Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Протестът срещу повишаването на цената на Гражданската отговорност.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз от край време плащам еднократно ГО. Последно обаче преди две седмици поднових застраховката на стария мотор, който продавам. Ми имаше разсрочване! На две вноски в направих. Обща премия 120, първа вноска 80, втора 40. Якоо ...Ако искаш. Ма има ли разсрочване ... има! За мирните протести, без да притесняваш никого им обяснете на гърците! Мислим да са най- старата демокрация. Па са екъдеса.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #17
      Бай Стояне, стига си се бъзикал с нас!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

      Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

      Зареждам...
      X