Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета и панталони-съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Якета и панталони-съвети?

    Размерите им отговарят. Ако носиш яке XL, поръчвай такова.

    Коментар


    • #77
      От: Якета и панталони-съвети?

      Ок, Благодаря !
      Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

      Коментар


      • #78
        От: Якета и панталони-съвети?

        Първоначално публикуван от Stefchev Преглед на мнение
        Да, и аз разгледах там и искам да ви покажа какво ми хвана окото - http://www.hein-gericke.de/bekleidun...warz-grau.html , на някаква жестока промоция е.
        Само дето моя размер не мога да го определя. Не знам аз ли съм нестандартен тия ли размери са криви. Височина 183 , гръден кош - 120 , талия 103 . гооре долу към 58 размер в таблицата на HG но височината ме притеснява , там е до 178- 182 . А и как да знам че в ръкавите ще ми е Ок.
        Якето е жестоко... Аз голямо търсене хвърлих да намеря със светъл цвят на тази цена обаче все бяха доста по скъпи.
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #79
          От: Якета и панталони-съвети?

          Днес пак се измери за да си поръчвам якето . Така се зарадвах че първия път съм си объркал размерите , защото ме нямаше вобще в таблиците с размери !!! и какво стана пак ме няма и с новите раззмери.. Писах им един маил на тези хора пък ще видим какво ще кажат те за рамера. та има и въпрос как се мреери реално аз се премерих само по тениска плътно, като пуснах по 1, 2 сантима отгоре . или трябва по повече да пускам??? ето ми реалните размери ако някой може да хвърли едно Око да ме посъветва ! Вис. 186, ГР. Обик. 120, Талия 108, Ханш - 114 sm. тези размери са с блуза мерени.
          Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

          Коментар


          • #80
            От: Якета и панталони-съвети?

            Поръчвай смело от обичайния си размер. Ако носиш XXL, такова поръчай, остави ги мерките. Колкото пъти съм купувал по мерки, съм грешал.

            Коментар


            • #81
              От: Якета и панталони-съвети?

              Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

              Коментар


              • #82
                От: Якета и панталони-съвети?

                Колеги търся си един панталон и не мога да го открия. Ако някой може да съдейства ще е добре.
                Това са гащите - http://www.fc-moto.de/Revit-Zip-Hose Rev'it Zip XXL е моя разер. Няма и няма кадето и да пробвам все получавам отговор "ами нямаме вашия размер" !
                Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                Коментар


                • #83
                  От: Якета и панталони-съвети?

                  Предполагам си проверил, но все пак това е панталон за обличане върху нормални дрехи. Има цип, позволяващ по лесно то обличане исъбличане. От там и името на модела. За ходене на работа един вид. Пита ли в зед мото?


                  Мен пък ме вулнува друг въпрос - мога ли да избухам текстилния екип барабар с протекторите в пералнята? :-) Моите са sas-tec доколкото това е от значение. Просто свалянето и слагането на проекторите е доста досадна операция :-P
                  Калин - О88 б579I9I
                  Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Якета и панталони-съвети?

                    Въпроса е за бг.мама, но все пак не е добре. В пералнята точно на краят на протекторите платът ще се трие усилено и износи по-бързо. Мое мнение, махни ги.
                    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                    Коментар


                    • #85
                      От: Якета и панталони-съвети?

                      Първоначално публикуван от sardokar Преглед на мнение
                      Предполагам си проверил, но все пак това е панталон за обличане върху нормални дрехи. :-P
                      Това къде го прочете? Аз уж знам немски и уж ЧЕТОХ ВНИМАТЕЛНО, ( че ме интересуваше ТОЧНО СЪЩИЯ панталон и размер) ама не можах да прочета ( или да си преведа ) точно това

                      Коментар


                      • #86
                        От: Якета и панталони-съвети?

                        Конкретно за модела Rev'it Zip мога да споделя следното-карам от две години с такъв / закупих го точно от Зедмото /. Макар и марка Rev'it, на моите пише, че са произведени в Китай. Водят се водо и ветро устойчиви, но при силен дъжд и по продължително каране пропускат. Нося си ги само тях / в смисъл без други дрехи отдолу /, но в температурен диапазон от около 5 до около 25-30 градуса С, при по високи температури запарват жестоко. Голямо удобство са страничните ципове даващи името на модела - разкопчават крачола до над коляното и от там доста подобряват проветрението. Протекторите са удобни и пазят от вятър коленете при по хладно време. Общо взето не са най доброто на марката, но за парите си са разумен компромис.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Якета и панталони-съвети?

                          Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                          Въпроса е за бг.мама, но все пак не е добре. В пералнята точно на краят на протекторите платът ще се трие усилено и износи по-бързо. Мое мнение, махни ги.
                          Досега винаги съм ги махал... ама е досадно. Но имаш право за износването - за пореден път ще се докаже че не мога да "таковам" дявола докато лети

                          Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                          Това къде го прочете?
                          На линка който ти даде Само че не знам немски затова ще се опитам да го преведа от английски:

                          The ZIP pant is designed for every rider who demands an extra level of protection without sacrificing ‘around town’ comfort. This highly protective waterproof over-pant, comes with built in CE approved KNOX® armour and has a wider fit and an extended cuff zipper to help with exit/entry. This pant is a must for the everyday commuter and fits perfectly over everyday clothes or business attire.

                          И моя опит за превод: Панталонът ZIP е създаден за всекидневния ездач, който изисква допълнително ниво на защита без да жертва комфорта из града. Този добре защитаващ водоустойчив панталон, предназначен за обличане отгоре (over-pant) има вградени протектори и по-широка кройка с удължен маншетен цип, който помага за по-лесното събуване/обуване. Този панталон е задължителен реквизит за всекидневно пътуващия за работа и пасва идеално върху всекидневни дрехи или бизнес облекло.


                          Предполагам имаш проблеми с намирането му защото вече не се произвежда (няма го на официалния сайт на ревит) Замества се от модела AXIS който има вече ципове по цялата дължина отстрани и бил "още по-удобен"
                          Ето и клипче за новия модел:

                          Калин - О88 б579I9I
                          Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Якета и панталони-съвети?

                            Хубаво и евтино, втора ръка зачита ли се?
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #89
                              От: Якета и панталони-съвети?

                              понеже и мен яко ме вълнува темата за екипировката,
                              ето на вниманието ви 2 теми:

                              текстил комбинации до 400 Е
                              http://www.motorradonline.de/kombis/...im-test/409910

                              и пълна комплектация под 1000 Е
                              http://www.motorradonline.de/allgeme...00-euro/450762

                              какво ще кажете за описаните примери?

                              Коментар


                              • #90
                                От: Якета и панталони-съвети?

                                Миналата седмица си купих чанта Канон за Олимпуса, а сега си взех екипировка КТМ за Ямахата. Готвя се за Дакар.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1015898_10152277583385661_2052438966_o.jpg
Прегледи:1
Размер:71.2 КБ
ID:5572347

                                Това яке (KTM RALLY JACKET NECK BRACE COLLAR 14) има един недостатък за мен - в горната част е пригодено за защитна Leatt яка и има две сменяеми части. Предвид, че надали някога ще сложа такава яка се чудя дали де не го сменя за модела който е нормален. Проблемът там е че якето е малко по-различно и разцветката вече е много оранжева...
                                LZ2NKM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X