Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Репелент!

    До ... mihov_1969 .....

    Гледам, че си ми наблизо .... ще дойда да те намажа с миналогодишния крем .... та да се изприщиш отвсякъде и .... да ти мине мерака .....

    Сега сериозно.
    Ползвам продукта на колегата защото ЗНАМ с какво се занимава и какво прави.
    Мазал съм и децата си, защото ЗНАМ, че и той прави същото на свойте деца.


    Като, чета мнението на mihov_1969 ...... никога няма да отида при него .... (докато съм жив) ....... ,но това е само едно мнение!!!!!

    Така, че .... запознай се с участниците тук .... "премери им акъла" .... както казват бабите ...... и тогава разправяй за нелицензирани бъркочи.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #47
      До: Репелент!

      Kakто и аз казах нейде по-напред, също съм ползвал въпросния репелент и съм доволен от него, като нямам никакви отрицателни последствия от употребяването му.

      Коментар


      • #48
        До: Репелент!

        Аз съм ползвал продукта и смея да кажа че действа.Комарите просто ме заобикаляха .Нямал съм проблеми като алергии и такива работи .Щом действа на Дунава значи е перфектен.Трябва да говоря с Чавдар и Коко да видим колко ще поръчаме .
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #49
          До: Репелент!

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          Аз съм ползвал продукта и смея да кажа че действа.Комарите просто ме заобикаляха .Нямал съм проблеми като алергии и такива работи .Щом действа на Дунава значи е перфектен.Трябва да говоря с Чавдар и Коко да видим колко ще поръчаме .
          Той Коко поръча вече, вероятно ви е включил Ама пак се разберете де, да не кажете после нещо. Ама нали знаеш, този път няма да е крем.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #50
            До: Репелент!

            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Дано не ме сиктирдосате, обаче не се сдържам
            Мога да играя ролята на хлапето от едноименния филм на Чаплин. Не знам как се гонят комари, но знам как се викат Научих го случайно и мога да отровя живота на всеки, който не вярва в репеленти. Ако ви е любопитно и не ми затрият поста - ще си кажа всичко Валерияна за котки е детска игра
            Ами освен да споделиш, като си почнал само събуждаш любопитството. Пък и знае ли човек, ако ги събереш и задържиш на 30 метра от бивака, може да нямаме вече нужда от репеленти .
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • #51
              До: Репелент!

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              Пък и знае ли човек, ако ги събереш и задържиш на 30 метра от бивака, може да нямаме вече нужда от репеленти .
              Хе, това не ми мина на ум
              А примамката за комари е циклохексанон. Преди години ми се наложи да пръскам едни детайли с боя за пвц. Разреждаше се с циклохексанон. Миризмата е непоносима и задушаваща, което ме накара да пръскам на открито. Само дето не ме отнесоха целия Първия път не го отдадох на химикала, но после вече нямах съмнения. Същото гадномиришещо нещо е в основата на всички лепила за пвц. И сега работя с такива и когато е отворено да се проветря, хоботниците са около мен. Без мазило си изяден до кокал
              Забелязал съм същото действие на нитроцелулозния разредител, но далеч по-слабо.
              Утре ако пуснеш репелента за продажба по магазините, обади се да направим партия в името на търговията и за благото на потребителя

              Коментар


              • #52
                До: Репелент!

                Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                Хе, това не ми мина на ум
                А примамката за комари е циклохексанон. Преди години ми се наложи да пръскам едни детайли с боя за пвц. Разреждаше се с циклохексанон. Миризмата е непоносима и задушаваща, което ме накара да пръскам на открито. Само дето не ме отнесоха целия Първия път не го отдадох на химикала, но после вече нямах съмнения.
                Утре ако пуснеш репелента за продажба по магазините, обади се да направим партия в името на търговията и за благото на потребителя
                Няма да стане да ги държи надалече. Само ще ги събира, а като се съберат гладни настървени, направо ще трябва да се потопиш в репелент предполагам , иначе и кокалите ти ще изпият

