Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде в Азия през 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някъде в Азия през 2012

    Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
    Все си мисля,че от Камор-Ауто трябва да покрият всички разходи по прибирането и ремонта на мотора!Бойко,да ти пращам моя мотор??????
    Айде стига говорили за прибиране,той още не е усетил че е тръгнал,вие го прибирате вече!В края на краищата аз не знам да има такава повреда по тоя мотор(а и по много други) дето да не може да се отстрани извън фирмения сервиз или извън държавата ни!В края на краищата той не е излязъл от държавата за да търси начин да се върне,а за да извърши някакъв определен маршрут дето си го е намечтал!Опитвам се да ви кажа да се опитате да сте малко по позитивни,той сега има нужда точно от това!Иначе както по нагоре писа човека от Камор(баш тоя най важния,Ники Кисимов му е името),фирмата им ще извърши всичко от което има нужда Бойко,без да трябва на тоя етап изобщо да се говори непременно за транспорт насам!Това ви го казвам щото по работа се виждаме всеки ден,и може да се каже че пия от извора и направо към вас,иначе БМВ е последната марка мотор дето ще си купя,ама причините за това са съвсем други! И не,не са парите!И ника ми не е!Това е в опит да изпреваря некои евентуални последващи коментари!
    Последно редактирано от suzuki team; 23-06-12, 11:50.
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • От: Някъде в Азия през 2012

      Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
      Купонът продължава. Сега ремонтират камиончето, с което се вози мотора .....
      Колкото е по трудно пътешествието, толкоз по-интересно става. Да не говорим пътеписа какъв хит ще бъде.
      Особено ако вземат да теглят камиона с камили.
      Важното е да са живи и здрави.
      Другото е приключение.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • От: Някъде в Азия през 2012

        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Колкото е по трудно пътешествието, толкоз по-интересно става. Да не говорим пътеписа какъв хит ще бъде.
        Особено ако вземат да теглят камиона с камили.
        Важното е да са живи и здрави.
        Другото е приключение.
        Абсолютно!!!
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: Някъде в Азия през 2012

          ...Стискаме палци...и на краката.
          Айде, живи и здрави ,прикл-чението да продължи.
          I am just a simple man.

          Коментар


          • Здравейте и от мен,

            На моя спот явно му е топло и отказва да работи.
            Това са няколко снимки от трамспортирането на мотора до Узбекистанската грамица.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1340461818.902625.jpg
Прегледи:1
Размер:235.1 КБ
ID:5386219

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1340461886.841352.jpg
Прегледи:1
Размер:197.0 КБ
ID:5386220

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1340461965.622940.jpg
Прегледи:1
Размер:195.5 КБ
ID:5386221

            Получих смс от Бойко който гласеше:
            " в момента съм някъде преди Бухара,този боклук прегря 3 пъти и хвърли маслото веднъж, не зная кога ще пристигна..."

            Поздрави,
            търся си подписа....

            Коментар


            • От: Някъде в Азия през 2012

              Желая ви късмет и здраве !
              Дано по-скоро се оправи проблема с мотора на Бойко и да завършите пътешествието заедно !
              Успех !!!

              Коментар


              • От: Някъде в Азия през 2012

                Късмет! Всичко друго ще си го купят.

                Коментар


                • От: Някъде в Азия през 2012

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Колкото е по трудно пътешествието, толкоз по-интересно става. Да не говорим пътеписа какъв хит ще бъде.
                  Особено ако вземат да теглят камиона с камили.
                  Важното е да са живи и здрави.
                  Другото е приключение.
                  Чета и не вярвам , че такъв карък може да има! Дали да не изпреварим събитията и да не търсим ветеринарен доктор за камилите, в случай , че и на тях нещо им стане?! Все пак това , което се случва е 100% adventure . Сюжета ще е достоен за филм в стила на 'Особености на руския риболов' . Пожелавам на Бойко все така успешно и в неговия неподражаем стил да се справя с шегичките на съдбата!

                  Коментар


                  • От: Някъде в Азия през 2012

                    Резултатът: -малко екстра мъни, повечко опънати нерви и най-вече пълен купон! (стига да не е на твой гръб...)

