Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DUCATI MULTISTRADA 1200S TOURING (2010)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Ето нагледно как работи дезмодромното газоразпределение.
     
    HONDA NC700X '13
    HONDA Wave 110i '13

    Коментар


    • #62
      Да се надяваме, че сагата приключи и ни очакват много безаварийни километри!

       
      HONDA NC700X '13
      HONDA Wave 110i '13

      Коментар


      • #63
        Ами хайде, много безаварийни наистина и с много удоволствие

        Коментар


        • #64
          Разработката мина ли ?

          Коментар


          • mutragen
            mutragen коментира
            Редактиране на коментар
            Да, вече е на 2700км от ремонта. Изобщо мотора стана друг и звука му се промени. Много съм доволен.

        • #65
          Такааааа, Дукатито е перфектно! Нова машина просто, като я запаля и вдъхва респект. Онзи ден ми изпадна една обява на дукати за 800 евро... нямаше как да не го взема. Ще сложа снимките от обявата, взех една рамка и 4 кошници с части. Човека го е разглобил, видял е че коляновия вал е изяден с над 2мм от едната билела, която в последстие започнала да бие в картера, щото слиза по-ниско... биелата е посиняла... абе мамата си трака е било. Той ми вика, разтропа се, ама си го докарах до в къщи... 120км!? Та взех го и ще го възкресявам Сдал е багажа на 82000км, т.е. биелните лагери, и то единия. От него е започнало триене в другата биела, и двете са за кофата. Купих нов колянов вал от блъснат хипермотард на 12000км, все едно е нов, ще кача и снимки после, биели от Каджива Гранд Каньон, ще сменя лагерите на картера с на моя мотор - на 50 000км са, ще влязат в употреба, ще го върна с 30 000км назад Като цяло ще го направя а себе си, при положение че такъв мотор струва над 3000 евро, да вложа още 1000 и ще ми стъпи на 1800-2000. Така че започваме нов проект... DUCATI MULTISTRADA 1000DS! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174625_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:443
Размер:489.2 КБ
ID:6908169 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174659_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:439
Размер:184.4 КБ
ID:6908170 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174654_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:436
Размер:195.8 КБ
ID:6908171 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174705_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:435
Размер:227.4 КБ
ID:6908172 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174645_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:429
Размер:192.9 КБ
ID:6908173 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174641_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:422
Размер:183.6 КБ
ID:6908174 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20230105_174636_Kleinanzeigen.jpg
Прегледи:431
Размер:172.8 КБ
ID:6908175
          HONDA NC700X '13
          HONDA Wave 110i '13

          Коментар


          • #66
            Нещо не ми дава да качвам, утре ще опитам пак.
            HONDA NC700X '13
            HONDA Wave 110i '13

            Коментар


            • #67
              HONDA NC700X '13
              HONDA Wave 110i '13

              Коментар


              • Стоян Боюков-Sariones
                Стоян Боюков-Sariones коментира
                Редактиране на коментар
                Цъ! Не се виждат поне при мен.

              • fozy
                fozy коментира
                Редактиране на коментар
                И аз не виждам.

            • #68
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20240330_132710.jpg
Прегледи:128
Размер:267.7 КБ
ID:6961735 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20240330_134553.jpg
Прегледи:130
Размер:144.6 КБ
ID:6961736 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20240330_132941.jpg
Прегледи:128
Размер:400.8 КБ
ID:6961737
              Като не му върви на човек, така и ще е за в бъдеще. Реших да сменя дискове и накладки и.. изненадаааа. Спукала се е обувката на кола. Предполагам му е дошло времето вече, преди 10г е имало едно пързаляне и сега резултата е тна лице. Не искат никъде да ми го заварят в Германия, не намирам само обувката, има втора употреба чифт колове за между 1000 и 2500 евро. Май ще го сваля и ще го пратя в България на заварчик, друг вариант за сега не виждам. Мотосезона започна с фалстарт хаххаха. Онуй сивото Дукати го направих и продадох, на загуба разбира се, новия собственик е очарован, а аз съм 1000 евро вътре Повече не реставрирам мотори, до тук бях. Аз само да се похваля Па сме в бокса
              HONDA NC700X '13
              HONDA Wave 110i '13

