Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Якета и панталони-съвети?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Якета и панталони-съвети?

    мераклиите за този модел станахме доста Цена и срокове на доставка?
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #62
      От: Якета и панталони-съвети?

      Аз пак да се похваля ...
      Понеже нямам пари за BMW GS .... се задоволявам само с панталони марка BMW
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28177nl_23.jpeg
Прегледи:1
Размер:16.0 КБ
ID:5265413

      Сега и яке ако излезе на Оферта ... направо всичко ще е супер
      Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
      Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
      Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

      Коментар


      • #63
        От: Якета и панталони-съвети?

        ЗМЕЙ , дай моля те цени за този екип. Пета седмица си чакам якето REV'IT - вече невярвам ,че ще дойде .Поръчах си и панталони -ще ги получа вероятно на есен...
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #64
          От: Якета и панталони-съвети?

          Момчета, а някой да има впечатления от Rev'it Sand /панталон и яке/ Хвърлил съм око на едни, но са през сайт и ... око вижда, ама ръка не пипва? /ноември-февруари не карам/

          Коментар


          • #65
            От: Якета и панталони-съвети?

            Първоначално публикуван от valka_pone Преглед на мнение
            Момчета, а някой да има впечатления от Rev'it Sand /панталон и яке/ Хвърлил съм око на едни, но са през сайт и ... око вижда, ама ръка не пипва? /ноември-февруари не карам/
            Карам със същия екип и съм доста доволен.
            Проветренията са много добри, мембраната за дъжд - също. С двете подплати съм карал докъм 5 градуса и не ми е било студено.
            Екипът е доста удобен, но имай предвид, че размерът се поръчва един отгоре, както пишат навсякъде, просто кройката му е по-прибрана.
            Единствено ме дразни кройката на панталоните, защото явно дъното е малко смъкнато и като седна на мотора и много ми се двигат крачолите и тръгват да ми излизат от ботушите,
            а иначе като съм изправен почти търкат земята, ако са извън тях. Панталоните имат и "дълга" версия, но аз взех стандартни, не знам колко е разликата в дължината.
            С изключение на това, нямам други забележки, готин си е екипа. Потърси в нета кой е дилър на Ревит за България/София и иди в магазина да видиш, може пък и да го имат наличен.
            Човекът е човек, когато е на път...

            Коментар


            • #66
              От: Якета и панталони-съвети?

              Това с един размер по голям важи за по едрите мотористи. Аз поръчах от ФС мото и спазвах точно инструкцията за един размер по голям. Аз съм 187 на 99кг и обикновено съм 2ХЛ .Якето го поръчах 3ХЛ и ми заспа. Доволен съм много. Като слабост мога да посоча копчетата с които се закрепят различните слоеве.Трябва да се откопчават без дърпане за плата ,иначе се измъкват.
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #67
                От: Якета и панталони-съвети?

                Здравейте колеги, аз си харесах едно кожено яке на RICHA, черно, с протектори. Ще го взимам втора употреба, почти ново е, от по-класните модели на фирмата. Размерът е 58, чудя се дали ще ми стане, те май, не си отговарят с размерите на дрехите, защото скоро пробвах едно 54 и ми идваше малко, не много, но беше малко. 58 би трябвало да ми е добре, ще видя. Иначе съм висок почти 190см и съм 89-90 килограма. Работните ми дрехи са 50-52 номер, а 54 номер мото яке ми е малко... 58 би трябвало да е добре.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • #68
                  От: Якета и панталони-съвети?

                  Аз искам да попитам дали някой има наблюдения за StreetFun екипите - например това - http://www.ebay.de/itm/Sportliche-Mo...ht_7053wt_1139
                  Много са евтини но дали стават за нещо?
                  Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Якета и панталони-съвети?

                    Китайско или пакистанско. Мога да ти предложа панталон на подобна цена.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Якета и панталони-съвети?

                      Пусни ми го да го видя!
                      Благодаря.
                      Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Якета и панталони-съвети?

                        Колеги имаме ли някакви впечатления от марката Büse по точно съм харесал якето от следния линк - http://katalog.buese.com/index.php?page=product&info=1178 , на цена 139 Е.
                        Въпроса е дали си заслужава в сравнене с яке на Rev'IT - http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Revit-Safari-Textile-Jacket/SubProducts/Revit-Safari-Textile-Jacket-0001 , на цена 199Е.
                        Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Якета и панталони-съвети?

                          Имам Ревит но друг модел . И съм доволен. В същата ценова граница е. Това което не ми харесва в модела на Buse са копчетата на ръкава /за намаляване на обема/. Дали ще държат.???
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Якета и панталони-съвети?

                            Е това незнам, дали ще държат но просто не съм много на ясно с марката Бюсе, имам познати с Ревит и не ме кефи че след 1 , 2 сезона им се обелиха ръкавите и яката(които са тип гума -кожа или нз как се води това.)
                            Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Якета и панталони-съвети?

                              Най-доброто яке, което съм имал и все още нося, е Hein Gericke Voyager. Макар и над 10 годишно вече, мембраната все още не пуска нито дъжд, нито миене с водоструйка, а якето диша много добре. Независимо, че след толкова каране из драките отвън е доста одърпано. Огромен плюс за студените дни е storm flap, яка която може да се маха. Ръкавите имат ръкавели на хастара с ластик, вятър и дъжд не влизат оттам. Единствения недостатък е, че хастара вече много се накъса, но няма вечни неща.
                              Имам и Туарег, от стария модел, но то не ми харесва толкова - за лятото е прекалено дебело, за зимата няма яка и ръкавели, самото яке е по-обемисто, но с отделна яка и зимни ръкавици нямам проблем с температури около и под нулата, на голо ендуро. Иначе е много комфортно.
                              За съжаление все още не съм открил МОЯТ панталон. Имам Туарег, който е супер комфортен, но покритието му вече не пази от дъжд. Той също беше прекалено топъл за лятото, ядосах му се, разпорих хастара и му изтръгнах ватата. След това една фирма в Търговище ми зашиха водоустойчиви ципове за проветрение и сега този ми е любимият панталон за каране на сухо и не много студено. За зимата - друг панталон на HG с Sheltex мембрана, който над 15гр. спарва яко, независимо че има ципове за проветрение.
                              Имам един панталон на Uvex, но след като жената го опра с ариел, вече пуска вода и спарва. Макар че е от по-тънка материя, досега не съм успял да го скъсам или раздърпам.
                              Лятото си карам с работен панталон с джобове за протектори на коленете от кордура, има такива за 80лв.

                              На немския сайт на HG често излизат много добри промоции

                              Коментар


                              • #75
                                От: Якета и панталони-съвети?

                                Да, и аз разгледах там и искам да ви покажа какво ми хвана окото - http://www.hein-gericke.de/bekleidun...warz-grau.html , на някаква жестока промоция е.
                                Само дето моя размер не мога да го определя. Не знам аз ли съм нестандартен тия ли размери са криви. Височина 183 , гръден кош - 120 , талия 103 . гооре долу към 58 размер в таблицата на HG но височината ме притеснява , там е до 178- 182 . А и как да знам че в ръкавите ще ми е Ок.
                                Some call it a ... HOBBY. We call it a ... WAY of LIVE!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X