Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Световно по мотокрос MX1/МХ2

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

    исакм само да предоставя цените на билетите за световното в Латвия,за да се сравнят цените на билетите в нашата страна за същото събитие. правете си изводи защо Българския мотокрос или по точно БФМ са на това дередже. Това е един от факторите,а те са много;

    Map


    IMPORTANT NOTE
    DON'T WASTE ANY TIME! BOOK YOUR TICKETS ONLINE NOW AND SAVE MONEY! It is your responsibility to print out your e-vouchers. If you are not able to present this document, the access will be refused to you. To download your e-voucher, you have to log-in into your account then select "History and details of my orders". Your tickets are scheduled to be collected by presenting your e-voucher and ID at Kegums circuit ticket office on the event date. Please note that if the person picking up the tickets is not the one mentioned on the e-voucher she will need a copy of the buyer's ID. Tickets for parking, camping and paddock will be available on site. Children up to 10 years have free entrance.

    VIP + info 185,00 € - +
    Adults + info 36,00 € - +
    Children - (11-14 years old) + info 15,00 € - +
    Adults + info 15,00 € - +
    Children - (11-14 years old) + info 8,00 € - +
    Adults + info 30,00 € - +
    Children - (11-14 years old) + info 10,00 € - +

    Коментар


    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

      Ияан Петров и той ще кара в Латвия .УСПЕХ

      Коментар


      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

        Майкъл е 21 на квалификацията и 25 на тренировката за ереме.Незнам защо Иван Петров го няма в списъците,а вчера ясно видях че фигурира в заявките.Може все още да не е възтановен напълно. Успех за старта

        Коментар


        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

          Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
          исакм само да предоставя цените на билетите за световното в Латвия,за да се сравнят цените на билетите в нашата страна за същото събитие. правете си изводи защо Българския мотокрос или по точно БФМ са на това дередже.
          Това е глупаво сравнение, защото ние сме доста по изоставаща страна, от повечето които също приемат кръг от MX1, MX2. А и се замисли, колко хора ще дадат толкова пари, за да идат да гледат мотокрос ? Замисли се и струва ли си цената ? Защото 80% от публиката, лежат по поляните и бабуните и гледат през оградата като затворници.
          Е аз всяка година ходя, но ако трябва да плащам луди пари, за да гледам, няма да ходя. Разбирам да осигурят подходящи условия за гледане, тогава става, но отново не съм сигурен, колко хора ще идат.
          И не мисля, че точно цените на билетите определят дереджето на БФМ.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
            Това е глупаво сравнение, защото ние сме доста по изоставаща страна, от повечето които също приемат кръг от MX1, MX2. А и се замисли, колко хора ще дадат толкова пари, за да идат да гледат мотокрос ? Замисли се и струва ли си цената ? Защото 80% от публиката, лежат по поляните и бабуните и гледат през оградата като затворници.
            Е аз всяка година ходя, но ако трябва да плащам луди пари, за да гледам, няма да ходя. Разбирам да осигурят подходящи условия за гледане, тогава става, но отново не съм сигурен, колко хора ще идат.
            И не мисля, че точно цените на билетите определят дереджето на БФМ.
            Прав си за някой неща,но това че не пускат хора зад оградите може би си има причина, а като гледам повечето трасета по света са с по лоша инфраструктура.Ако си забелязал в Швеция бяха ннакацали по скалите като гарги,но съм сигурен че и те са си платили като попове. Прав си че нее фактор за бюджета,но е един от тях,а и не смятам че латвия са по напред от нас икономически,въпреки че догодина там ще е купата на нацийте.

            Коментар


            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

              А сега де! Кой ли фактор определя къде ще се провежда ;Купата на нацийте: ,при положение ,че ние сме писта номер 1 толкова години подред?

