Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM Adventure срещу BMW GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

    Честито Владич! Минимум по околосветско на година ти желая.....и да те закара за непалски полет

    Анкетата имам чувството, че ще продължи да расте в полза на трибуквените немски/австрийски машини, поне докато от Хонда не вземат да изкарат нещо ново....както при експедиционните, така и при леките ендура.
    Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

    Коментар


    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

      Владич честито и от мен. Дай някоя снимка да го видим.

      Коментар


      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

        Честито дядо Владич! Да се чупи още по-малко от Хондата и да направиш 5 пъти повече километри Пък като събереш смелост ще те пробрам
        Yamaha XT​M600E '98
        Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

        Коментар


        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Гледам в анкетата, че Хонда Африка Туин и БМВ са с по 22 представителя.... Аз съм участвал в тази анкета преди време и записах регистрация при Хонда Африка... Ще трябва да ме отпишете от Хонда Африка Туин и да ме запишете в отбора на БМВ... От днес съм собственик на БМВ R 1100 GS...
          Така че бройките в тази анкета ще станат 21 към 23 за БМВ... ...Сори Хонда!!!
          Честито!Да върви и да не спира да те радва!

          Коментар


          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

            Честито!
            Чакаме снимки.

            Коментар


            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

              Честито и от мене, адаш!
              Много приятни емоции с бавареца!

              Коментар


              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                Благодаря на всички за пожеланията....Мотора е железен... Истинско германско техническо произведение...Сериозна буца желязо е... Внесен е от Италия в България и поради това на много места по БМВ-то личи италиянската мърлящина спрямо превозните средства...Аз се бях зарекъл, че от Италия мотор няма да взимам, ама на...Кризата ли е виновна, или аз омеквам с годините?..
                По мотора няма глезотии, като АБС, подгряване на ръкохватките, тракшън контроли и т.н. Но пък за сметка на това му е дефектирала бензиновата помпа преди, около 1000 км и предишният му собственик, като хитър и безпаричен българин, уредил БМВ-то с бензинова помпа от Фолксваген Голф 3...Мотора работи с нея безотказно.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                  E, Владич, честито! Аз те мислех за стар африканец, а сега ще станеш просто млад беемвист. Догодина ти пожелавам да стигнеш поне до ез. Байкал с тоя мотоцикл.
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                    Тоя мотор е по-як от Африката. Ще направим опит с него да стигнем Байкал...
                    Ето снимки от мобилето на мотора. http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...783&f1=details
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                      Красавец!

                      Една добра новина за собствениците на мотоциклет BMW. Днес имах среща с Джери Шлайдер от Камор и каза, че са преразгледали отношението си към мотоциклетите и са решили да увеличат инвестициите си в този отрасъл на BMW. Освен че са отделили моторите от колите на собствен етаж, щели да заредят резервни части за да не е необходимо собствениците на BMW да чакат 3 дена доставка а да могат да получат частта си на момента - както е при КТМ ... от няколко години насам.

                      Коментар


                      • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                        Добро е като идея. Могат да направят и търсене по номер и за тези които не са си намерили парт каталог за мотора и онлаин каталог на частите.
                        Нищо че от скоро съм собственик на BMW GS за сега съм се качвал на КТМ малък 125 кубика и не мога да кажа за големите КТМ-и но мога да кажа че между Varadero и BMW 1100GS БМW-то ме плени и ми хареса повече нищо че бях превърженик на хонда преди докато карах пистарки но от както ми доиде акъла и върнах ръчката и докато се оглеждах дълго за ендуро си взех БМВ-то и съм много доволен за кратко време му навъртях 4900 км из пътищата на България и 718 км в Румъния общо над 5600 км. На мен ми е много удобен и не се измарям даже си почивам докато го карам.
                        Георги BMW R1100GS

                        Коментар


                        • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                          За части: http://realoem.com
                          You'll never find out - I got no key hole....

                          Коментар


                          • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                            Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                            За части: http://realoem.com
                            Много полезен сайт. Ползвам го от доста време и благодарение на него си спестявам доста време и обяснения.
                            BMW R1150GS

                            Коментар


                            • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                              Ето още един сайт с каталог на БМВ: http://www.maxbmwmotorcycles.com/fiche/fiche.aspx.
                              За повечето неща дори и цените са приблизително верни.
                              BMW R1150GS

                              Коментар


                              • От: KTM Adventure срещу BMW GS

                                до сега не съм пазарувал от доставчиците на БМВ в България но съм си харесал някои работи и те имат ли в наличност от този саит си харесах зарядно, аптечка и др. глупости. Не знам къде да задам въпроса мога ли от Р1200ГС бобините-лули да сложа на Р1100ГС на стария ми мотор ползвах от по новия модел такива бобини-лули електрониката ми беше от ЦБР919 а бях разкарал оригиналните бобини и си сложих от ЦБР954 бобини-лули така го и продадох с иридиевите свещи на бош и тези лули от ЦБР954. благодаря ви предварително.
                                Георги BMW R1100GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X