Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    И продължавам да си амортизирам въдиците,както писаха някои хора във форумите,ето един добър улов днес!Малко солен ми излезе ;че ми струваше 1 телефон паднал във водата но емоцията сия биваше !Докато си скубих качествени бабушки и луксозни рибки;слънчак;пръчката ми направо литна !!!Ни аванс ни баитрънари нищо не се включи ,добре че се заклещи на 1 аморфа във водата и със плонж при което телефона явно е цопнал във водата ,я докопах въдицата!Снимки от самото вадене нямам че просто нямаше как да снимам и да го вадя !!шаранчето излезе 9,670кг!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Браво! Гледам слагаш нещо червеничко в захранката, да не е степче ягодка случайно?

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Браво! Гледам слагаш нещо червеничко в захранката, да не е степче ягодка случайно?
        нееее каисиика!

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Лелеее... очите ми ще изскочат като гледам тия красиви шарански места и лимоново жълтите шарковци... КРАСОТА!!!

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            И ето още един !
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              мисля малко да поспра със снимковият материял че ще ме обевят за браконер!

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                За Дунав едно чувам, друго гледам
                Отлични рибоци.
                Мисля да се изтегля идната седмица да ги тествам и аз.
                Колега, дай някакъв съвет, какви места да търся, на какво да ги пробвам по кое време на денонощието са активни?
                Благодаря.

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Първоначално публикуван от Pin2 Преглед на мнение
                  За Дунав едно чувам, друго гледам
                  Отлични рибоци.
                  Мисля да се изтегля идната седмица да ги тествам и аз.
                  Колега, дай някакъв съвет, какви места да търся, на какво да ги пробвам по кое време на денонощието са активни?
                  Благодаря.
                  Какво место,това вече е много относително нещопросто трябва да намериш рибата защото две еднакви места не държът еднакво рибата!Може някъде да е във чукан може и на разлят плиткаж да е,зависи колко е наплашена рибата по местата!иначе я търси на прожинка или топче мамалига!шарана ми е кълвал както и във 5ч сутринта ткака и във 12ч по обяд,маи на дунав се храни когато тя си реши!
                  Последно редактирано от Тихомир; 19-07-09, 23:20. Причина: оправяне на цитат

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Благодаря за съвета колега. Вероятно си трябва упоритост и надежда. Доколкото чувам в момента много мърда водата, заради проливните дъждове в австрийско. Един ден така, друг ден по-висока. И все пак рибарският ентусиазаъм ме дърпа и скоро ще се тествам в района на Козлодуй.
                    В чакането си на дъно, мисля да тествам хищниците със спинарката

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      Днес след работа се разходих до Челопеченската баластриера!
                      За стръв си бях приготвил само бял и рибета.
                      За двата часа в който стоях хванах три платики(по педя),четири костура(само един приличен) и една червеноперка!
                      Рибата взимаше близо до брега,веднага зад шавара и на около 2.50 м. дълбочина.
                      Един колега със лодка беше хванал няколко доста добри костура по над 500 гр. на рибе близо до сухите дървета които стърчат от водата!
                      NO PAIN NO GAME!
                      Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                      gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        яз.Камчия, с.Подвис - 01-02.08.2009г. Много слабо. Нищо читаво. Само плевел.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          От 1 до 30 юли всяка неделя ходех на яз.Огняново Софийско.Всеки път максимум хващах по 5-6 слънчака нищо друго...... не ходете не си струва

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Язовира на с.Антимово/малкия/-шаран,приличен от кг.нагоре,таранки,има и амур,но не бута .А има и костенурки:
                            Амура се вижда с просто око как си пасе от камъша,но не иска да кълве нито на царевица,нито на грах.
                            Забравих,че язовира е платен/5лв.на пръчка/,зарибен и се намира до гр.Тутракан
                            Прикачени файлове
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Язовира на с.Антимово/малкия/-шаран,приличен от кг.нагоре,таранки,има и амур,но не бута .А има и костенурки:
                              Амура се вижда с просто око как си пасе от камъша,но не иска да кълве нито на царевица,нито на грах.
                              Забравих,че язовира е платен/5лв.на пръчка/,зарибен и се намира до гр.Тутракан
                              Чавдаре до къде стигнахме да ловим костенурки .Кажи поне на каво излизат.Язовира на Зафирово също не е за поценяване .Там има шаран амур и толостолоп като най-малката риба и 100гр а най голямата 15кг
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Колега,дай малко по-подробно,на Зафирово са 3 язовира,за кой иде реч?
                                Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X