Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Има нещо такова, във водката има и глицерин, градуса малък. Моят бъркоч мислех, че ще трябва да го разбивам всяка вечер, преди да му покажа контакта, но не се налага, хомогенизирал се е от първото миксиране.

    Коментар


    • От: Репелент!

      @musovir: Данчо, имаш ЛС.
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • От: Репелент!

        За още не вярващите, действа. И то много яко си действа. Аз като го помирисах преди месец "тоз реплент". с миризма на бебешко дупе, ама изобщо не повярвах в него. Но след изпитания в бойна обстановка се оказа спасител. само че следващият литър ще го поръчвам без аромати, просто ми идват маааалко в повече. Иначе си е страхотен.
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • От: Репелент!

          И аз съм доволен от мазилото. Преди да се намажа няколко дунавски комара ме гризнаха, а много други ми се канеха, но след като се измих(изкъпах) на водоноската на Чавдар се омазах почти по цялото тяло. И нито един комар не се появи около мен после. Това за около час-час и половина. После дали комарите много огладняха, или простодействието на препарата е зас толкова време-комарите пак започнаха да се вътрят около мен. След повторно намазване нещата се върнаха на старото положение-комарите си останаха гладни! М@мка им и гадини
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Репелент!

            Дали може да поръчам едно кило без аромати.

            Пробвах на лични, но "оператора" ми отговори:
            "musovir е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите."
            Дискавъри 300 тди ръчка
            Витара тди автомат
            XT660R

            Коментар


            • От: Репелент!

              Да попитам и аз-за дете на година и четири месеца става ли?
              Няма никакви алергии/чукам на дърво/
              SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
              0878299791

              Коментар


              • От: Репелент!

                Първоначално публикуван от jumbo1 Преглед на мнение
                Дали може да поръчам едно кило без аромати.

                Пробвах на лични, но "оператора" ми отговори:
                "musovir е превишил лимита си от лични съобщения и не може да приема нови докато не изтрие някои от старите."
                Може комарите да му пращат лични съобщения с благословии .
                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                LZ1YBB

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Златко Илев Преглед на мнение
                  Да попитам и аз-за дете на година и четири месеца става ли?
                  Няма никакви алергии/чукам на дърво/
                  Според указанията на производителя на активната съставка, не би трябвало да има проблем. Не съм пробвал на толкова малко дете. Моите иначе и ги мажа редовно. Малката от 2,5 годишна май... все ги бъркам кога съм ги почнал.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    И аз да кажа моя опит .Не знам дали щот съм вкусен ама на мен препарата действа безотказно за 45мин. После процедурата я повтарям и пак съм безгрижен.Това за специално селектираната порода комари "Новочерненска подобрена"
                    Николай Папазов

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                      И аз да кажа моя опит .Не знам дали щот съм вкусен ама на мен препарата действа безотказно за 45мин. После процедурата я повтарям и пак съм безгрижен.Това за специално селектираната порода комари "Новочерненска подобрена"
                      А как се мажеш... до бяло ли ? Или размазваш отгоре отгоре? Защото ако се нанесе тънък слой естествено действа за кратко. Верно е крайно време да се намажа да покажа как го правя за да не ме хапят
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Получих. Благодаря!
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          И аз си го получих,благодаря!
                          SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                          0878299791

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от neroni
                            Дали е остало 1 кило и за мен?
                            Ами имам още към 30-35 кг. Бях предвидил да забъркам 50 кг, но минималното количство от активната съставка е като за 100 кг. Та понеже много хора проявиха интререс забърках и другите 50. Първите свършиха миналата седмица. Даже се чудя дали да не поръчам още активна съставка, с оглд многото хора които искат.
                            Така, че ще имаш 1 кг. Само си дай имена, телефон и адрес. Може на лично, може и тук
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              И аз получих пратката, благодарско .
                              Още не съм я пробвал, но предполагам мението няма да се различава от масовото
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                И аз току що се сдобих с въпросното мазило. По-гъсто е отколкото си мислех. Дали трябва да се разрежда и ако да, то с какво. Иначе ще трябва да режа шишето, за да излезе...
                                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X