Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета и панталони-съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
    Какъв беше контакта с човека от Плевен, дето шиеше якета и панталони? Не намирам линк към сайта - имаше модели.
    След години каране с "втора ръка" реших да се възползвам от услугите на Коронамото-Плевен и си поръчах "туристически комплект"...

    Впечатленията са следните.
    Плюсове:
    - качествени материи
    -качествена ушито
    -комплект яке и панталон без протектори и подплати се събира в торба от 10 литра
    -изработка максимално според изискванията на клиента за външен вид


    .

    Продукта е подходящ да ползване април-октомври (с добавяна на подплата) при наши климатични условия.

    Това са моите впечатления.
    Мнението ми е, че производителя има капацитет да си свери часовника със съвременните концепции.
    Последно редактирано от p-pleven; 27-12-21, 21:34.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • И аз съм с такова яке! При лек дъжд е ОК. За проливен не съм пробвал. Леко късо ми идва комай, ама не е драма. Даже го помолих под фирменото лого на ръкавите да ми избродира Sariones. Доволен съм. И Декември ми е ОК с него. Верно на по-къси разстояния де! Сега си търся широки кевларени дънки, ама йок! Не намирам. Иначе си чакам кевларена риза от дядо Мраз. Той вече ми донесе туристически боти от SIDI. Хваля се демек. Ма за панталоните ми е проблем.

      п.п. Те подобни на тия:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_919232.jpg
Прегледи:398
Размер:46.9 КБ
ID:6802694
      Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 28-12-21, 08:19.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • p-pleven
        p-pleven коментира
        Редактиране на коментар
        При мен всичко е или късо или тясно, въпреки, че отпуснах няколко санта при мерките.
        Ама редактирах поста, че да не остане човека без хляб.

        За тия пари съм имал къде по-функционални втора ръка.

      • Стоян Боюков-Sariones
        Стоян Боюков-Sariones коментира
        Редактиране на коментар
        Е аз пратих мерки (по така нареченият "обмерен лист"). Ма както казах е ОК. Със Слави уточнихме, че якето е противовлажно (държи до 10-15 мин.). Иначе харесах едно за 750 лв. и панталон за 550, амааа ...

    • Човека без работа няма да остане,но може да приеме градивната критика когато тя е такава,а не просто хейт.
      А твоята бе именно такава.
      Мен друго ми е интересно,че съм на прага да отнеса едно ендуро да речем.
      Поръчвам даденият модел.
      Гледам заводско протектори няма.
      Аз към днешна дата не съм наясно кое става и кое не.
      Има ли кой да удари едно рамо при избора им и да бъдат ушити дрехите така,че да стават точно нещата,а не на принципа то някак ще стане.
      Не е лошо да драснете и по тоя въпрос някой ред ако имате желание.
      И весели празници най-вече...живи и здрави.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • И аз съм с комплект на коронамото и съм доволен доста откъм съотноение качество-цена. Както е писано на сайта на производителя платовете са влагоустойчиви,т.е. ако те вали проливен дъжд не се оплаквай ,че материята не държи. Много пъти съм се питал с какво карат колегите дето прекосяват доста километри в дъждовно време? Вероятно с дрехи тип мушама/дъждобран ... ама все нямам някой около мен изстрадал от дъждове

        Коментар


        • p-pleven
          p-pleven коментира
          Редактиране на коментар
          Дъждобран от 18+ лв от "работно облекло" като начало

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Аз много не карам ма като карам в дъжд съм с Гортекс на Алпайнстарс яке,гащеризон и ботуши,за 2 часа проливен дъжд стават еле ако не забравиш да си вдигнеш циповете на джобовете на гащеризона.За много дъжд имам и КТМ дъждобран от евтинките който е размер по-голям от нормалните якета та директно обличаш под облака,само се давех в каската обаче,вълнички под маската.

          Зя лято съм с Клим, за пустиня с каквото дойде на оферта,че много падам и ги късам редовно

      • Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение
        ..... Много пъти съм се питал с какво карат колегите дето прекосяват доста километри в дъждовно време? Вероятно с дрехи тип мушама/дъждобран ... ама все нямам някой около мен изстрадал от дъждове
        RUKKA е марката ... ританки и камизолка от най-високия клас
        Пробвано от мен в седмица проливен дъжд, пробвано от Питона (Митьо), от Серго, от Стефан и от доста други колеги.
        Че е кисело гроздето .... знам! И джоба ми го знае, но ако искаш да си сух с дни .... и да не си като парен кренвирш отвътре ... това е.
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • Имаше доста промоции на Louis тази пролет. Вкл. намаления до 40-50%. (вкл.каски и екипировка - в момента има разни на около 30%) Предлагат и добри марки.
          Това, което търсих, в случая обувки - трябваше да меря и за това отидох на място да пробвам различни. Тези, които ми паснаха на Дайтона бяха (само) 20 % намалени и ще почакат до есента.
          Оказа се, че цените и на други о-лине портали са почти сходни в началото на сезона специално за този модел и марка.
          Най-изгодни бяха, примерно: BIKEROUTFIT
          Препоръчвам марката HELD - имат и магазин до фабриката във 87527 Sonthofen
          От там имам екипировка и мисля да си взема и жилетка с еърбег.

