Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Репелент!

    Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
    Понеже моят го поръчах с аромат, от изпарителният отвор се носи миризма на къпано бебешко дупе...
    Абе аз не си спомням моите, когато бяха малки да съм ги къпал с водка, ама нейсе. Щом е за принос към науката и практиката ще пробвам. А с мастика дали ще стане?
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • От: До: Репелент!

      Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
      Абе аз не си спомням моите, когато бяха малки да съм ги къпал с водка, ама нейсе. Щом е за принос към науката и практиката ще пробвам. А с мастика дали ще стане?
      То с мастика в шишенцето от "Райд", може и репелента да спестиш, само им сложи една зелева салата под изпарителя, за кацане и мезене.
      Само теория, сподели ако я приложиш на практика, току виж си секнал бизнеса на Мусовир с тази иновация...
      Последно редактирано от maxxx; 11-06-10, 10:19.

      Коментар


      • От: До: Репелент!

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        То с мастика може и репелента да спестиш, само им сложи една зелева салата под изпарителя, за кацане и мезене.
        Само теория, сподели ако я приложиш на практика, току виж си секнал бизнеса на Мусовир с тази иновация...
        Предполагам, че иска да замести водката мастика в ТНТМ-то Иначе от опит знам, напих се като казак веднъж с мастика, верно не усетих да ме ядат комарите, но на другия ден разбрах, че са ме яли. Ама репелента си е репелент, после нощно къпане и после викам то вече няма комари и дай едно пиене.... та се оказа, че съм се объркал нещо
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: До: Репелент!

          Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
          То с мастика в шишенцето от "Райд", може и репелента да спестиш, само им сложи една зелева салата под изпарителя, за кацане и мезене.
          ...
          Днес зелева салата, утре печени чушки, после и нещо по-мазничко ще им се прииска. Ще ме вкарат в големи разходи. Я по-добре аз да употребя по предназначение мезето и пиенето, пък после ако искат да смучат направо преработения продукт .
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • От: До: Репелент!

            Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
            Я по-добре аз да употребя по предназначение мезето и пиенето .
            Е аз за какво сложих 2/3 репелент...
            Майтапа у лево, пробвай, ако имаш някой привършил пълнител, само внимателно с тънка отвертка махни електрода с капачето около него, да не спукаш пластмасовото шишенце.Дали ще е спирт или водка,все е без мирис-мен ме хвана зора в крачка и такова имаше под ръка.
            След като работи, защо да им плащам на търговците за 35мл/л 5-7 лева за пълнителчето?С това кило, дето го взех, има да пъдя гадини и на брега, и в къщи доста време, ако ще и с "Борзой" да разреждам репелента/чак пък, тъй си е думата/.

            Коментар


            • От: Репелент!

              Toку-що направих същата операция да видим дали ще действа. Само дето разредих репелента с медицински спирт и ми се струва, че много бързо ще изветря при нагряването. Нищо де, ако забележа, че изсъхва ще му добавя водица.

              Коментар


              • От: Репелент!

                Имам подозрения, че с водата ще се пресече и ще трябва да го вадиш от контакта и разтръскваш на често.Пробвай със супена лъжица репелент в една чашка и вода, ако се сбози, сезона е открит-ще се намажеш на брега с пробата.
                п.п. нали видя колко плътно е набито капачето с електрода/и той в него/, съмнява ме да изветря толкова бързо.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  След малко тръгвам за Нова Черна. Ще изпробвам действието на репелента, и ще поша как действа. Мен по принцип не ме хапят много гадовете, но както разправят, че били като врабчета...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Дали е възможно да получа 1кг. Ако е останало все още. Може да не ми го пращаш по Еконт. Без значение дали с или без мирис.
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                      Дали е възможно да получа 1кг. Ако е останало все още. Може да не ми го пращаш по Еконт. Без значение дали с или без мирис.
                      За теб в понеделник лично ще го доставя! Ако си на зор за събота и неделя имаш 15 мин да дойдеш да си го вземеш от мен в ЗПЗ, защото заминавам за Враца и София
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Не съм на зор. Няма проблем за понеделник. Просто се чудя как не съм видяла до сега темата. Вчера ходихме да махаме кърлеж на малката, а от комарите стават направо на плюски милите.
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Ако не са го изпили комарите, може ли и за мен 1 кг. да изпратиш до София, Еконт офис Дружба, до поискване за Димитър Вълов 0893507026. Ще платя наложено при получаване
                          Благодаря ти
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Ей, арна работа било това. Ако не са се изчерпали количествата, като се върнеш от Враца-София у Варната може да пратиш килограм до офиса на Еконт гр. Мизия до поискване Стоян Пировски с наложен платеж
                            Благодарско!!! Ако пък е свършило здраве да е, до година да се надяваме пак да ни зарадваш .

                            тел. 0888848671 забравих

                            п.п. Сега загледах къде се намира темата и разбрах защо съм я пропуснал. Не съм рибар, но винаги при възможност подкрепям приятелите с компания и пиво, и в повечето случай се заемам с огъня
                            Последно редактирано от mohera; 11-06-10, 16:17.
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Toку-що направих същата операция да видим дали ще действа. Само дето разредих репелента с медицински спирт и ми се струва, че много бързо ще изветря при нагряването. Нищо де, ако забележа, че изсъхва ще му добавя водица.
                              Значи моята смес се пресече. Не знам това дали ще й попречи да действа, засега я оставих, но явно не понася добре разреждането с 95% спирт. А и спиртът ми е малко в повече от 1/3. Ще видим какво ще излезе.

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                                Значи моята смес се пресече. Не знам това дали ще й попречи да действа, засега я оставих, но явно не понася добре разреждането с 95% спирт. А и спиртът ми е малко в повече от 1/3. Ще видим какво ще излезе.
                                Явно спирта не трябва да е много силен, след като с водка става (поне по-назад в темата Макс го е тествал)
                                Последно редактирано от mohera; 12-06-10, 07:24.
                                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X