Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Репелент!

    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
    Та да си дойда на думата. Днес успях макар и за кратко, но пък доста болезнено (много ме хапят и боли от гадинките) и успешно направих теста.

    Отидох в едно мочурище и стоях там между 19:00 и 19:30. В самото начало комарите ги нямаше. Аз се настроих и започнах да разбутвам папура белким излезе нещо. По едно време се вдигна облак комари. Върнах се до джипката, намазах си дясната ръка (обградена със синьо на снимките) естествно нямаш как да не ми е намазана и китката на другата ръка (също отблязана на снимките). Заврях се в облака с намазаната ръка - познатия ефект - комарите се разлетяха. После не ги атакувах, а стоях с опънати двете ръце напред. Чаках, чаках, но те не припарваха. Подухваше ветрец. Допуснах, че вятърът духа и им мирише на репелент, смених позицията. Тогава започнаха да ми кацат по тениската и панталоните. В момента в който приближаваха намазаната ръка бягаха. После след като ми кацна един на панталона му поднесох ненамазаната ръка. Моментално се прехвърли върху нея и бавно си заби целия хобот в нея. В този момент нещо ме ухапа зверски по рамото. Докато го изгоня ми повториха ръката. След това болката в ръката ми стана доста и сърбежа голям. Изнесох се. Като се прибрах у дома се оказа, че съм яден и по врата. Но на намазаното място нямах ухапване. Даже както си знам бягаха като луди. Колегата дето го изядоха комарите, ще се опитам му предложа нещо по-концентрирано, белким намерим лек. Явно него го хапят повече и от мен.

    Факт е, че не само близо при кръвоносните съдове, ами никъде по намазаната ръка с репелент нямах ухапване.

    Бях се притеснил да не би нещо конкретния аромат да ги привлича... Засега не се подтвърждава. Макара на колегата гърба му да е като на решето. Но ще намеря лек, както казах и за него

    За първи път се радвам да ме хапят ... между другото
    Данчо,гледам снимките и не мога да повярвам на очите си!Там където си снимал ухапаното по врата,много ми прилича на вампирско смукане,от женски вампир и то не от семейството,а чужд.Умната ,ей!
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • До: Репелент!

      Честно казано, бях започнала да се притеснявам..., но след твоя "тест" ми става по-спокойно, че има шанс да оцелеем от нашествието на ладожките "вампири"! Благодаря!
      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

      Коментар


      • До: Репелент!

        Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
        Честно казано, бях започнала да се притеснявам..., но след твоя "тест" ми става по-спокойно, че има шанс да оцелеем от нашествието на ладожките "вампири"! Благодаря!
        Мани, мани, то моя тест си граничеше с мазохизъм, ама името съм си заложил с тоя репелент... голям срам щях да бера.

        Днес, един приятел от съседната фабрика, ми вика че го кацали комарите но не го хапели. Питам го как се е намазал. Защото ако са по-гладни и кацнат няма начин да не го и ухапе някой. Той като ми показа колко малко слага и как го разнася му казах, че е бил късметлия . Затова днес ще снимам с камерата как се нанася. Да не би да не се нанася правилно и затова да има отрицателни резултати.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • До: Репелент!

          Данчо,репелента действа отлично!Вчера ходих да оразмерявам трасето за 12.06. и се спрях за 20-тина минути в блатото,да видя дали е спаднала водата.Предвидливо бях взел от твоя репелент.По тениска къс ръкав,намазан,нито един комар не ме маркира.Като си помисля,че през миналите години са ме гонили от Дунава/комарите де/,сега ни даваш възможност на всички да спортуваме спокойно.Аз съм доволен и ти благодаря!
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: До: Репелент!

            Тъй като и аз ще се набутам из дунавските блата на 12.06. да си поръчам и аз едно кило. Без аромати, ако може даже да не е с основа тези млека, страшно ненавиждам всякакъв вид козметики... Ама каквото има-важното е да не ме отвличат комарите. Ама липсата на разни козметични миризми е задължителна.
            Пращай до Николай Тончев Колев, до офиса на Еконт в Шумен находящ се на бул. "Мадара"1. До поискване.
            Благодаря!
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: До: Репелент!