          Коментар


          • КЛИМ тия дни имат намаления,от 1400 на 950 кинта якенцето,бият кой не вземе
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • Голям бой трябва да е...
              Няма страшно в умирачката...
              Страшното е да си жив!...

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Или мерак,идват с гаранция 😜🤣😂

            • Имам два екипа на Клим , Бадландс модела . Първия мисля че го купих преди 7 или 8 години . Още е в много добро състояние , малко изсветля от времето жълтия цвят но все още не пропуска вода . Преди няколко месеца си взех новия им модел на Бадландс - черно стелт . Има подобрения на места препоръчани от потребители . За мен са много добри като качество , и въпреки цената са много добър избор . .

              Коментар


              • BENZBOSS
                BENZBOSS коментира
                Редактиране на коментар
                Е значи сме в екип с теб,и аз взех черно Про,дебнех на оферта А3 модела ма няма,намерих само бежов гащеризон А3 та съм шарен,каквото имало на оферта.
                Иначе якето колко и да го хвалят не е много за топло,как спреш и в това черното си заврял.

            • Препоръчвам MOTOIN - предлагат Dainese, AlpineStar, Caberg и т.н. имат доставки по цял свят, до България е 10 €... Вижте и намаленията SALE - блазе им на тези с по-малки мерки и теглилки...

              Коментар


              • Харесах едни боти, днес ходих на мотомол да ги видя на живо.
                Викам си айде и аз да взема да си купя преди пенсия едни мото обувки, стига с тия кубинки.
                На живо също ги харесах, супер удобно и бързо обуване, стават за вървене.

                Питам на касата колко гаранция имат - 1 месец.

                Не само тия - всичко по витрината, све що е парцал или налъм - 1 месец.
                Аз ли толкова не съм в ред, само на мен ли ми изглежда чиста подигравка?!?

                Е тия са обувките но както казах няма значение:

                https://icon1000.com/gear/mens/footw...terproof/black

                Дееба нещастние търгаши, спИрт депо и дек0тлон са само на няколко километра.
                Уроците по търговия са им безплатни!


                Враг усраине

                Коментар


                • Ще ги пробваш на Памир. Ама гаранцията ще им е изтекла. Е пълно щастие няма.
                  И вземи си направи един профил във фейса. Да видиш какви снимки качвам. Вчера направих към 400 км. Минах 5 (пет) прохода. Покънах са от завои.
                  Че то мото форумите изчезнаха. Остана само офроуда.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • Нищо няма да пробвам а ще си ползвам кубинките отново и отново.
                    Да пробват моладжиите.
                    Няма начин да платя такава сума за честна дума колко стават.

                    Преди няколко години върнах на спирт депо сандали след почти 2 години през които ги СМАЗАХ от ходене.
                    Възстановиха ми сумата заради счупен пластмасов ринг, който не им пречеше функционално по никакъв начин.
                    А тия л@йняни мото-налъми едва ли ще видят и 5км самоход.

                    ДГД, явно няма да имам у тоо живот мото чипик.

                    Тоест имам - нали ми продаде?
                    Ама ако почна да ги ползвам няма къде да си държа удължителите за прахосмукачката

                    А фейс буклук също в някой друг живот
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • Ония ботуши... Сиди Адвенчър. Хубави ботуши, ама ние пусто, като не караме с такива... Освен това в Киргизстан, Казахстан и Узбекистан ще ти се сварят краката с тях в жегата. И аз имам едни Форма Адвенчър, но много отдавна не съм ги обувал. На Памир ще ходя с туристическите обувки.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • Лятно яке на SECA с дъждобранена подплата (после разбрах, че има и модулно с термо и дъждобранена подплата, ама ...), летен панталон на ADRENALINE (пак само с дъждобранена подплата), въпросните боти дето се похвалих по-рано. Това всичкото миналата седмица го пробвах на дъжд. Смело препоръчвам тези работи! Якето и панталона съхнат уникално бързо. Обувките не пускат и капка (както и дрехите де!). Носех и отделно дъждобран горно долно, както, и калцуни, и ръкавици, ама не ми се наложи да ги обличам. Нося и още един гащеризон, дето се събира с съдинка за бутилка от "левчето", ама не ми се получава да го пробвам. Била някаква специална материя издържаща на разредена киселина, дишаща и т.н. За сега съм го пробвал на скорост. Не се къса. Идеята е да махам дъждобранестите подплати и инцидентно да го ползвам. Когато е ясно, че ще ме вали ще ползвам подплатите де! Заръчах от Алито едни боти, ама когато дойдат ще споделя.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X