                А на пазара няма да го пускам. Виж ако нещо се промени, може пък догодина да се замисля и за пазарен продукт. Но с толкова високо активно съдържание ще е по-скъп от вносните и рекламирани продукти. От опит знам, поне в козметиката, качествените ни продукти българската потребителка не ги оценява. Иска да е евтино, добре изглеждащо, много хубаво и на народни цени. Та по тая схема репелента го правя за лична употреба.
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #53
                  До: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                  Kakто и аз казах нейде по-напред, също съм ползвал въпросния репелент и съм доволен от него, като нямам никакви отрицателни последствия от употребяването му.
                  Аз не съм го ползувал, но за това пък тази година ще го ползвам !!!
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Репелент!

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    До ... mihov_1969 .....

                    Гледам, че си ми наблизо .... ще дойда да те намажа с миналогодишния крем .... та да се изприщиш отвсякъде и .... да ти мине мерака .....

                    Сега сериозно.
                    Ползвам продукта на колегата защото ЗНАМ с какво се занимава и какво прави.
                    Мазал съм и децата си, защото ЗНАМ, че и той прави същото на свойте деца.


                    Като, чета мнението на mihov_1969 ...... никога няма да отида при него .... (докато съм жив) ....... ,но това е само едно мнение!!!!!

                    Така, че .... запознай се с участниците тук .... "премери им акъла" .... както казват бабите ...... и тогава разправяй за нелицензирани бъркочи.
                    Нищо против нямам, мога да го пробвам/с по тъмна кожа съм и съм по малко предразположен към кожни проблеми и алергии/.По отношение да си ползваме взаимно услугите,аз нямам нищо напротив да ми тестниш кара,защото имам добро мнение за Ямболската школа автомонтьори/всеизвестния сервиз Диана/ и имам доста приятели автомонтьори от там и учили там.По отношение на мед.услуги не се заричай никога ,защото този Който е отгоре и гледа постоянно ни изпраща изпитания в противовес на казаното от нас. За участниците тук ще кажа ,че съм благодарен да съм част от този форум.Поздрави и усмивки в този хубав снежен ден ,че можем да изпробваме джипките.
                    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Репелент!

                      Никога не казвам никога .....

                      Въпроса беше, ако се ръководя само от едно мнение .....

                      Живот и здраве .... да се срещнем и да си премерим .....карданите на джипките..
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #56
                        До: Репелент!

                        Здравейте, дали може да кажете малко повече за ефекта на репелента? Потърсих дали не сте писали в друга тема но не успях да открия.

                        Интересува ме срещу какво действа - само комари или и кърлежи? Също и колко време трае ефекта?

                        Имаме мотокаравана и бебе на 9 месеца, предстои ни лято пълно с приключения по поляните, но изключително много съм притеснен от кърлежите.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Репелент!

                          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                          Аз не съм го ползувал, но за това пък тази година ще го ползвам !!!
                          Аз го ползвах миналата година! Тази също съм си поръчал!
                          На толкова години станах, а още не съм видял катафалка с ремарке!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Репелент!

                            Първоначално публикуван от Пламен Петров Преглед на мнение
                            Аз го ползвах миналата година! Тази също съм си поръчал!
                            С две думи на нашенските гадинки им действа. Добра новина !
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Репелент!

                              Тееbauмoel - Екстракт от австралийско чаено дърво. Нанася се равномерно върху кожата на откритите части на тялото. Има приятна миризма, ефективно е срещу комари, папатаци и кърлежи. Няколко капки в газта на фенер или петромакс или в свещ, пропъжда гадините и на открито.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Репелент!

                                Първоначално публикуван от GN2355 Преглед на мнение
                                Тееbauмoel - Екстракт от австралийско чаено дърво. Нанася се равномерно върху кожата на откритите части на тялото. Има приятна миризма, ефективно е срещу комари, папатаци и кърлежи. Няколко капки в газта на фенер или петромакс или в свещ, пропъжда гадините и на открито.
                                Благодаря за инфото. Ще го тествам, ако е ефективно и излиза на сметка, ще го предпочета пред химията.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X