Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте идея за турист...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дайте идея за турист...

    Първоначално публикуван от Ro-di Преглед на мнение
    Не става въпрос за конкретната обява, а по принцип.
    Не бих давал негативни мнения, ако не съм срещнал такива.
    Човекът да си прецени дали да си купи първото поколение на 1200 GS на 12 години или последното поколение XTZ 1200 на 2 години за същите пари или нещо друго, това си е негова работа, всеки трябва да си харчи парите, както намери за добре.

    "Коментарите са безплатни, но фактите са свещени." - C. P. Scott
    +1

    Коментар


    • От: Дайте идея за турист...

      Човека е казал , че се е спрял на точно тези три мотора по ред причини , но вие продължавате да му предлагате всичко що е на две колела. ВладиЧ , виждам , че правиш "диагностика" по снимки със заключение падане на ляво и натиснат ролбар. Но си в грешка , ролбара не е натиснат , формата на левия спойлер е друга , има си причина за това , и тя се казва радиатор.
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • От: Дайте идея за турист...

        Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
        Човека е казал , че се е спрял на точно тези три мотора по ред причини , но вие продължавате да му предлагате всичко що е на две колела. ВладиЧ , виждам , че правиш "диагностика" по снимки със заключение падане на ляво и натиснат ролбар. Но си в грешка , ролбара не е натиснат , формата на левия спойлер е друга , има си причина за това , и тя се казва радиатор.
        Тц. Не е от наличието на радиатора това... И лявата тапа, балансьор на кормилото е съдрана. Мотора си струва парите. Това са абсолютни дреболии, но... Виж, ако ги попиташ дали е изпускан мотора и започнат да ти се кълнат, че не е, то вече те лъжат, а щом започнат да лъжат за едно явно и видимо, то за колко ли още неща ще лъжат, дето не ги виждаш пряко?
        Както писа Раймън Чандлър в книгите за детектива Филип Марлоу - "Той ме погледна с честните очи на търговец на стари коли"...
        Последно редактирано от ВладиЧ; 05-10-16, 18:42.
        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
        Златомир Попов - Forry

        Коментар


        • От: Дайте идея за турист...

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Тази Ямаха е много добра! 2014 година на 33000 км. Даже, може и километрите да са реални... Цената може би ще се смъкне малко с пазарлък. Имало е леко падане на ляво с този мотор. Левият ролбар е крив и по-близо до резервоара, освен това ръчката на съединителя е без пъпката...
          Естествено на мен веднага ми светва червената лампа, защото я продава търговец от Дупница, а не е частна обява, но няма аз да го купувам тоя мотор... Момчето, което търси мотор да си реши.
          Той мотора може и челен удар да е имал , аз не мога да преценя като тебе по снимките. Обяснявам ти защо левия ролбар е по-близо до "резервоара" , там няма резервоар а радиатор , от другата страна няма радиатор.




          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • От: Дайте идея за турист...

            И понеже всички са гадни долни лъжливи търгаши, от къде викате се купува мотор?
            Не че нещо, ама ..
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Дайте идея за турист...

              И сега: Какво помогнахме на човека ?........НИЩО

              Коментар


              • От: Дайте идея за турист...

                http://www.motorradhandel.ch/occasio...cing-motorrad/

                Коментар


                • От: Дайте идея за турист...

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  И понеже всички са гадни долни лъжливи търгаши, от къде викате се купува мотор?
                  Не че нещо, ама ..
                  Еди моторс, Дару кар, а аз преди години - от Бултрако.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Дайте идея за турист...

                    Не знам па що някои си мислят че търговците винаги са запознати с историята на дадена машина!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Дайте идея за турист...

                      Извинявай Весо, ама не ми пускай рекламни снимки на Ямаха. Ето аз, какво гледам:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Yamaha.jpg
Прегледи:1
Размер:179.4 КБ
ID:5730876

                      освен ръчката за съединителя, и как е съдрана тапата. И това се вижда на снимки. На живо кой знае още, какво ще се види и разбере, защото да купуваш мотор втора употреба само по снимка не е никак добра идея. Трябва да се иде, да се види и да се пробва. Случвало се е на живо, а не по снимка, да е пълен гроб мотора, но и обратното ни се е случвало, тоест на живо да изглежда и да е по-добре, от колкото снимката.
                      Така, че момчето да си реши, какво точно иска, да ходи да гледа и да пробва. По друг начин не може да стане тая покупка.
                      Последно редактирано от nickbochev; 11-10-16, 07:05. Причина: снимка
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • От: Дайте идея за турист...

