Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Репелент!

    Ако мога и аз да се класирам за 1кг-София, офис Еконт- Красно село,Крум Стоянов 0885722599.
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #92
      До: Репелент!

      Пратките за Вальо и Крум тръгнаха.
      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

      Коментар


      • #93
        До: Репелент!

        Ако има още и аз искам 1 кг.
        Бургас
        Иван Георгиев
        до поискване с Еконт-офис Промишлена зона север
        0888/333 246

        Коментар


        • #94
          До: Репелент!

          !!! Колеги, искам спешно отзиви за репелента !!!
          Имам оплакване, че не само не действа а ги и привлича. Искам да знам дали е единичен случай, защото ако не е трябва да правя спешна рекламация на доставчика. Да не изтървем сезона.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #95
            До: Репелент!

            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
            !!! Колеги, искам спешно отзиви за репелента !!! Имам оплакване, че не само не действа а ги и привлича.
            Ми то това може да мина като опит за убийство по особено мъчителен начин . Не съм го пробвал все още, но ако ще събера всичките гадинки из околността да не се пробвам въобще .
            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
            LZ1YBB

            Коментар


            • #96
              До: Репелент!

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              !!! Колеги, искам спешно отзиви за репелента !!!
              Имам оплакване, че не само не действа а ги и привлича. Искам да знам дали е единичен случай, защото ако не е трябва да правя спешна рекламация на доставчика. Да не изтървем сезона.
              Може ли да се налее в шишенце-изпарител на "Райд"/и да се пробва с ел.захранването му/?Отзиви за в гората не мога да дам.Ако след 20 дена,това което пишеш е истина...уйде коня у ряката.

              Коментар


              • #97
                До: Репелент!

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                Може ли да се налее в шишенце-изпарител на "Райд"/и да се пробва с ел.захранването му/?Отзиви за в гората не мога да дам.Ако след 20 дена,това което пишеш е истина...уйде коня у ряката.
                Аз довечера ще ходя в гората да се подложа на тест.
                Приготвил съм си три нови и един стар варианти:
                1. Репелент с аромат
                2. Репелент без аромат
                3. Воден разтвор, макар да не се разтваря във вода, но като го разклатиш за момент става.
                4. Миналогодишен репелент.
                Ще намажа различни части от тялото с различни варианти и ще разбера.

                Утре ще напиша отзиви.

                Даже вече се шегуват тука в цеха колегите, че понеже само женските комари хапели, не трябвало да им слагам такъв хубав аромат между другото вероятно и те ще пробват довечера репелента в местните горички.

                А в изпарител няма как да стане, защото е на мазна основа.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #98
                  До: Репелент!

                  Дръж си мобилния зареден, та ако дзверовете започнат да те вдигат във въздуха да уведомиш гражданска защита .
                  ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                  LZ1YBB

                  Коментар


                  • #99
                    До: Репелент!

                    Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                    Пратките за Вальо и Крум тръгнаха.
                    За малко да забравя да си я взема. Пратиха ми съобщение от Еконт, ама празната глава...чак вчера се усети.
                    Взех си го.
                    Благодаря.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Репелент!

                      Musovir-е, оживя ли ?
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • До: Репелент!

                        Снощи жена ми се върна късно от тренировка и не успях да ида в гората. Но пред блока в двора на механото има нещо като градинка, доста пъти са ме хапали комари, като разхождах на тъщата кучето. Та излязох там и си намазах едната ръка с ароматизирания репелент, но вероятно вече доста късно към 22:00. Не се появи нито един комар. А толкова много исках да бъда ухапан поне веднъж, където и да е.

                        Днес се надявам да успея с теста.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • До: Репелент!

                          Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                          !!! Колеги, искам спешно отзиви за репелента !!!
                          Имам оплакване, че не само не действа а ги и привлича. Искам да знам дали е единичен случай, защото ако не е трябва да правя спешна рекламация на доставчика. Да не изтървем сезона.
                          Препаратът работи. Моят не неароматизиран. По празниците го пробвах на 2 деца. Ходихме и за риба в една блатиста местност. Децата казаха, че комарите бягали. Нямаше ухапвания. Даже единият комар се спънал като бягал
                          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                          Коментар


                          • До: Репелент!

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            ......, но вероятно вече доста късно към 22:00. Не се появи нито един комар. Днес се надявам да успея с теста.
                            Може да са хапнали нещо набързо и да са си легнали вече по това време .

                            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                            Даже единият комар се спънал като бягал
                            Значи сега да очакваме нашествие на куци и гладни комари .
                            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                            LZ1YBB

                            Коментар


                            • До: Репелент!

                              И аз си го получих,за което благодаря,но още не съм го пробвал.
                              088пет722пет99
                              http://www.hydropompi.com/

                              Коментар


                              • До: Репелент!

                                Та да си дойда на думата. Днес успях макар и за кратко, но пък доста болезнено (много ме хапят и боли от гадинките) и успешно направих теста.

                                Отидох в едно мочурище и стоях там между 19:00 и 19:30. В самото начало комарите ги нямаше. Аз се настроих и започнах да разбутвам папура белким излезе нещо. По едно време се вдигна облак комари. Върнах се до джипката, намазах си дясната ръка (обградена със синьо на снимките) естествно нямаш как да не ми е намазана и китката на другата ръка (също отблязана на снимките). Заврях се в облака с намазаната ръка - познатия ефект - комарите се разлетяха. После не ги атакувах, а стоях с опънати двете ръце напред. Чаках, чаках, но те не припарваха. Подухваше ветрец. Допуснах, че вятърът духа и им мирише на репелент, смених позицията. Тогава започнаха да ми кацат по тениската и панталоните. В момента в който приближаваха намазаната ръка бягаха. После след като ми кацна един на панталона му поднесох ненамазаната ръка. Моментално се прехвърли върху нея и бавно си заби целия хобот в нея. В този момент нещо ме ухапа зверски по рамото. Докато го изгоня ми повториха ръката. След това болката в ръката ми стана доста и сърбежа голям. Изнесох се. Като се прибрах у дома се оказа, че съм яден и по врата. Но на намазаното място нямах ухапване. Даже както си знам бягаха като луди. Колегата дето го изядоха комарите, ще се опитам му предложа нещо по-концентрирано, белким намерим лек. Явно него го хапят повече и от мен.

                                Факт е, че не само близо при кръвоносните съдове, ами никъде по намазаната ръка с репелент нямах ухапване.

                                Бях се притеснил да не би нещо конкретния аромат да ги привлича... Засега не се подтвърждава. Макара на колегата гърба му да е като на решето. Но ще намеря лек, както казах и за него

                                За първи път се радвам да ме хапят ... между другото
                                Прикачени файлове
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X