Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Българин прави околосветско пътешествие с мотор

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

    Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
    Днес Джовката има рожден ден, да ни е жив и здрав, а това е постнал във facebook-a:



    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...9_479759_n.jpg
    бат Димо, на мен ли така ми се струва или не виждам добре, ама на снимката която си качил не виждам логото на "FIREINSIDE" никъде по мотора на Коста !
    Да не би някой да си е играл s photoshop-a или Коста е pre-боядисвал Мотора. Ми то няма ни една драскотина по "Скитник" при положение че има снимки с одрания спойлер над фара с пламтящото сърце на " FIREINSIDE" !!!
    A, има и друга вероятност да са му счупи спойлера при транспорта от USA-Europe и да се е наложило да го поправи и pre-боядисва ???

    То не би било същото да се върне в БГ без логото и ако има затруднения с лепенката или винила нека някой тук от форума, да му направи няколко " FIREINSIDE " лого и да му ги прати в Генуа, хем ще се получи и като подарък за рождения му ден !
    Последно редактирано от Bomargroup; 15-08-10, 21:03.

    Коментар


    • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

      Вярно, че го няма логото и спойлера нещо лъснат изглежда, но си нямам никаква представа за какво става дума. Дори не бях обърнал внимание.
      Tи обачи май имаш нещо в предвид, след като гледам какво си написал.
      За какво става дума?

      Коментар


      • Първоначално публикуван от бат Димо Преглед на мнение
        Вярно, че го няма логото и спойлера нещо лъснат изглежда, но си нямам никаква представа за какво става дума. Дори не бях обърнал внимание.
        Tи обачи май имаш нещо в предвид, след като гледам какво си написал.
        За какво става дума?
        Просто реших че ще е добър подарък каквато и да е причината за липсващото logo, да му изпратите няколко лепенки. Предполагам че му е трудно и скъпо да ги направи v Europe !
        Аз също нямам идея защо го няма логото, направи ми впечатление особено след като това "LOGO" е в основата на пътуването му !

        Ние с Коста днес си разменихме emaili , ама на друга тема, и той нищо не спомена за мотора си !
        Затова писах по горе че маи някои си е играл с фотошоп-a.
        Последно редактирано от giorgio; 16-08-10, 07:13.

        Коментар


        • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

          В новият брой на списание Топ Кар има статия за Коста. Споделя бъдещите си планове. Смята да направи обиколка през Близкият изток, около 24000 км, но понеже средствата нямало да му стигнат щял да се опита да поработи преди това в Италия. Чак след тази обиколка, може би щял да се прибере в България. Схемата на неговото пътешествие определено е интересна... Казва, че съжалявал само, че няма да може да присъства на срещата тази есен в Идилево.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

            ... а ние чакаме да опитваме от легендарните шницели в Идилево...
            SUZUKI V-STROM 1000
            Jeep Cherokee 2.5CRD
            TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
            о889 525 о74 - Владо

            Коментар


            • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

              Коста прави много добре.
              Без задължителни цели.
              Без особени планирания, дати и маршрути.
              Реално погледнато ... завръщане в България ? Защо и защо е нужно да стане бързо ?
              Той си живее една сбъдната мечта.
              Сбъдната мечта за много хора и то по един начин, който е интересен и едновременно разнообразен.
              Пътува.
              Работи където намери прилична работа.
              Събира малко пари за да продължи, без да се притеснява известно време.
              Запознава се за различни хора, различни култури.
              Не мисля, че му е зле. Хич дори
              Доста се замислям и аз за нещо подобно, но засега ми се върти само в главата.
              Не става само с едни голи идеи, затова може би.
              .

              Коментар


              • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                И аз не мисля, че му е зле
                Само трябва да се промени заглавието на темата от "Българин прави околосветско" на "Българин си пътува...", защото първото изисква някак си да тръгнеш и да стигнеш до някъде, пътувайки. В случая явно Коста си пътува, спира, работи, пак пътува. Ами то това всъщност не го ли правим всички ние??? Само че базово се връщаме до България, поработваме, изкарваме някакви пари и пак тръгваме. То, ако така го наричаме околосветско, сигурно има българи, които са го направили вече. Просто са се връщали да поработят тук, вместо да си изкарат парите някъде по пътя...
                А и така развилата се ситуация напълно обезсмисли смс-те. В сайта имаше апели помогнете, аз пиша постоянно и текущо, не само защото обичам да пиша, вместо само да се кефя, а защото това е вид работа и вие я четете. В този смисъл е напълно нормално да има хора, които да се чустват подведени. Аз, например, нямаше да пращам смс-си, ако знаех, че това е бил първоначалния план...
                Което не значи, че не се радвам на Коста и на това, че тръгна и продължава да сбъдва мечтата си. Просто беше създадена друга представа за начина на сбъдването й в сайта му...

                Коментар


                • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                  В скоро време ще може да се заключи темата.
                  Ето какво е написал Коста преди 11 часа във фейсбука си:

                  ЗДРАСТИ ОТ СОФИЯ, БЕЙБИТА! Оказах се тук вчера следобед, изненадващо и за себе си - събудих се в Косово и се оказа, че България била супер-близо... Нямаше организирано посрещане - нямах идея, че се прибирам точно вчера - който следи фейсбук, яде шницели Пътуването ми ще приключи официално когато се прибера в Созопол в близките дни. Днес и утре ще обикалям по задачи цял ден и се очертава да съм си вкъщи вечерта.

                  Коментар


                  • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                    Разгеле. Мерси за информацията, че ми омръзна всичко да излиза в тоя Фейсбук.

                    Коментар


                    • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                      Чакай бре! Не се е свършило още. Човека си пише, че е в България, а не че е свършила обиколката. Ще свърши, според него, като стигне до Созопол. Има време за един бърз тигел през Близкия изток, с деликатно заобикаляне на крайната точка - от София на юг, Гърция, Турция, ... и прибиране през Одеса. Нали Джовката беше писал за такава идея преди време. Един Господ знае какво се върти в главата на твореца. Не се е разминало на 100% още... т.е. Ба'т Димо, както казах - не бързай!
                      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                      Коментар


                      • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                        Имам предчуствие, че след 3-4 дена, много от нас ще се срещнем с него... Аз вече се точа за шницелите... в Идилево.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                          Предчувствието не ме излъга:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:snapshot 10.png
Прегледи:1
Размер:457.7 КБ
ID:5210073

                          Коста е вече в Идилево!
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                            Коста....ДОБРЕ ДОШЪЛ!!!

                            Ще се радвам да те видя в Идилево.

                            Поздрави,
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                              Днес, в 17.00 ч. ще посрещаме Джовката в Созопол, на рибното пристанище.
                              Така ще приключи с кръгчето, а в петък доколкото разбрах ще бъде в Идилево.

                              Коментар


                              • От: Българин прави околосветско пътешествие с мотор

                                Успя!!!!! ДОБРЕ ДОШЪЛ!
                                Ще се радвам да се запознаем в Идилево.
                                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                                Златомир Попов - Forry

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X