Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първа пушка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Избор на първа пушка

    Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
    Като млад ловец ще стрелям много докато ми мине меракът (по стрелбища предимно ), та затова се насочих към това оръжие. Ще видим как ще се сработим .
    В неделя се организира ходене на лов за асфалтови панички край Ихтиман - при Жоро Паничката. Ако имаш мерак - ела да сефтосаш хубавицата.

    Коментар


    • #62
      До: Избор на първа пушка

      ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Winchester sx3 си е супер пуш;е,но е достаскъпичко,браво определено неси згрешил.Да я ползваяш дълги години
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #63
        До: Избор на първа пушка

        Честито и да имаш много слука с нея.
        sigpic

        Коментар


        • #64
          До: Избор на първа пушка

          Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
          В неделя се организира ходене на лов за асфалтови панички край Ихтиман - при Жоро Паничката. Ако имаш мерак - ела да сефтосаш хубавицата.

          Ми що не - не знам само дали ще съм оправил документите до тогава - утре май не приемат в районното. Може да се чуем евентуално да уточним кога ще ходите.

          Коментар


          • #65
            До: Избор на първа пушка

            често и наслука!!!
            [CENTER] [IMG]http://www.mgracing.eu/podpisi/racer.jpg[/IMG][/CENTER]

            Коментар


            • #66
              До: Избор на първа пушка

              Първоначално публикуван от Алф Преглед на мнение
              Хей мен! това е супер оффроуд темичка, а?
              Но като собственик на 5+2 бр. пушкала (Бенели Супер 90 - 12 кал.; Бенели Арго кал. 9,6х62; Мазалат 7,62х54Р, Силма кал.12; колекционерски Симсон 16-ти кал; ТТ и НК) вложил поне 1 бр. машина 4х4 в пушечен дим, намирам за оправдано да споделя:
              - вземай най-евтиното джапане и ако имаш точно око, няма да радваш децата с гъби след лов...
              Друг е въпроса, ако робуваш на суетата си. А тя друже е смъртен грях...
              Съвсем друг е въпроса, ако си прихванал от крастата - друже!, вади пачката.... и майка им жална на тез деца...
              Ама много вярно казано.......
              Иначе ако не е крастата , то какво остава....

              Коментар


              • #67
                До: Избор на първа пушка

                Първоначално публикуван от kkkoce Преглед на мнение
                Колеги, извинявайте че чак сега пиша, но не бях у дома. Благодаря на дидко и Георги Василев за съветите. Аз живея в Дупница. Не знам дали ще се оправя по съветите на дидко, и най-вече не знам дали нещо не е опасно ако правя пружините с някой железар тук. Посъветвайте ме от къде да си купя или поръчам?
                Впрочем, как са се счупили и двете, просто не знам.
                Благодаря предварително и ще черпя.
                Малко късно влизам в темата ама нищо. Аз съм от Казанлъшко. Далече ти е.В Кюстендил има добър майстор,знам със сигорност че има пружини.Хайде успех.
                Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X