Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    на батак днес от към стената много слабо ,а от миналата събота до вчера на щъркела ( яз. искър) се скъсваше да кълве костур , каракуда и много оклей .
    костура основно на рибка и бял , оклея и каракудата на бял .Костура не е много едър но за 2 часа в четвъртък на бял хванах към 40 пърчета 2 оклея и 10 каракуди излязаха и 2 шаранчета около 300грама ма ги върнах обратно , във вторник от 13 часа до тъмно хванах към 100 костура и 15 каракуди оклей 1бр . Трябва да отбележа , че съм ловил на дъно , и който иска да ходи за оклей да земе от 14 негоре куки , че аз имах най малка 10 ки и ми скъса нервите оклея на плувка -него го търсите на 1-1.5м дълбочина за другото дънно

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      На 14.12.08г с един приятел и Ивайло Христов се разходихме до язовира до с."Белопопци". Освен че бяхме единствените луми на язовира, брахме страшен студ и вятър. Резултата беше 2 шаранчета по 1.5кг и малко дребосък. Който невярва за шараните ще има и снимки .
      "Само в най-простото може да се вмести най-сложното"- Джунджи Кимура

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        И така се лови понякога.

        http://www.find-bg.com/qontent.php?&...ips&clipid=354
        sigpic

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Това,като филм на Хичкок,само че "Рибите".Не разбирам езика,на испански или италиански,но е невероятно.
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            На 28.12 на Чепинската баластриера една малка щука която си плува отново
            На р.Искър в района на ботевградско шосе нищо
            На баластриерите на Враждебна наколко костура среден размер!
            С две думи "гола вода" на гьоловете около София!
            Чух,че на Щъркелово гнездо излизал доста костур,но дребен а и от към хора било направо панаир!
            NO PAIN NO GAME!
            Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
            gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Първоначално публикуван от ivanminkov1981 Преглед на мнение
              На 28.12 на Чепинската баластриера една малка щука която си плува отново
              На р.Искър в района на ботевградско шосе нищо
              На баластриерите на Враждебна наколко костура среден размер!
              С две думи "гола вода" на гьоловете около София!
              Чух,че на Щъркелово гнездо излизал доста костур,но дребен а и от към хора било направо панаир!
              Аз живея в Левски Г и Петте Могили, Враждебна и Богоров са ми под ръка. Колкото пъти ходих последните три месеца за щука - нищо. И което е по-лошото - никой от рибарите наоколо нищо! Само навътре из малките знайни и незнайни гьолчета на Богоров веднъж имах отпечатак от зъби по каракудката. Сменям поне 20 воблера, Дражкович, тапа с рибе - няма и няма. Язък, че са ми на 10 минути път. Накрая отидох на платеното на Богоров и поне си направих кефа на Дражкович.
              Не знам за Чепинци, Челопечене и Негован какъв им е случая, но за цитираните по-горе места според мен е пълна скръб!
              На 2 януари ще се ходи до Копринка да провериме с лодка как е хавата. Ще пиша като се върна.
              Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

              Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Първоначално публикуван от nemirko Преглед на мнение
                На 2 януари ще се ходи до Копринка да провериме с лодка как е хавата. Ще пиша като се върна.
                Днес бях за около два часа на язовир Копринка,с лодка не знам как е хавата,но на въдица нищо
                Хвърлих две дънни на бял червей и на рибе,но нямаше и почукване
                Имаше много мрежи и много ловци-патичари!
                Нивото на водата е ниско както беше август
                NO PAIN NO GAME!
                Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  На яз. Копринка на 2-ри януари имаше поне 20 лодки, предимно пред стената. И доста хора по стената. Почти всички пробваха на силиконче. Между 8:30 и 10:30 видях да се извадят 7-8 бели около и малко под лакът. Първата я извадиха от брега, после други три един колега дето беше на 15 метра от нас и мяташе около нашата лодка . На рибе, зимна блесна и дражкович нямахме удар. После повлачихме воблери и силиконови рибета - пак нямаше нищо. На сонара рибите излизаха на отделни места, все около по-стръмния бряг до стената.

                  Поздрави!
                  Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.

                  Фронтера-Б ДБ 2000г. 2.2DTI

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    Вчера на Кучериновските гьолове. Нищо не клъвна. Повечето бяха замръзнали.
                    [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      Във Враждебна всичко с изключение на река Искър е замръзнало
                      А до колко подучух и всички останали гьолове във и около София са замръзнали!
                      Май ще се мъчим на дупка вече
                      NO PAIN NO GAME!
                      Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                      gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от greenflag Преглед на мнение
                        И така се лови понякога.

                        http://www.find-bg.com/qontent.php?&...ips&clipid=354
                        Там ако си с по-голяма лодка си е чисто бракониерство.
                        "Само в най-простото може да се вмести най-сложното"- Джунджи Кимура

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Само не разбрах ,светлината ли ги кара да скачат или са си скокливи по дефолт.
                          sigpic

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Светлината но там просто има много риба това тук неможе да стане защото нама толкова риба.ха ха ха
                            Запомнете това[IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic5673_1.gif[/IMG]На първата картинка пише"Когато всичко се прецаква...."На втората".....Помни,че винеги може да стане по-зле!!!

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              На 25.01.09 г. бях на единственната незамръзнала баластриера във Враждебна!
                              Такъмите ми бяха влакно 0.18,повод 0.10,кука 16 и плувка 1грам.
                              Стръв бял и шарен червей,за захранка същото!
                              Дълбочината на гьола е 20/30 метра,а до самия бряг между 3 и 5 метра.
                              На водоема бях към 12 часа и след стабилна периодична захранка реализирах и първия удар,беше приличен уклей
                              За около 4 часа успях да хвана 25 уклея,16 бабушки(3/4 прилични) и един клен
                              Снимки ще кача по късно

                              П.С. освен уклея останалата риба пуснах обратно,но за уклея чакаше една двулитрова бира и това ме накара да го задържа
                              NO PAIN NO GAME!
                              Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                              gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Ето и малко снимки от излета
                                Прикачени файлове
                                NO PAIN NO GAME!
                                Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                                gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X