Обява

Свий
Няма добавени обяви.

HONDA NC700X - наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С тоя коронавирус май ни се преебават плановете. Има и магистрала до там...като предпоследен вариант. Последния е да се откажем. Има още месец, ще видим.
    HONDA NC700X '13
    HONDA Wave 110i '13

    Коментар


    • На целият свят ебаха майката с тая тъпотия "корона вируса". В Германия имаше 19 болни, от които 17 вече са излекувани... В Китай има над 77 000 болни, от които над 27 000 са излекувани и малко над 3000 са жертви предимно стари хора. Ма то много страшно бе?!?!?! Че те от катастрофи и от най-обикновен грип по света за този период са умряли 50 пъти повече хора и то не само пенсионери... Правят ни на луди, журналисти и политици... И затварят граници....
      Помня и предишната подобна истерия с птичият грип. На границата с Турция тогава ме караха да попълня специална декларация, че нямам температура и не съм болен от птичи грип. Какво стана с тоя птичи грип? Къде изчезна? Сега корона вирус... Дрън, дрън, та пляс... Глупости на търкалета.
      Последно редактирано от ВладиЧ; 25-02-20, 07:49.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • s_s1
        s_s1 коментира
        Редактиране на коментар
        Птичия грип си го има, но вече човечеството си има изградена имунна защита, има и изпробвано и утвърдено лечение.
        Същото се очаква да стане и с Ковид 19

    • Силно ми е интересно как е пропусвателния режим от Мароко към град CEUTA. Другото е: дали може да се мине от/за CEUTA към/от Европа с лична карта, че стана един спор по темата. Имаш ли някакво инфо?
      Същите въпроси си задавам и за град Melilla, като там добавям и евентуална питанка за маршрута между CEUTA и Melilla, по-специално евентуални главоболия на ГКПП-тата, предвид мигрантските проблеми.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • Аз не съм включил Сеута в маршрута ни, не съм се интересувал от пропусквателния режим там, но ми се струва, че пропусквателния режим за ЕУ-граждани трябва да важи и там.
        HONDA NC700X '13
        HONDA Wave 110i '13

        Коментар


        • Колеги,някой знае ли ,дали може да се влезе в Мароко,ако мотора не е твой,а го караш с пълномощно?

          Коментар


          • Първоначално публикуван от dambatamoto Преглед на мнение
            Колеги,някой знае ли ,дали може да се влезе в Мароко,ако мотора не е твой,а го караш с пълномощно?
            Ако искаш да си 100% сигурен, преведи пълномощното и го легализирай по техния закон, има достатъчно агенции , които ще свършат тая работа. Мароко не е страна по Хагската конвенция и не става просто с един апостил.

            Коментар


            • Благодаря за инфото,есента планираме един трип до Мароко и на единия приятел мотора му е регистриран на името на жена му та затова питам,да не остане да ни чака в Испания.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Силно ми е интересно как е пропусвателния режим от Мароко към град CEUTA. Другото е: дали може да се мине от/за CEUTA към/от Европа с лична карта, че стана един спор по темата. Имаш ли някакво инфо?
                Същите въпроси си задавам и за град Melilla, като там добавям и евентуална питанка за маршрута между CEUTA и Melilla, по-специално евентуални главоболия на ГКПП-тата, предвид мигрантските проблеми.
                Може да се мине към/от Сеута за територията на Мароко - има си КПП,което прилича на това в Ивицата Газа - високи мрежи и тунел и е голяма цигания.Към Мароко ти трябва паспорт. Ако ще спите в Сеута е ОК,но ако е само за разглеждане,не си струва разправията.Ако сте влезли през Танжер,по добре си планирайте връщането през Сеута,за да си спестите преживяването.....а може и обратно,от Сеута и после надолу.По крайбрежието са предимно араби и са страшни цигани,но по-на юг,към планините са предимно бербери и са съвсем други хора.Интересно е и има какво да се види.

                Коментар


                • Пътуването се отменя. От вчера и Мароко е затворила границите си. Много ме е яд, но какво да се прави, ще имаме и други възможности, само да сме живи и здрави.
                  HONDA NC700X '13
                  HONDA Wave 110i '13

                  Коментар


                  • Шибана работа...аз го планувам за есента,дано дотогава всичко да се оправи.

                    Коментар


                    • Имаме новина! Реших да се включа и аз във висшата лига... със Злостър - черното влечуго . Мисля да се разделя с добрата мила Хонда, нямам физическата възможност да ухажвам и двете! Ако Дукатито ми достави дори и половината приятни моменти, както го направи милата... ще бъда доволен! Ако някой я иска - да се свърже с мен. Но... идеята за Мароко си остава! Само мотора ще е друг. Да видим какво ще стане до Септември.

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20200413_100017.jpg
Прегледи:451
Размер:211.7 КБ
ID:6588520
                      HONDA NC700X '13
                      HONDA Wave 110i '13

                      Коментар


                      • Еми да ти е честито! С пожелания да надмине очакванията ти.
                        Темата е пример за ревю на мотор, така че ще очакваме новата за Дукича.

                        Коментар


                        • Честито,много безаварийно километри!И аз планувам Мароко наесен,дано да се получи.

                          Коментар


                          • Ами честита придобивка! Макар някои да казват, че взимаш Мултистрада и почваш да страдаш. Аз го харесвам де!
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • mutragen
                              mutragen коментира
                              Редактиране на коментар
                              Благодаря! Прасе, жена, кола (мотор) - всичко е до късмет!

                          • Честито и безаварийни! В случая е като "смени жената" , ама новата е дългокрака.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X