              Коментар


              • #69
                Ама че гадна повреда... За първи път виждам нещо подобно. Да се спука носач на преден кол и то не от пряк удар, а от нещо случило се преди време?!?!
                Това е от стремежа да ги олекотят моторите, ама пък гледат и да не се прекарат, като сложат някакъв много скъп и здрав материал... И ето последствията.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #70
                  Не може някъде да няма осукан кол, който те чака да го събуеш
                  http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                  Коментар


                  • mutragen
                    mutragen коментира
                    Редактиране на коментар
                    Две леви има за продан, явно все на дясно падат

                  • Пламен Атанасов
                    Пламен Атанасов коментира
                    Редактиране на коментар
                    Дори повече се намират , ама все леви . По скоро ми изглежда като фабричен дефект , конструктивен . Така си обяснявам липсата на десни при няколко обяви .

                  • mutragen
                    mutragen коментира
                    Редактиране на коментар
                    Прав си, имало е акция за подмяна на десния кол точно заради този дефект, ама първия собственик не е ходил май. Било е преди десет години по информация от немските форуми. Като се загледах в снимките на новия и на моя - имат разлика, новия е по-удебелен в частта на болтовете. Такъв ми бил късмета

                • #71
                  На мен ми изглежда много особен начин за закрепване на оста.
                  Май не помня да съм виждал такава обувка.
                  Не че това е показателно - даже не се заглеждам активно по мотори но това ми прави впечатление.
                  Нетрадиционно решение ми изглежда.
                  И не съм изненадан, че у немя немат топки да го заварят.
                  Тук всеки ще го направи ама пак е за предпочитане да не го направи първият срещнат
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • #72
                    У немя по-скоро могат, но нямат желание
                    http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                    Коментар


                    • #73
                      https://www.ebay.co.uk/itm/114955149...Bk9SR-zF49LUYw

                      Такова ли е?
                      Сигурно си пробвал, но ако вземеш парт номера, може и от други модели да потърсиш съвпаденията?
                      http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                      Коментар


                      • mutragen
                        mutragen коментира
                        Редактиране на коментар
                        Абсолютно същото, номерата съвпадат. За жалост намерих само обувка в Холандия и я поръчах днес на обед, за 140 евро. Като дойде ще я разгледам за дефекти и ако нещо не е наред я връщам. И ще поръчам този. Много благодаря!

                    • #74
                      Това е темата която пряко ме кара дори да не поглеждам към този модел и марка колкото и да ги харесвам визуално...
                      Просто тия правят мотори които да се карат в гаранция...това е...после е скъпо..не че не може...
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • mutragen
                        mutragen коментира
                        Редактиране на коментар
                        Няма лоши мотори, има лошо поддържани. Точно този моя модел е първия в производство с последващите детски болести (двигателя е дефорсиран от 1198 супербайк), от 2013 слагат двигател от панигале, там вече няма почти нищо за разваляне. Но колкото и да е учудващо, има доста мотори от моя модел на над 100 000км., от Дукати са сложили километраж до 99 000км. и са в акция - подменят ти го с нов на 0км стещу 120 евро (нов струва около 700), пак е нещо. А за новия V4 - за сега само го гледам

                    • #75
                      Днес ходих до Дукати, не им излизало само тая част, та я намерих в един друг магазин в нета. Казаха да я донеса и ще я сменят и аз я поръчах. Като дойде ще им я закарам с мотора да облужат цялата предница, няма как иначе. Ще ми дръпнат едни 400-500 евро за ремонт, но това е Избързах като купих само обувката, но пък директно я връщам и си взимам парите.

                      Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Без име.jpg Прегледи:0 Размер:77.4 КБ ID:6961965
                      HONDA NC700X '13
                      HONDA Wave 110i '13

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X