Обява

Свий
Няма добавени обяви.

През Италия и Швейцария към Гросглокнер или дотам и обратно - подготовка :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: През Италия и Швейцария към Гросглокнер или дотам и обратно - подготовка

    Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
    Радвам се! Къде я намери? Аз търсех и дори си мислех, че са ги спряли... струва си човек да смени мотора си за да може да ползва тая гума
    Ами, май си ги правят още, попаднах на ето този сайт http://www.avtogumi.com/ и после в един от дилърите им в София - Зед, я имаха в наличност и я грабнах.
    Аз по принцип съм със 110 предна, а тази е 120, ама не усетих разлика изобщо, пък и уж по-лесно се събаря в завоя със 120-ката
    Човекът е човек, когато е на път...

    Коментар


    • #47
      От: През Италия и Швейцария към Гросглокнер или дотам и обратно - подготовка

      Добре дошъл на родна земя,сигурен съм,че си си прекарал страхотно.ще чакаме с нетърпение пътеписа,та че не си удряй дълги почивки.Поздрави

      Коментар


      • #48
        От: През Италия и Швейцария към Гросглокнер или дотам и обратно - подготовка

        Първоначално публикуван от mitiracing Преглед на мнение
        Добре дошъл на родна земя,сигурен съм,че си си прекарал страхотно.ще чакаме с нетърпение пътеписа,та че не си удряй дълги почивки.Поздрави
        Благодаря, наистина изкарах супер, а пътеписа го почвам след седмица, утре тръгвам към Варна, за да ме види майка ми, че съм жив
        Между другото още не съм изпил редбула, дето ми го даде, но утре ще го ударя май за закуска, че нещо умората ме налегна днес яко.
        Утре сменям маслото, слагам дъждобрана и отивам на море на 20 градуса и променлина облачност
        Човекът е човек, когато е на път...

        Коментар


        • #49
          От: През Италия и Швейцария към Гросглокнер или дотам и обратно - подготовка

          Добре дошъл и приятно море... с разкъсана облачност, но все пак море!

          И аз чакам с нетърпение пътеписа.

          Иво
          Черпете ме, не ме щадете!
          _________________
          (\__/)o*******_
          (='.'=)*O*.--._.=.\-.
          ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

          Коментар


          • #50
            От: През Италия и Швейцария към Гросглокнер или дотам и обратно - подготовка

            Замотах се малко, но най-сетне пътеписът е готов. Цък тук и приятно четене
            Човекът е човек, когато е на път...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X