Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде в Азия през 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някъде в Азия през 2012

    Ядосан като мен след Иран? По-малко нерви и повече усмивки нататък!
    Ride to arrive.

    Коментар


    • От: Някъде в Азия през 2012

      Хората бъркаме, машините се чупят, но това не значи, че не трябва да получиш адекватно обезщетение. Според мен обаче, трябва да ги мислиш тия неща след като се прибереш, а сега да се радвате на пътуването и всичко останало около него.

      Коментар


      • От: Някъде в Азия през 2012

        Ако успея да спра теча от радиатора наистина ще ми остане само да се радвам

        Коментар


        • От: Някъде в Азия през 2012

          Стискаме палци!
          Зима иде

          Коментар


          • От: Някъде в Азия през 2012

            Успех, Бойко! Дано свършват проблемите вече!
            Кръвна група 0+

            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

            Коментар


            • От: Някъде в Азия през 2012

              Бойко, Мони, поздравявам ви с това филмче! Да направите по-хубаво филмче от това, от вашето пътешествия!
              http://www.youtube.com/watch?feature...&v=5oM7_dgemus
              Добре, че се разбра, точно какъв е бил проблема! Успех, по нататък и дано няма повече големи проблеми! А Камор - ауто да се постараят да се отчетат достойно за недоглежданията си...
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • От: Някъде в Азия през 2012

                Сигурна съм, че Камор ауто ще се справят чудесно. Даже вече действат. Чакам Ники да ми каже кога новият радиатор ще бъде в Бишкек...

                Коментар


                • От: Някъде в Азия през 2012

                  Радвам се, че сте открили проблема.
                  Бойко, трябваше да викнете радиатора в Душанбе, където ще сте след два-три дни и да го изчакате там ...
                  Трудното по този маршрут започва сега.
                  В Бишкек ще сте след няколко хиляди трудни км.
                  Дано да греша, но на високото (над 3000км.) двигателят ще се охлажда по-трудно, въпреки по-ниската околна температура и по-ниската скорост на движение.
                  Отделно Бишкек - Алмати са два-три часа магистрала.
                  А в Алмати има всичко ... сервизи, механици ...
                  Все едно, вероятно вече е късно ...
                  Успех нагоре по високото и повече усмивки.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • Аз предлагам да го "разцъкаме" малко по-ведро.
                    Ето,Бойко вече полу-усмихнат...



                    Снимката е по пътя Бухара-Самарканд.
                    И аз се поусмихнах вчера след "липсата" на прегряване....




                    Днес сменихме 1 стотачка и ето какво получихме срещу нея...




                    И с тия пачки закупихме нов антифриз,добавка за "запушване на дупки".... за радиатори де... да не си помислите нещо друго ) , силикон за висока температура.... Останаха и за цигари...., нали знаете,че без цигари спота няма как да "запецне" на едно място ) ... "Подлепихме" дет се вика , пък ще видим какво ще се получи.

                    Поздрави,

                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Димо; 28-06-12, 14:37.
                    търся си подписа....

                    Коментар


                    • От: Някъде в Азия през 2012

                      Димо, то това би бил най-добрия вариант, ама не разполагам с толкова време. Най-добре е варианта радиатора да пристигне в ОШ, Киргизстан. В Душанбе е трудна доставката а и трябва да чакам доста време там, а мислим утре да стигнем. Днес го омазахме хубаво с термоустойчив силикон, утре като тръгвам ще му сипя и някаква добавка вътре в радиатора, доливам антифриз и се надявам да изкара. То освен високото друго трудно не виждам, освен пътя от Хорог до Мургап, по който ти си стигнал. Нататък е асфалт си мисля. Ще доливам сутрин течност и се надявам така да изкара. Теча не е голям. Ако пък стане зле заменям мотора за руска ловна пушка и се връщам в София. Механици и сервиз не ми трябват за смяната, щото вече съм специалист по скоростно разглобяване на мотора и демонтаж и монтаж на радиатора. Лошото е, че още нямам отговор от Камор кога ще дойде.

                      Коментар


                      • От: Някъде в Азия през 2012

                        В Ош няма как да стигне. Ще бъде адски сложно ...
                        Душанбе е столица все пак. Има летище и е последния голям град преди да влезнете в планината.
                        Все едно - каквото дойде.
                        След Мургаб също има лоши участъци... Те са трудни за мотора не за вас
                        Абе всичко ще бъде наред.
                        Дай да видим малко красиви неща от там стига проблеми...

                        А, и да поздравиш Кутбие. Ако ти остане време
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • От: Някъде в Азия през 2012

                          Няма да успея да я поздравя, че отседнахме на друго място, да не се делим от групата. Тук към Памир е като магистрала от мотористи, без да броя джиповете и велосипедистите. Само нашата група която се движи всеки с разлика от един ден и се събираме по градовете е от 5 души, а има още двама немци и мъж и жена англичани със Сузуки ДРЗ 400, които пътуват от 2 години и сега са с нас и продължават и те към Памир, но първо ще ходят до Ташкент. А пред нас колко има нямам идея, но постоянно чуваме за мотористи и в двете посоки. Пренаселено е.
                          Гледах, че DHL имат офис в ОШ и адреса им го има на официалната им страница и за това си мисля че ще стане, ама и да не стане ще отида до Бишкек да си го взема. То само да дойде.

                          Коментар


                          • От: Някъде в Азия през 2012

                            Нищо, нищо... Аз ще си я поздравя
                            Ами маршрута става все по популярен. Но е достатъчно дълъг за да не си пречите. В Хорог също ще е пълно. Горе има и много хора с ранички.
                            Е все пак не е като в Алпите.
                            В Душанбе има бирена фабрика. На "оградата и" има организирани кранове със свежа бира директно от фабриката.
                            Ей това пропуснах и още ме е яд
                            ______2
                            Е = MZ

                            Коментар


                            • От: Някъде в Азия през 2012

                              Внимавайте с тия добавки за запушване на теч, особено ако е прахообразна. Може да запуши нещо друго, макар че вие вече сте махнали термостата. По-добре ако наливаш такава химия да е течна...
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • От: Някъде в Азия през 2012

                                Първоначално публикуван от damon Преглед на мнение
                                Внимавайте с тия добавки за запушване на теч, особено ако е прахообразна. Може да запуши нещо друго, макар че вие вече сте махнали термостата. По-добре ако наливаш такава химия да е течна...
                                ...
                                Ако е на самата ламела на радиатора, а не отстрани на казанчетата -просто я стиснете много здраво с клещи и ще спре вовеки. Ще се загубят едни 5% охлаждане но затова пък ако се заплеснеш и го изтървеш без вода ще е . . .знаеш как.
                                Добавка - ako има някакъв избор- Holts. Синьо шишенце с червена капачка.
                                Sent from my Nokia s fenerche

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X