Аз от край време плащам еднократно ГО. Последно обаче преди две седмици поднових застраховката на стария мотор, който продавам. Ми имаше разсрочване!
На две вноски в направих. Обща премия 120, първа вноска 80, втора 40. Якоо ...Ако искаш. Ма има ли разсрочване ... има! За мирните протести, без да притесняваш никого им обяснете на гърците! Мислим да са най- старата демокрация.
Па са екъдеса.
На две вноски в направих. Обща премия 120, първа вноска 80, втора 40. Якоо ...Ако искаш. Ма има ли разсрочване ... има! За мирните протести, без да притесняваш никого им обяснете на гърците! Мислим да са най- старата демокрация.
Па са екъдеса.
Коментар