              Коментар


              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
                А сега де! Кой ли фактор определя къде ще се провежда ;Купата на нацийте: ,при положение ,че ние сме писта номер 1 толкова години подред?
                Парата,нищо друго. Защото таксата за Купата на нацийте е в пъти по голяма от тази за световното

                Коментар


                • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                  И още нещо на вниманието на г-н Райковски,трасето в Севлиево е със 100%видимост от където и да погледнеш,до колкото в Троян е на 80%. Има трасета по света където незнаеш 30 секунди какво става с твоя човек,защото не се вижда нищо и стоиш на тръни,но пак си плащаш като поп билета. Никой не го интересува на запад дали ще виждаш или не. Половината трасета в Холандия са в гората,кво правим тогава. С уважение vili0910

                  Коментар


                  • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                    Абе, г-н Райковски друго искаше да ти каже ,ама кой да го разбере ...? Ти постоянно откриваш топла вода . Намерил си начин да трупаш мнения де....
                    И к'во викаш за купата на "нациЙте" , колегата тактично ти подсказа , но и тука жокера не върши работа ....Виж ,нищо лично , но ти се подиграваш с родния ни език !!
                    "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                    Коментар


                    • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                      Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                      Абе, г-н Райковски друго искаше да ти каже ,ама кой да го разбере ...? Ти постоянно откриваш топла вода . Намерил си начин да трупаш мнения де....
                      И к'во викаш за купата на "нациЙте" , колегата тактично ти подсказа , но и тука жокера не върши работа ....Виж ,нищо лично , но ти се подиграваш с родния ни език !!
                      Искаш да кажеш че непиша правилно ли? Ок,няма проблеми. Аз изказвам моето мнение по въпроса,а и като гледам и Райковски е написал ,
                      "НациЙте "като мен.Преди всичко когато пиша се вълнувам,от това което гледам на живо и е нормално да греша.Не ми пука кво си мислите ,знам едно,че вие не изживявате класиранията на Петър както мен.Така че мнения от сорта не ме трогват,бил зад оградата като затворник,ми плати си за пропуск и ще си в центъра на събитията,макар че се съмнявам да не сте ходили в парка по време на почивките. Който иска намира начин,който неиска намира причини.

                      Коментар


                      • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                        Ами щом пред клавиатурата имаш такива изживявания , по-добре не ходи да гледаш на живо ... че кой знае какви ще са последиците...пак нищо лично , само се притеснявам!!
                        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                        Коментар


                        • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                          Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
                          Ами щом пред клавиатурата имаш такива изживявания , по-добре не ходи да гледаш на живо ... че кой знае какви ще са последиците...пак нищо лично , само се притеснявам!!
                          Не си ти човека който ще ми дава наклон на ............................сещай се,ще пиша както си искам и колкото искам,а това че не уважаваш Печето може би допринася за злобата в теб,спомни си какво си говорил преди за него и обкръжаващите го. Нищо лично пич,бъди жив и здрав

                          Коментар


                          • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                            МЕХЛЕМ ЗА ДУШАТА МИ


                            10 152 Petrov, Petar BUL 196 10-6 11-9 13-0 12-0 9-10 11-8 8-7 11-10 11-12 0-7 13-18 - - - - - - - - - - -

                            Коментар


                            • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                              Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
                              Не си ти човека който ще ми дава наклон на ............................сещай се,ще пиша както си искам и колкото искам,а това че не уважаваш Печето може би допринася за злобата в теб,спомни си какво си говорил преди за него и обкръжаващите го. Нищо лично пич,бъди жив и здрав
                              Успокой топката ! Подбирай изразите си . И какво точно съм "говорил" ? К'ва злоба к'ви 5 кинта ... "не уважаваш" не е верния израз , "не си фен" е верния , и не съм длъжен да бъда фен на Петров , това не значи че не уважавам труда му . Не мисля да чета повече изцепките ти , още повече пък да отговарям !! Забелязваш ли че вече никой не пише тук ? И на Модераторите не им се занимава да ти поправят "шедьоврите" . И ти бъди здрав , пиши си ,чети си ,задавай си въпроси , отговаряй си и...така .
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар


                              • От: Световно по мотокрос MX1/МХ2

                                хей от къде мога да сваля световното по мотокрос

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X