Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Черноморско приключение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Черноморско приключение

    Димо, четейки пътеписа ти отново , осъзнахме че сме пропуснали Рожденния ти Ден . Честит ти Рожден Ден (макар и на патерици). Желяем ти много здраве , късмет и безкрайни километри...
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • От: Черноморско приключение

      Поздравления за пътеписа! Пожелавам ви пак да отидете
      Почти се разплаках, като гледах снимките от Крим - носталгия... Аз съм родена в Черноморское и отвреме навреме ходим на гости при баба ми. Може само година и нещо да съм живяла там (която не помня) и сравнително рядко да ходим, но ми липсва...
      Последните години избягваме градския плаж, понеже вече има прекалено хора:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03756.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5187961
      Ходим на едно плажче на 13-15км в посока Межводное малко след пристанището (почти няма хора, но последния път, освен местните, имаше и руснаци на палатки).

      Мисля, че това пристанище вече не функционира, но се съм сигурна...
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03894.jpg
Прегледи:1
Размер:133.8 КБ
ID:5187959
      На заден план се вижда село Межводное:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC03920.jpg
Прегледи:1
Размер:88.6 КБ
ID:5187962
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC04134.jpg
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5187960
      А за Севастополь - изпуснали сте Следващият път ще го поправите Това е един от най-красивите градове, в които някога съм била За съжаление от там имам снимки само на хартия и нямам как да ги сканирам, но се надявам следващия път да убедя всички пак да идем, за да напълня една карта Воронцовският дворец, Ялта, Алушта, Алупка също бяха незабравими!
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Черноморско приключение

        Димо, тук има много пътеписи, чета ги с интерес и ти се възхищавам за всичко, мислех че съм прочел всичко от теб, но съм се бъркал Мисля другото лято да повторя пътуването ти "Съкровищата на Егея" с един приятел. Заради проблеми с "коня" това лято го пропускаме. Дано и аз изпитам вълненията, които карат човек да се чувства жив, щото монотонния живот съсипва искрата за нещо ново. Когато карам се чувствам "Бог", просто забравям за всичко и съм сам със себе си... идилия. Пожелавам ти много хиляди безаварийни километри и ... вземи накрая да обиколиш света, отдава ти се. Жив и здрав бъди!
        HONDA NC700X '13
        HONDA Wave 110i '13

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X