Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR650SE

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Иииии след 2600км из Гърция, от които 200км магистрала а останалото планинско-селски пътища, да ви споделя.
    Направо не е за вярване каква разлика има с тия Cogent DDC джиджавки в коловете! Мотора е МНОГО по-стабилен и като предобря някой завой вече не се налага да си пера гащите. Горещо препоръчвам ако има как да си ги набавите. Което ме кара да се замислям, задния амортисьор не е пипан откакто някой японец го е сглобил преди 18 години и може би е време да се погрижа.
    Също така, тия гуми Dunlop Trailmax Mission далеч надминаха очакванията ми.
    Разход 3,7/100 за цялото пътуване, като никъде не съм вдигал над 105кмч.
    На връщане ми протече кранчето на резервоара, поръчах си вчера някакъв ремонтен комплект и ще го правя заедно с новия резервоар, когато дойде.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_image_2026-06-09_11-03-44-051.jpg
Прегледи:127
Размер:1.08 МБ
ID:7042119
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • Дано имаш успех с този ремонтен комплект.
      При мен се оказа абсолютна загуба на време и пари.
      Беше на 1/2 от цената от ОЕМ кран а не свърши НИКАКВА работа.
      Крана продължи да си тече както преди и се оправи с нов от Миркат за период от около 4 години.
      След тях нямах нерви за още едно и преминах на безвакуумен от Ямаха.
      С него мисля и в момента е чук.

      Иначе брабус за разходката.
      Защо не с африката?
      Или от носталгия?
      Враг усраине

      Коментар


      • Аааа и африката беше там, но я караше един приятел от Австрия.
        Тя пък, с тая пенсионерска скорост даде разход 4 на сто.
        LZ1NDI
        DR650SE K8

        Коментар


        • Дойде ремонтният комплект, марка Всички Топки!. Салатата ми мирише на бензин. На прима виста се справих, чакам резервоара и ще видим дали ще тече пак.
          Мотора изглежда изнемощял някак….

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_955285.jpg Прегледи:85 Размер:481.7 КБ ID:7043184
          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_955286.jpg Прегледи:85 Размер:667.8 КБ ID:7043185
          Последно редактирано от nii; Вчера, 12:18.
          LZ1NDI
          DR650SE K8

          Коментар


          • Същите празни топки
            Дори наскоро изплува лепенката от някаква кутия.

            Всъщност сега се сещам, че при мен проблемът, който това НЕ ПОПРАВИ беше леко различен.
            При изгасен двигател крана НЕ спираше бензина към карбуратора и то не винаги.
            От преливника му течеше вследствие на това, не от самият кран.
            Враг усраине

            Коментар


            • СУзукито разглобено, чака резервоар.
              Изкарах уикенда Африката до Елена и обратно, тъкмо спирам пред вкъщи и опаааа вземи тоя винт. Пак добре, че пред гаража, а не някъде на сокаците над Твърдица...
              Май трябва да изкарам от хибернация мотора на жената, че останах обезмоторен някак...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_image_2026-06-21_16-46-31-495.jpg
Прегледи:0
Размер:206.3 КБ
ID:7043592
              LZ1NDI
              DR650SE K8

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

              Зареждам...
              X