Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черноморско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Черноморско приключение

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    Днес в Чрно Море има буря. По добре хич да не тръгва ферибота...
    И то лоша буря:

    http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=291387


    Ако съдя по prosledi-то, нашите още не са тръгнали. Иначе то щеше да проследява и на ферибота.
    Искам България чиста!

    Коментар


    • До: Черноморско приключение

      Няма и да тръгнат. Поне не днес.
      Всъщност не е ясно кога ще тръгнат. Димо каза, че линиите от Трабзон нямат разписание, няма и никакъв регламент, цената се договаря на пристанището от някакви "агенти". В нашия случай - по 200 EUR на човек. Много са ядосани, защото ги мотаят вече два дни, а кога ще тръгнат, зависело "от времето, от ходжата..." Днес са говорили с германци с мотори, които са слезли в Трабзон от Сочи - те са чакали 7 дни за да се качат на ферибота.
      Димо, Дафин и Дърк са на кораба - малко нелегално, но пък на сухо (вали много дъжд). Взели са им паспортите. Надяват се, че утре ще тръгнат. Имат етимологично прозрение - Трабзон идвало от Trap Zone.

      Но да погледнем от добрата страна - отпадна едно голямо притеснение, че в неделя няма да има кой да им направи застраховки в Сочи и ще трябва да спят на пристанището.

      Коментар


      • До: Черноморско приключение

        Яна, благодаря ти за новините. Може и да ти е досадно, знам, че и доста работа имаш.... Повярвай ми, много хора живо се вълнуват за нашите момчета (особено за едното ) и всяка капка информация е ценна.
        Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

        Коментар


        • До: Черноморско приключение

          Те са пичове от класа ще се оправят

          Коментар


          • До: Черноморско приключение

            Димо, Дафин и Дърк ще спят още една вечер на ферибота. Времето е лошо и няма да тръгнат и тази вечер. За да не им доскучава се рзнообразяват по различни начини - например снощи Димо открил в каютата си две абхазки, едната - в неговото легло. Докато той се опитвал да комуникира, дошли братята им, братовчедите им и прочие роднини - към 20 човека, за да защитят абхазката си чест. Боят се разминал за много малко, след което по стар грузински обичай последвали наздравици до сутринта. От наша страна издържал само Дафин, доколкото разбрах.
            Всички нецензурни епитети по отношение на страната, в която са в момента и обитателите й ще оставя на Димо като се върне.
            Ето малко снимки, които не е успял да качи.

            Това са турски военни кораби, на които разбира се Димо е успял да се качи и да "поразгледа", нали е журналист


            Дърк в кухнята.






            Сега ще го кръстите Абхазеца, нали? Шапката е сувенир от военния кораб.




            Коментар


            • До: Черноморско приключение

              ХАХАХА! Тая снимка цепи мрака:
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • До: Черноморско приключение

                Мно..ого интересно приключение )
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • До: Черноморско приключение

                  Първоначално публикуван от яна Преглед на мнение


                  Сега ще го кръстите Абхазеца, нали? Шапката е сувенир от военния кораб.



                  В някои среди е известен с прякора Чеченеца. Не знам дали ти е казвал, че го бъзикат, че е чеченец, с приятел грузинец и търсят абхазец за другарче. И ако руснаците разберат, какво ще си помислят?
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Черноморско приключение

                    Че тоз сиромах спешно се нуждае от сутрешен клин за избиване на снощния. За човек в такъв вид там пращат линейка с бира, и отделно кашон водка хуманитарна помощ.

                    Коментар


                    • До: Черноморско приключение

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      В някои среди е известен с прякора Чеченеца. Не знам дали ти е казвал, че го бъзикат, че е чеченец, с приятел грузинец и търсят абхазец за другарче. И ако руснаците разберат, какво ще си помислят?
                      Да, казвал ми е. Ние сме доста близки.

                      Коментар


                      • До: Черноморско приключение

                        Нямам как да му се обадя. Руснаците казват че няма вариант да не могат да купят застраховки и нощем. Там имало сума кантори за коли под наем и всякакви агенти за тая работа.
                        Сега ще му направя регистрация във www.auto.ru, и ще ти пратя данните на ЛС. Там има мото конференция, може да ходи и при УАЗовете. Ако нещо - винаги ще им помогнат.

                        Коментар


                        • До: Черноморско приключение

                          Добре де....
                          Само аз ли не виждам снимките в тази тема ????!!!!
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • До: Черноморско приключение

                            И по-добре. Аз като ги видях кво, сега ме яде завистта ...)

                            Коментар


                            • До: Черноморско приключение

                              я, Дима Чеченеца си намерил дружки абхазци.... Пфу че не съм там с апаратчето да ги изографисам.... Така както се движат ще пием водка във Вилково ми се струва.....

                              Коментар


                              • До: Черноморско приключение

                                Момчетата вече пътуват с ферибота..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X