Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На кръчма в сряда

    Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
    Днес че одим ли да плющиме бири...
    Елате в Бургас, на "Гъбката"... утре.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • От: На кръчма в сряда

      Днес бирадйиите и коладйиите за Алпите, сме в Кали на Красно Село срещу сладкарница Неделя,
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • От: На кръчма в сряда

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Елате в Бургас, на "Гъбката"... утре.
        Може ли в Петък?... към 23:59?
        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

        Коментар


        • От: На кръчма в сряда

          Какво ще кажете утре вечер да се съберем за вече не толкова традиционната сбирка в сряда?!?
          За който не е извън София - утре към 18,30ч. в "Кали" на пазара на Красно село срещу сладкарница "Неделя". Близо е до "Градина", където се събирахме последния път, но за повече инфо се обадете на Драго!
          Тяхната група е вече тук, така че можем да почерпим впечатления от първа ръка. Още преди пътеписа

          Коментар


          • От: На кръчма в сряда

            + 1

            Коментар


            • От: На кръчма в сряда

              Ще се постарая да не закъснявам, има много за разказване. До довечера.
              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

              Коментар


              • От: На кръчма в сряда

                +2
                Последно редактирано от Nicky.; 04-08-10, 15:23.
                [RIGHT][FONT=Comic Sans MS]R1200GSA[/FONT][/RIGHT]

                Коментар


                • От: На кръчма в сряда

                  Усещам че днес може да се превърне в много интересна сряда, къде е срещата?

                  Коментар


                  • От: На кръчма в сряда

                    Хайде и аз съм в София вече.
                    Може и в центъра - в Уго на Витошка и Гладстон.
                    Откъм Гладстон може да се паркират мотори на тротоара(много е широк)-проверено е защото там има мазе един приятел и сме спирали по 5 мотора и проблем няма,а има място и за поне още толкова.

                    П.П. Може да доведа и едно тенере + един ГС ако сме там.
                    Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                    Коментар


                    • От: На кръчма в сряда

                      Понеже гледам нещо няма организация до момента(а излизам и няма да имам нет),ако не се състои среща пък на някой му се излиза за лав и бира - аз отивам след малко на упоменатото "нагъзинче"(мазе) на Уилям Гладстон до Уго и ще съм там до към 19:00 поне. С червен Биг съм.
                      А ако се съберете другаде - весело и наздраве!!!
                      Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                      Коментар


                      • От: На кръчма в сряда

                        Нещо гледам, че докато отсъствах са намалели срещите. Нека да подновим традицията и да се съберем утре. Някой има ли идея за заведение ?

                        Коментар


                        • От: На кръчма в сряда

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Нещо гледам, че докато отсъствах са намалели срещите. Нека да подновим традицията и да се съберем утре. Някой има ли идея за заведение ?
                          Баце,нещо и идеите ти липсват...пийнаха ли ти "соса" вече на работното място?

                          Моето предложение е за "крилата" на "Черковна",но Тануцо да се намеси откъм резервация!....

                          @Тони- не се притеснявай...няма да те "зарежеме" да ни чакаш....,но,ако това се случи сега поне в заведенията студена вода,колкото искаш...

                          Поздрави,
                          търся си подписа....

                          Коментар


                          • От: На кръчма в сряда

                            Аз съм на линия,
                            Утре "крилцата", в колко ? 18:30-19:00?
                            За колко човека ?
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • От: На кръчма в сряда

                              И аз и Гълъбин ще дойдем

                              Коментар


                              • От: На кръчма в сряда

                                Ами 20 мисля, че ще се съберем, ама нека всички да пишат, които ще идват, че да не стане издънка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X