Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kъде кълве?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kъде кълве?

    Първоначално публикуван от suhia_ribar Преглед на мнение
    Колега,дай малко по-подробно,на Зафирово са 3 язовира,за кой иде реч?
    Като минеш Зафирово посока Силистра долу в ниското до пътя вдясно има един вадоем в който си отглежда само малка риба над него е водоема на който аз ходих.Собственика се казва Румен и е много точен .Само дето си плащаш всичко .Ама кеф цена няма....
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • До: Kъде кълве?

      Ето снимка с шараните тази седмица
      Прикачени файлове
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • До: Kъде кълве?

        В момента положението е хич не е розово по морето ,рибата се е скрила на дълбоко поради топлото време даже си купуваме хамсия от магазина внос от Гърция ,нищо няма в морето .
        Е с харпуна може да се удари някои задрямало попче под някои скала но като цяло бедна работа !

        Коментар


        • До: Kъде кълве?

          Момци, кажете нещо за яз. Доспат, че нещо ми се спи на хладно и мисля да зарежа горещия Пловдив за почивните дни...а пък ако има и някоя рибка...
          00359893488603

          ....нямам си вече LR...

          Коментар


          • До: Kъде кълве?

            Вчера на Челопечене,за половин час докато нямаше вятър,една платика 400-500гр,две каракуди по 500-600гр и една по-малка платичка.След това 5-6 часа вятър,придружен от едно голямо нищо,а надвечер за окло час,след като си хванах рибета 23-24 костура попедя,педя и малко....
            Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

            Коментар


            • До: Kъде кълве?

              Днес с колегата Spoko,ходих ме на яз"Стамболийски.Пробвах ме му самоделната лодка и хванах ме тен.Риболова пълно капо.Ако не броим 5 уклейки и 3 таранки.
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • До: Kъде кълве?

                Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                Днес с колегата Spoko,ходих ме на яз"Стамболийски.Пробвах ме му самоделната лодка и хванах ме тен.Риболова пълно капо.Ако не броим 5 уклейки и 3 таранки.
                В четвътак вечерта и петък до към 16часа и аз бях на язовир Ал.Стамболийски "на пчелина" вечерта хванахме едно малко сомче към 700гр и петък сутринта две шаранчера около 600/700гр. иняколко каракудки по 300/400гр.

                колега bochkata ви на кое място бяхте "на паметничето имаше 2ма човека с няква странна лодка
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • До: Kъде кълве?

                  Колеги,кажете нещо за яз.Ковачица.

                  Коментар


                  • До: Kъде кълве?

                    В четвътак вечерта и петък до към 16часа и аз бях на язовир Ал.Стамболийски "на пчелина" вечерта хванахме едно малко сомче към 700гр и петък сутринта две шаранчера около 600/700гр. иняколко каракудки по 300/400гр.

                    колега bochkata ви на кое място бяхте "на паметничето имаше 2ма човека с няква странна лодка

                    Ние бяхме в началото.Пътчето покрай овчарника.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • До: Kъде кълве?

                      бяхме на яэ.Батак калве кустур от лотка на жива стръф на 8 - 9 метра хубави екэемплиари

                      Коментар


                      • До: Kъде кълве?

                        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                        В четвътак вечерта и петък до към 16часа и аз бях на язовир Ал.Стамболийски "на пчелина" вечерта хванахме едно малко сомче към 700гр и петък сутринта две шаранчера около 600/700гр. иняколко каракудки по 300/400гр.

                        колега bochkata ви на кое място бяхте "на паметничето имаше 2ма човека с няква странна лодка

                        Ние бяхме в началото.Пътчето покрай овчарника.
                        Да сещам се за къде става въпрос само че това е било пилчарници мисля.Наслука на всички
                        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                        Коментар


                        • До: Kъде кълве?

                          Здравейте на всички. Миналата Седмица бях за четири дни на яз. Тича, село Ловец. Беше доста топло, но за сметка на това кълвеше. На фидер, платички около половинка, на бял червей, слагах по три бели на кука номер 14, повод 0.12. Пусках ги веднага щом ги хванех, водата беше над 30 градуса. Във фидера /30 грама кошничка/слагах "Платика - Супер Суийт", марката май е "Експерт". За плувката на 18-20 метра от брега си намерих едно прагче със сонара, беше около 5 метра дълбоко. Захранвах с варено жито, излизаха червеноперки около педя, и маалко по големи каракуди,всички върнати обратно по живо по здраво. На царевица, на косъм не пипна три дни поред, захранвах със запарена стара царевица с ракета, с нея мятах и житото за плувката. Край брега имаше доста малки рибки, червеноперки, каракудки, костурчета дори и бели рибки по 7-8 сантиметра. Бяла риба не хванах, въпреки че повъртях доста и сутрин и вечер, на какви ли не воблери и блесни.
                          Снимки не съм правил, само уборка.

                          А местните дечурлига нарекоха сондата на сонара "лодка плувка".
                          Прикачени файлове
                          "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                          Искам България чиста!!!

                          Коментар


                          • До: Kъде кълве?

                            Дайте малко инфо за яз.Доспат....... кълве ли, не кълве ли

                            Коментар


                            • До: Kъде кълве?

                              Малко със закъснение,но по добре късно от колкото никога
                              Миналата неделя бях на яз.Голям Беглик и останах очарован от красотата,природата и чистотата му!
                              От към риболов пълна греда
                              Четох из форумите,че в него има клен,костур,червеноперка и пъстърва.
                              Аз лових само на плувка,на различни дълбочини и с различна стръв,а резултатът бяха само три малки костура(върнати обратно)
                              И при колегите които срещнах положението беше същото,по някой дребен клен или червеноперка,но все маломерни
                              Прикачени файлове
                              NO PAIN NO GAME!
                              Kawasaki KMX125 / Jeep Cherokee Sport 2.5i
                              gsm:0887 52 67 55/0878 52 67 55

                              Коментар


                              • До: Kъде кълве?

                                Никой не пише тук гледам,явно навсякъде е пълно мъртвило?
                                Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X