Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българин прави околосветско пътешествие с мотор

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

    До колкото знам, само Северна Америка.

    Коментар


    • #92
      До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

      От списанието Топ-гиър и офф-БГ, следят приключението на Коста Атанасов. Форума глъхне нещо. Ако сме обидени на този човек нещо, кажете да не се излагам, че пиша по темата.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #93
        До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

        Еми той не пише от почти месец в сайта си. Топ Гиър пускат инфо за него, ама вървят с 1-2 месеца назад.
        Май е спрял в САЩ за неопределено време...
        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • #94
          До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

          Не, не, никой не му е обиден за нищо. Списанията пишат със закъснение. Понякога от месеци. Просто пича спря. От да речем три месеца. Той не пише и ние к'во да пишем.

          ОК. Едва ли ще издам някаква огромна тайна. Оказа се, че "Спонсора" за транспорт на Скитник през двата океана се е ... отказал.

          На Коста му се налага да поостане в US за известно време. По негово усмотрение. Колкото - толкова. Ние остава да чакаме завършването на първата обиколка на планетата с българин върху мотора.
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #95
            До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

            Колкото и да е измъчено, но все пак сме клакьори на една яка инициатива. Търсенето на информция е екстра, а помоща е ...небесна.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #96
              До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

              Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
              ..... Ние остава да чакаме завършването на първата обиколка на планетата с българин върху мотора.
              Ако някой друг все пак иска да е първи - сега е момента да действа!

              На мен ще ми е забавно!

              А на Джовката едва ли му пука особено ( - Нали, човече? ) - той рано или късно ще си завърши обиколката - естествено успешно...
              SUZUKI V-STROM 1000
              Jeep Cherokee 2.5CRD
              TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
              о889 525 о74 - Владо

              Коментар


              • #97
                До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                Темата е достъпна от целият свят. Чакам дзън-н-н.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #98
                  До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                  Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
                  Ако някой друг все пак иска да е първи - сега е момента да действа!

                  На мен ще ми е забавно!

                  А на Джовката едва ли му пука особено ( - Нали, човече? ) - той рано или късно ще си завърши обиколката - естествено успешно...
                  Така е
                  Важното е, че е жив и здрав.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #99
                    До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                    Предполагам че се спря в този град, за да бачка и да изкара малко пари. Най-вероятно нелегално. Пък не пише, щото за какво да пише? Нали не обикаля в момента? Като се оправи финансово пак ще тръгне и ще започне да пише. Така мисля аз.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                      А, предполагам не пише, защото нелегалното изкарване на пари там се наказва по не много приятен начин. Спонсора и аз разбрах, че не е поел средствата по превоза и се е наложило Джовката да решава този проблем на място, с всичките си налични средства.
                      Инфото, което имам, макар и не сигурно, ми подсказва, че към средата на февруари моторчето ще се раздвижи по картата, ама в коя посока все още не зная.
                      На мен ми е лесно, седя си на компа и чакам новини, пътеписи да чета, кафенце с тях да си пия, но се опитвам да погледна и от другата страна. Както беше казал Димо - следят те много очи

                      Коментар


                      • До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                        Клипче, клипче, на сайта има качено ново клипче!!!

                        Коментар


                        • До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                            Отново на ПЪТЯ!!!
                            След известно забавяне, пътуването на Джовката продължава.

                            2010-02-15 Новини: Министерство на транспорта предупреждава - след три месеца стоене на място Коста отново е на път, някъде на Северн... Упс, Западния бряг на Съединените Американски Щати. И все още не може да им хване цаката на онези посоки. Север - нагоре. Север - нагоре. Ок, Коста го запомни. Коста умен. Разказите от изминалите месеци са почти готови, обаче от "почти" до "готови" все още има хикс време ( като хикс е равно на въпрос, а въпросът е сложна функция с много неизвестни, предизвикани от пътуване без план, или пък, когато пътуването е с план, то предизвикани от не_спазване на плана whatsoever ). Маршрутът на Коста е "колкото може по-далече от снега" на път към Севе... Южн... Запа... Мамка му! Източния бряг, който се намира на хикс по игрек километра, като хикс е ясен ( т.е. ясно е, че не е ясен, защото е равен на въпрос и е функция от много неизвестни и т.н. ), а игрек е числото километри до Източния бряг, умножено по четири, защото както знаем, оптималните маршрути не са неговата стихия... Хубавото поне е, че Коста няма как да се загуби по пътя и да се озове някъде другаде, защото САЩ граничат само с Канада и Мексико, за които той няма визи...

                            Коментар


                            • До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                              Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
                              Отново на ПЪТЯ!!!
                              След известно забавяне, пътуването на Джовката продължава.
                              Хубавото поне е, че Коста няма как да се загуби по пътя и да се озове някъде другаде, защото САЩ граничат само с Канада и Мексико, за които той няма визи...
                              Да отбележа че за Мексико на Български граждани не са нужни визи
                              Beta 525 RR
                              Mercedes G 280 i
                              Toyota Hailux 3.0 TD
                              UAZ 452

                              Коментар


                              • До: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                                В края на клипчето видях един познат:

                                Американски пътешественик който пътува с мотор с Бг(габровска) регистрация.Участниците в срещата в Идилево могат да разкажат повече за него в нова тема.
                                Радвам се че пътешествието на Коста продължава!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X