                    Коментар


                    • От: Някъде в Азия през 2012

                      Първоначално публикуван от Karl Преглед на мнение
                      Резултатът: -малко екстра мъни, повечко опънати нерви и най-вече пълен купон! (стига да не е на твой гръб...)
                      Много точно. Сега съм в Бухара и се радвам на пълен релакс. Пътуването до Бухара, което отне 23 часа беше пълен кошмар. Газелата хвърли маслото, прегря общо 6 пъти, ама не като мотора ми направо бликаше, та я заливахме да се успокоява. Накрая насред пустинята спука 2 гуми, а се оказа, че там е бъкано със скорпиони, та беше сега казвам весело, ама тогава си беше опасно, щото за малко от един скорпион да останем без единия шофьор. Ударих скорпиона в последния момент с мобилния апарат, щото светих. Сонима е голяма работа. Така се шашна животното, че побягна по асфалта и сигурно скоро няма да си помисли да напада пак. Ама наистина е бъкано и то точно до пътя. След това "интересно" пътуване си свалих мотора от газелата, щото с тази скорост мога и да си го добутам до Ташкент. Сега ще чакам Мони в Бухара и продължаваме към Самарканд с моторите. Там два дни и после той към Таджикистан, а аз към Ташкент. Относно ремонта на мотора - сигурно е елементарно за човек, който го е правил туй нещо, но аз не съм и не мога да се уча тук. В Ташкент ми провериха за сервизи от една фирма и в един само са казали, че могат да опитат. В този случай е ясно, че няма как да го ремонтирам. Пътуването все пак трябва да доставя удоволствие, щото всички заради това тръгваме. При мен туй удоволствие се измести от нервите покрай мотора и за това мисля с Узбекистан да приключа пътуването. Следващия път ще видя останалата част. Явно и това трябваше да се случи на път за да се убедя за пореден път, че колкото и да си готви мотора човек няма как да предвиди всичко. Няма да говоря нищо срещу БМВ, щото не е редно. Абсурдно е някой да си мисли, че от която и да е марка мотори ще долети някой със сервиз да ти направи ремонта на място. Дори и това за Дукати няма как да се случи примерно в Туркменистан. Те хората като казват безплатна пътна помощ до близък сервиз имат предвид в Европа от София до Пловдив примерно, а не от Туркменистан до Казахстан. Още повече, че вече си направиха маркетинга през последните години и е смешно някой да си мисли, че може да се надява на някакво съдействие от БМВ в Германия. Дреме им на дедовия. Отговора им е бил още в началото когато им писа Ники, че е или термостат или гарнитурата и да се обърна към най-близкия сервиз. Ама то аз и не съм очаквал друго. Единственото съдействие се получава от хората както стана тук във форума, за което благодаря сърдечно. С Ники сме били постоянно във връзка и сме говорили много пъти за проблема и евентуалното му отстраняване, така че от Камор получих съдействие.
                      А пътеписа в тази си част ще бъде интересен. Стискам палци на Мони да изкара материал за цялата негова част. Надявам се в Самарканд да намерим по-читав нет и да успея да пусна снимки, ако ли не живот и здраве скоро ще разправям на живо, че са много нещата. Беше си приключение определено.

                      Коментар


                      • От: Някъде в Азия през 2012

                        Бойко , не съм виждал мотора ти на "живо" , но съдейки по една от снимките , той е много "запушен" откъм охлаждане.По трудния начин си разбрал , какво е предимството на боксера. Дано всичко се оправи и да продължиш.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: Някъде в Азия през 2012

                          Дерзай, Бойко! Каквото си решил, това ще е най-добро. Имаш подкрепата ни без значение посоката в която се насочиш.
                          Пожелавам ти напук на всички "веселби" да се забавляваш истински и да успееш да си отпуснеш душата.
                          Наслаждавай се на мига, каквото и да ти предложи той. Най-важната част от плана е изпълнена, натрупа впечатления, които ще ти ресетнат дълбоко стереотипа на ежедневието и ще те обогатят със спомени, опит и енергия. Това май е най-важното.

                          Мони, късмет!

                          Поздрави!
                          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                          Коментар


                          • От: Някъде в Азия през 2012

                            Е ,нека и аз да ти кажа две думи Бойко.Да си призная четях всеки ден и тайно се надявах,че ще се намери вариант да се ремонтира мотора.Но уви нещата вървят към прибиране.Иска ми се да можехме да помогнем,но това все пак е друг свят някак си по-различно тече там времето,като че ли никога не свършва.
                            Но преживяното остава,натрупания опит също.Желая ти късмет ,успешно прибиране и пътепис в ,който със сигурност ще има уникални неща.
                            А що се отнася до мотора,абе бих бил бесен и на Камора и на BMW.
                            В следващото пътуване трябва да предвидите и supporters.
                            В най-лошия случай мотор с кош,за да побира резервни части
                            Успех!
                            [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                            Коментар


                            • От: Някъде в Азия през 2012

                              Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                              ... Беше си приключение определено.
                              И аз смятам, че въпреки всички проблеми трябва да гледаш на нещата от добрата им страна и най-важното наслаждавай се на всеки миг там. А колкото до приключението аз мисля, че е рано още да казваш за него в минало време. Успех!

                              Пожелавам успех и на Мони! И само газ!
                              Колкото повече толкова повече sigpic

                              Коментар


                              • От: Някъде в Азия през 2012

                                Бойко,Ники ми показа колко и какви са инструментите за тази операция,ами то е направо смешно,на мен ми трябват повече за смяна на огледалото!Лошото е че точно в този район немам никви познати!Моите са след границата с Русия!Ама много ще ти стискам палци да намериш друго решение различно от прибирането!
                                Иво (таксито) Андреев
                                0988 91 80 50
                                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X