Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

    Здрасти Димо! Радвам че си добре (щом пиеш по кило водка ) и Бмв-то слуша,оборудването си е по местата ) ЕЕ успех за по натам...чакаме те с нетърпение да се върнеш да разказваш цветно )

    Коментар


    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
      ... Аз имах кило водка и я дръпнахме
      О-оо, Каракул наистина поема многоо! Мани-мани!

      Коментар


      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

        Прекрасни снимки!Благодаря за което.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

          Много "вдъхновяващо" пътуване!
          На такъв път човек може да тръгне сам само с много вяра в собствените си сили и перфектно познаващ мотора си.

          Успех, безавариен и ПРИЯТЕН път!

          Коментар


          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

            Димо, и моят мотор се разтовари сам. Не му мисли много. Важното е да се кефиш на пътуването. Аз сега съм като с пистарка - леко с три чантички зад мен и нищо от двете страни. Все едно съм ходил за гъби в гората и съм намерил. В доста държави оставих по нещичко от мотора за спомен. Много хубави снимки, както винаги. Ако ти писне, виж в Байконур дали нямат как да превозят мотора и теб с една ракетка до София. Успехи в пътуването и да е безаварийно. Много искам вече да се видим та да разказваш. През страшни красоти си минал.

            Коментар


            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

              Димо, Бойко и Мони смениха аватарите ти стоиш още със старият... Сложи нов. Там онази снимка, дето си се ухилил до ушите и държиш мотора след преминаването по моста над реката Пяндж...
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                Здравейте,
                новините от днес са, че моторът е изкъпан, стегнат и готов за път
                Не ми било пластмаса, най ми било алуминий, но алматийските аргончици са добри. Качих още няколко снимки от Таджикистан...



















                Киргизстан ме посрещна така но този път джипката имаше решение ...






                Последно редактирано от giorgio; 28-07-10, 19:11.
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                  Димо, колко километра навъртя до тук, от България до Алмати?
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                    Димо, сега пак ще кажеш, че те четкам, ама... Всяка следваща серия от снимки, все по-добра... не мога да си представя какво ли ще ни покажеш, когато се прибереш...
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                      Джорджо знеш, най-доброто ... после
                      Владич, до момента съм изминал почти 12 000 км., но това не е най-краткия път.
                      Мисля, че ми остават още 7,8000 до България.
                      Знаете ли какво е това "Hi Tomas" на пътя ?
                      Драскаме си знаци Томас е 24г. германец на около 80км. назад с колело. Ще види това след около 3 дни, когато се добере до Каракум ...и ще се усмихне. Томас е на път от осем месеца ...В Памир винаги знаеш кой е напред (3 часа или ден)
                      и кой след теб. Всяка снимка е една история...
                      На последната има един киргиз(много пиян) и един финландец
                      Финландеца е Саке(Sakke), през февруари е стартирал на север и е прекосил полярният кръг 2 пъти за 24 часово каране без прекъсване. Абсолютно луд Едно денонощие в бял тунел. Карал е с шипове. Не мога да си представя температурата...

                      П.П.
                      Впрочем днес разбрах, че финландците имат проблем
                      Единият се е потрошил и изтече съобщение, че търсят някой в района на Кхорог да прибере мотора(GSA) до Европа ... ако му се кара.
                      Поляците също "дадоха жертви". Един със счупен крак отлетя за Варшава, а друг (с който се срещнахме) в Кхорог беше с надут глезен колкото главата му ...
                      Последно редактирано от Димо; 28-07-10, 20:27. Причина: :)
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                        Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                        ...
                        А някога си мислехме, че ние сме луди...
                        Страх ме е от онова което ще последва за да си докажем, че наистина сме

                        т.е. ти вече го доказа!!!
                        Последно редактирано от Ilarioncho; 28-07-10, 20:10. Причина: допълнение
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                          Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                          Аз подкрепям българският отбор на Дакар 2011.

                          Искрено ви желая успех в най/тежкото състезание на планетата.

                          Поздрави от Памир и успех !!!
                          Благодаря ти. Радвам се, че в тежкото ти и трудно пътуване намираш време и за нас.
                          Успех и жив и здрав да се върнеш.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                            Впрочем днес разбрах, че финландците имат проблем
                            Единият се е потрошил и изтече съобщение, че търсят някой в района на Кхорог да прибере мотора(GSA) до Европа ... ако му се кара.
                            Как звучи само
                            И викаш няма желаещи ...
                            За тези изминати 12 000 км как се държи мотора, някакви по-съществени проблеми ?
                            Гумите, които си избрал имат ли още каране, добре ли се справят и те ?
                            И не на последно място да се пазиш, доколкото може.
                            По-добре по-бавно но жив и здрав.
                            Последно редактирано от giorgio; 29-07-10, 07:58.
                            .

                            Коментар


                            • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                              Цялата мото голдия те гледа.На всички познати разказваме за теб и твойте подвизи.Знай че много народ те подкрепя.Успех и БОГ да те пази.

                              Коментар


                              • От: Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.

                                Алекс, моето е приключение. На Дакар умират хора ...
                                Стискам ви палци всичко по подготовката да е наред. Ще се справите

                                darkose, не няма съществени проблеми по мотора. Счупи се опашката(алуминиева) заради претоварването и вибрациите. Днес я заварихме успешно. Счупи се ласото заради камъните,но то пази гърба ти от кал при дъжд. Счупи се стойката на Спота, изгоряла е от слънцето и вибрациите са помогнали. Днес видях, че и GPS-a не е издържал строшил се е задния капак и вече не е влагоустойчив...въпреки, че е защитен в метална стойка Touratech. Изгоряха и ластиците за укрепване. Накъсани са и не стават ... Нищо сериозно, което да възпрепятства пътуването до сега. А, да счупиха се пантите на десния куфар. Капака го държи гравитацията Остава само един труден участък. След Байконур. После е лесно
                                Последно редактирано от Chinela; 28-07-10, 20:30.
                                ______2
                                Е = MZ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X