                        Аз се съмнявам , че има някой който да не си е изпускал ендурото за 33000км. , със снимките ти обяснявам за левия ролбар който ти си споменал. Момчето се съмнявам , че ще отиде да го гледа , защото се е спрял на три определени мотора , този не е в неговия списък. Аз тази Ямаха не бих я взел нито за асфалт нито за черен път , нито бих я взел да ми седи в гаража , причини много , та съм далеч от това да и правя реклама , докато ти си си рекламен агент.
                        По темата , момчето да взима BMW-то , това съвсем сериозно , причините съм ги казал в другата тема в която беше писал.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: Дайте идея за турист...

                          Абе какво ви става бе - купувал съм си поне 5 мотора лично за мен, и поне 15 за приятели с които караме и сериозно проблеми не сме имали (всичките са били втора употреба от Дупница, Кюстендил и София), Като последният (едно Туоно) беше в толкова добро състояние, че купувачът чак се чудеше как е възможно. Не се оставяйте на параноята - Мотора ако не е с крива рама всичко друго се забелязва, или се оправя ср. лесно!

                          Иначе темата от първият пост токова се е размила, че вече едва ли е актуална...
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Дайте идея за турист...

                            Здравейте на всички!
                            Гледам, че става интересна дискусия тук и аз като собственик на BMW-то от обявата, която ВладиЧ е постнал малко по-нагоре мога да дам мнение само за GS-a, като модел.
                            За съжаление за другите два мотора, които са в листата на човека не мога да кажа нищо, защото не съм карал никога такива.
                            И аз пътувам доста често с 3 куфара+багаж+жената и BMW-то откъм комфорт и товароносимост е супер - нямам забележка, като изключим това, че започва да тежи адски много, особено при маневри с ниска скорост, ама няма как
                            Щом караш 1150 значи си наясно с боксера и нямам какво да кажа повече освен, че е безпроблемен агрегат и много лесен за обслужване. Разхода е приличен и нормален за тази кубатура и мощност и не съм забелязал да се влияе много с един или двама души и багаж - все си е между 5 и 6л/100 при нормално каране извънградско.
                            Окачването също е ОК и поема отлично тежеста на багажа и пътника, като естествено има възможност да се направят необходимите регулировки отпред и отзад.
                            Ако те интересува нещо друго конкретно - питай

                            Коментар


                            • От: Дайте идея за турист...

                              Прощавайте ме, но в първия ми пост не бях достатъчно ясен и конкретен, та значи:
                              продавам това: %"=:–№:=%" като мотора ми не влиза в бюджета за новия, ако не го продам сега за 6000, ше го продам на пролет за 6500. Единствената причина че го продавам е заради жена ми, не и е удобен за дълъг път

                              спрял съм се на е те това: http://www.autotrader.co.uk/classifi...us=1500&page=2 Говорим само и единствено за Адвенчър, ако ще е гарга да е рошава

                              http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...6&slink=fw9kju тук работата ясна, доста по евтин от останалите два и на малко километри, има си всичко и му липсва само бензин и път. Не съм много наясно с обслужването, но едва ли е нещо страшно

                              http://suzuki.bg/motorcycles/v-strom-1000-abs.html тук отидох само да гледам без да се пазаря и дилъра ми падна на 19 000, а като отида с парите в брой ще е още по-различно. Верно че е чисто голо ама пък е ново.

                              Това са примерни обяви но става дума точно за тези модели. Карал съм всичко без Сузукито, защото е прекалено ново и не правят тест-драйв. Карл съм старото което няма нищо общо.

                              относно другите мотори които предлагате: Хондата- карах VFR 800fi повече от 30 000км уникален, страхотен, невероятен мотор но все ми се струва че тоя 1200 ще харчи доста над 6/100 (поне под това не съм свалял моя) а и този автоматик- еба ли му мамата не смея да правя експеримент с толкова пари; Ямахата- редови двигател, много по-тежък спрямо моите фаворити и отново по-висок разход; А тоя Триумф Тигър ми е малко по непонятен това как правят деца без сперма.

                              Ако имам много правописни грешки или нещо съм пропуснал ще е от ракията- вече съм на трета

                              Коментар


                              • От: Дайте идея за турист...

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                Абе какво ви става бе - купувал съм си поне 5 мотора лично за мен, и поне 15 за приятели с които караме и сериозно проблеми не сме имали (всичките са били втора употреба от Дупница, Кюстендил и София)
                                Първоначално публикуван от nii Преглед на мнение
                                погледни и тая обява - http://www.mobile.bg/51471101225577202 гледам доста е накичен.
                                И аз си купих. Точно от тях. Няма да повторя!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X