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Тъй като и аз ще се набутам из дунавските блата на 12.06. да си поръчам и аз едно кило. Без аромати, ако може даже да не е с основа тези млека, страшно ненавиждам всякакъв вид козметики... Ама каквото има-важното е да не ме отвличат комарите. Ама липсата на разни козметични миризми е задължителна.
              Активната съствка не е водоразтвотима, затова трявба да е под формата на мляко или крем. Крема прави гадни номера от гледна точка консистенция и опаковка. Затова избрах да е мляко. Няма да усетиш нищо вредно от козметиката. Просто е добре направен продукт. При жегите е рядък, при хладно е гъст. Щом искаш без аромат няма проблем. Имам още малко без аромат, заделих предвидливо. Ще ти пратя утре.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: До: Репелент!

                Айде и аз да поръчам 1 кило. Данните на лично.

                П.П. И ако може да е по-хард, че много ме обичат като храна.
                Последно редактирано от Тихомир; 28-05-10, 18:17.

                Коментар


                • От: До: Репелент!

                  Да порачам и аз едно мляко и ароматизирано да е няма проблем, ама да е хард за комарчетата от нова черна че там се мотирани .
                  Пращай до Момчил Живков Дерменджиев, до офиса на Еконт в Шумен находящ се на бул. "Мадара"1. 0899 118 918
                  Благодаря!
                  Последно редактирано от СОБТ; 28-05-10, 23:37. Причина: телефонен номер

                  Коментар


                  • От: До: Репелент!

                    Мерси вчера го плучих и с нетърпение чакам края на забраната да го пробвам как действа ))))

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Мазилото действа! Пробвахме го с жена ми-аз се намазах,а тя НЕ!!Скъсаха я.
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        И аз получих вчера моето, за което благодаря!

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Мазилото действа! Пробвахме го с жена ми-аз се намазах,а тя НЕ!!Скъсаха я.
                          Чудесна идея за рекламно изречение: "Ако искате мрънкащата и немлъкваща половинка да не Ви досажда в риболовните излети, не я мажете с този репелент! А ако тя е чудесен пратньор за риболов - намажете първо нея!"
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Днес, и аз се сдобих с поръчаното количество, за което много благодаря. След проба, ще дам информация за резултатите.
                            sigpic

                            Коментар


                            • От: До: Репелент!

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Може ли да се налее в шишенце-изпарител на "Райд"/и да се пробва с ел.захранването му/?
                              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                              А в изпарител няма как да стане, защото е на мазна основа.
                              На зъл час съм те питал, имах спомен, че съм купил резервен пълнител, но или домашните са го прибрали за поколенията, или само съм си мислил да купя.
                              Както и да е, днес зверовете ме нападнаха на верандата, след пороен дъжд, после слънце и си харесаха всичката зеленина/асмалъците вече станаха като горичка/ наоколо за хотел и мен за вечеря.Гледам, наличният пълнител без патрони, течността едвам опира в електрода и стана ТНТМ.
                              Две трети репелент, една трета водка в шишенцето, енергично разбиване и завиване на ел.частта на изпарителя.
                              Работи!Кьорав кръвопиец не се мярка вече 1/2 час, експеримента беше преди няма и час.Понеже моят го поръчах с аромат, от изпарителният отвор се носи миризма на къпано бебешко дупе, но тия гадини зачезнаха еднозначно.
                              Имам две ел.части "Райд", мисля да взема утре един оригинален пълнител и да пробвам, едната вечер той, едната ТНТМ-то.Дунав по права линия е на километър и нещо от мен, с тия големи води и респективно мочурища/сега и като се отдръпне/, голям и многосериен филм ни чака, зер общината абдикира от ангажимента за дезинсекция и дератизация/на аватара колко кърлежа "развих" вече, добре,че го третирахме Овреме с препарати, тая община зор ще види платен данък от мен, да разчита на олихвяването и главницата...някой ден/.

                              Коментар


                              • От: До: Репелент!

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                Две трети репелент, една трета водка в шишенцето, енергично разбиване и завиване на ел.частта на изпарителя.
                                Работи!Кьорав кръвопиец не се мярка вече 1/2 час
                                Бре да му се невиди, не съм вярвал. Нали питах технолога и ми каза, че не би трябвало да става млякото в изпарителя. Че не съм и пробвал у нас. А тука напоследък, въпреки че съм с мрежи на всички прозорци, от някъде се промъкват гадинките. Всяка нощ ме хапят... само мен. Нещо като отмъщението на комарите са ми спретнали. Направо си мислех вече, че съм във филма "Аватар" и понеже много рибари си купиха репелент и комарите не могат да ги ядат, сега си ми го връщат в апартамента Пък не върви да се мажа целия с репелент всяка нощ преди лягане.
                                Още довечера ще ти тествам ТНТМ-то.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X