Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кръчма в сряда

    Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
    Коя беше тая бирария на Кръста
    В Лозенец :
    http://www.bgmaps.com/services/links...b1822793318d0e
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • До: На кръчма в сряда

      Тц, не е тази Тануцо. Бирарията за която говоря е на бул. Черни връх и бул. Джеймс Баучър.
      До нея има едно читалище, но не помня как се казва.

      Коментар


      • До: На кръчма в сряда

        Аз нямам идея за кръчма. Времето вече се стопля, ама не е баш топло за да сядаме навън, а в Крилцата само този вариант е добър. Вътре нещо е много тясно и не е хубав. Тази на Кръста ако има места вътре можем да се пробваме за няколко седмици, докато се стопли

        Коментар


        • До: На кръчма в сряда

          Брат ми отваря заведение след седмица-две, близо е до пазара на Иван Вазов, но е на тихо и спокойно място, даже и мото-магазин има в района.... Има места и навън и вътре също никак не е тясно. Моторите ще могат да се пракират точно пред очите ни. Ако има интерес ще го разпитам, даже и отстъпка няма да е проблем за "заразените"
          А качество и обслужване ще 6+... брат ми е манияк!
          You'll never find out - I got no key hole....

          Коментар


          • До: На кръчма в сряда

            Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
            Брат ми отваря заведение след седмица-две, близо е до пазара на Иван Вазов, но е на тихо и спокойно място, даже и мото-магазин има в района.... Има места и навън и вътре също никак не е тясно. Моторите ще могат да се пракират точно пред очите ни. Ако има интерес ще го разпитам, даже и отстъпка няма да е проблем за "заразените"
            А качество и обслужване ще 6+... брат ми е манияк!
            Ами супер. Говори с него.

            Коментар


            • До: На кръчма в сряда

              Кръчмата,която ще предложа се намира в "Хиподрума"зад ритуалния дом(ако му се дожени на някой...) ще бъде отворена около 15 април.Вътрешната част е за 20-ина човека,навън и повече,с голям паркинг до масите във външната част.Собственост е отново на колега моторист,цените-нормални.
              Все още докато е хладно ще може да ползваме вътрешната част само за нас в сряда.


              Поздрави,
              търся си подписа....

              Коментар


              • До: На кръчма в сряда

                Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                Кръчмата,която ще предложа се намира в "Хиподрума"зад ритуалния дом(ако му се дожени на някой...) ще бъде отворена около 15 април.Вътрешната част е за 20-ина човека,навън и повече,с голям паркинг до масите във външната част.Собственост е отново на колега моторист,цените-нормални.
                Все още докато е хладно ще може да ползваме вътрешната част само за нас в сряда.


                Поздрави,
                Мони, за Спорко ли става въпрос?
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • До: На кръчма в сряда

                  Е ако искате тази сряда може в Крилцата.
                  На мен ми е на 3 преки ,ама с мотора ще съм.
                  Да се запознаем!
                  Ако не където кажете!
                  Ако все още не сте намерили своята половинка...започнете с четвъртинка!

                  Коментар


                  • До: На кръчма в сряда

                    Тони, много съжалявам да чуя лошата новина. Стечението на обстоятевлствата само по себе си е неприятно, дори без факта, че губим "своето" място. Пожелавам ти час по-скоро ситуацията да се оправи и да реализираш идеята си такава, каквато си си я представял!


                    Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                    Брат ми отваря заведение след седмица-две, близо е до пазара на Иван Вазов, но е на тихо и спокойно място, даже и мото-магазин има в района.... Има места и навън и вътре също никак не е тясно. Моторите ще могат да се пракират точно пред очите ни. Ако има интерес ще го разпитам, даже и отстъпка няма да е проблем за "заразените"
                    А качество и обслужване ще 6+... брат ми е манияк!
                    Илич, звучи интересно. Дръж ни в течение със сроковете и развитието на нещата.

                    А относно тази седмица, където кажете.
                    Последно редактирано от Ilarioncho; 23-03-10, 14:20.
                    Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                    Коментар


                    • До: На кръчма в сряда

                      Навит ли сте в Дон Домат при huko за тази сряда.Повечето са идвали и знаете,че е достатъчно широко и просторно.


                      Поздрави,
                      търся си подписа....

                      Коментар


                      • До: На кръчма в сряда

                        Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                        Навит ли сте в Дон Домат при huko за тази сряда.Повечето са идвали и знаете,че е достатъчно широко и просторно.


                        Поздрави,

                        Навити сме, още повече, че познаваме кухнята и няма да се налага да свикваме отново... само... не знам как ще си наглеждаме моторите от втория етаж
                        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                        Коментар


                        • До: На кръчма в сряда

                          Първоначално публикуван от Мони Преглед на мнение
                          Навит ли сте в Дон Домат при huko за тази сряда.Повечето са идвали и знаете,че е достатъчно широко и просторно.


                          Поздрави,
                          Ох котьо. Как можах да го пропусна. Там има големи порции крилца

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                            Ох котьо. Как можах да го пропусна. Там има големи порции крилца

                            Точно такъв беше и моя замисъл....порциите ще трябва да са повечко....та в тази връзка да помолиме huko да прави резервация....,или?

                            Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                            Навити сме, още повече, че познаваме кухнята и няма да се налага да свикваме отново... само... не знам как ще си наглеждаме моторите от втория етаж
                            Илко за утре и без това прогнозата е за валежи....така,че.....сезона е пред нас....


                            Поздрави,
                            Последно редактирано от cveti; 03-04-10, 12:29.
                            търся си подписа....

                            Коментар


                            • До: На кръчма в сряда

                              Ще запазя една голяма маса за утре в 1800 часа в Дон Домата на улица Велчо Атанасов!
                              Зима иде

                              Коментар


                              • До: На кръчма в сряда

                                Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                                Ще запазя една голяма маса за утре в 1800 часа в Дон Домата на улица Велчо Атанасов!
                                Там съм само при едно условие.
                                Готвача да е французин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X