Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Репелент!

    Ако е възможно за мен още 1кг, значи стават 2кг, ароматизиран.

    Коментар


    • #77
      До: Репелент!

      Да споделя, че репелента пристигна. Имам да свърша една поръчка за износ, после пускам машината да го бърка. Другата седмица го очаквайте.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #78
        До: Репелент!

        Получих го. Благодаря. Страхуйтесь паразити дребни!!!
        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
        LZ1YBB

        Коментар


        • #79
          До: Репелент!

          И аз получил.
          Ма той мирише на бебешко дупе, дали ще се страхуват гадовете от него ?
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #80
            До: Репелент!

            Току що ти звънях, но сигурно си зает в момента.

            За съжаление трябва да откажа поръчката. Така се завъртяха нещата че реално тази година няма да ни трябва репелента.

            Извинявам се ако съм причинил неудобство, но ако го взема просто трябва да го хвърля.

            Още веднъж искренни извинения.

            Коментар


            • #81
              До: Репелент!

              Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
              И аз получил.
              Ма той мирише на бебешко дупе, дали ще се страхуват гадовете от него ?
              Ще кажеш, като го пробваш
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • #82
                До: Репелент!

                Първоначално публикуван от ls1 Преглед на мнение
                Току що ти звънях, но сигурно си зает в момента.

                За съжаление трябва да откажа поръчката. Така се завъртяха нещата че реално тази година няма да ни трябва репелента.

                Извинявам се ако съм причинил неудобство, но ако го взема просто трябва да го хвърля.

                Още веднъж искренни извинения.
                Не се притеснявай. Ти гледай да се оправиш. Със здраве.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #83
                  До: Репелент!

                  Добре, че навреме открих тази тема. От всичко прочетено се убедих в качествата на продукта на колегата musovir, защото му вярвам, както и на мненията на колегите писали тук. Искам да си поръчам и аз, само че не мога да преценя като какво количество ще трябва за петима души по време на десетдневно "пребиваване" на Ладога ! Той Боби/Боян Иванов/ каза, че ще има грижата за репелент, някакъв, ама ще е хубаво да се подсигурим за ония комари, дето казаха, че били "като прилепи" Съвсем сериозно питам? Две-три кила дали ще стигнат?

                  По-късно ще пусна данни на лично
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • #84
                    До: Репелент!

                    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                    Добре, че навреме открих тази тема. От всичко прочетено се убедих в качествата на продукта на колегата musovir, защото му вярвам, както и на мненията на колегите писали тук. Искам да си поръчам и аз, само че не мога да преценя като какво количество ще трябва за петима души по време на десетдневно "пребиваване" на Ладога ! Той Боби/Боян Иванов/ каза, че ще има грижата за репелент, някакъв, ама ще е хубаво да се подсигурим за ония комари, дето казаха, че били "като прилепи" Съвсем сериозно питам? Две-три кила дали ще стигнат?

                    По-късно ще пусна данни на лично
                    Нямам на идея колега, колко ще ви трябва. Вие ще карате, ще сте облечени, през деня явно няма да ви ядат много, вечер обаче като излязат ще трябва да сте добре омазани. А там предполагам, че комарите ще са по-яки от дунавските. С една дума на вас ви трябва или доста по-яка концентрация, или съвсем друг вариант на репелента. Един приятел, който също се занимава с производство на разни миещи и др. продукти, иска да му дам чиста субстанция репелент и да си го смесва с вазелин. Казва че го прави с висока концентрация и като се намаже нищо не го хапе по дунава. Обаче цял ден стои мазен от вазелина. Не мисля, че е комфортно. Млякото, което съм забъркал сега е доста гъсто, но лятото на големите жеги ще се поразреди. Ако го държите на закътано място да е по-гъстичко, ще може да го нанасяте по-концентрирано върху кожата. То попива в кожата, засилва ефекта от репелента и не я прави мазна. Това би трябвало да доведе до желания от вас резултат.
                    Бих могъл да добавя към настоящето още репелент, но не съм сигурен за безвредността му при по-голяма концентрация.
                    Иначе си мисля, че колкото и да се мажете 2 кг едва ли ще ги изхабите. Ама знае ли човек
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • #85
                      До: Репелент!

                      Благодаря за бързия и изчерпателен отговор.
                      Колега, пращай два кг. от "млякото".

                      Ето и направо координатите:
                      гр. Тетевен-5700
                      ул."Иван Вазов" 172
                      хотел "Еница"
                      мобилен телефон- 0889/ 634 448
                      Таня Кълева
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • #86
                        До: Репелент!

                        И аз получих пратката - благодаря, колега!
                        Като се върнем, живот и здраве, ще пиша как им действа "млякото" на тамошните комари!
                        Поздрави!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #87
                          До: Репелент!

                          Ако някой си е поръчал и не съм му изпратил, подсетете ме на лично.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • #88
                            До: Репелент!

                            Аз също си получих заявеното ми количество.Благодаря!Започвам мазане защото по Дунава вече напират да ни изяждат.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Репелент!

                              И аз получих моя
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • #90
                                До: Репелент!

                                Не можах всичко да прочета ама ако има останал и аз искам 2 кила. Валентин Георгиев, Пловдив, Централен офис Еконт до поискване. Наложен или банков превод-все едно.
                                Ако няма - здраве.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X