Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
    Получих си току-що "плашилото", благодаря!
    Само че трябва да го размахваш силно да бягат комарите
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Репелент!

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Само че трябва да го размахваш силно да бягат комарите
      Още днес го пробвах. Прав си, че не ги плаши - жужат наоколо. Но пък не хапят
      Не е каквото да не ме ухапа някой супер нагъл, но то е за да ми напомни, че съм пропуснал да намажа нещо Отделно пикираха директно в ушните миди, та се наложи и там да мажа. После над Дунава изгря слънце и вампирите се скриха

      Коментар


      • От: Репелент!

        Аз съм доволен, Благодаря Колега!

        Коментар


        • От: Репелент!

          Гони гадинките. В петък вечер се намазах и май нямах набези. В събота, преди да се намажа, на същото място, за около 10 минути ме бяха направили на гевгир.
          Благодаря!
          LZ1DWW

          Коментар


          • От: Репелент!

            Получен и изпробван. Действа отлично! Ръчната изработка е по-добра от масовото производство! Благодаря колега!
            Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
            “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

            Коментар


            • От: Репелент!

              Ако не съм закъснял много може ли 1 кг. (ако има избор с аромат). По Еконт гр.София кв.Гео Милев тел.0888416021 Стоян.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Репелент!

                Колега виждам в профила че пише Варна, кажи къде мога да те намеря там за 1 кило от тази течност.

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                  Ако не съм закъснял много може ли 1 кг. (ако има избор с аромат). По Еконт гр.София кв.Гео Милев тел.0888416021 Стоян.
                  Утре (понеделник) ще ти пратя.


                  Първоначално публикуван от vasko jonchev Преглед на мнение
                  Колега виждам в профила че пише Варна, кажи къде мога да те намеря там за 1 кило от тази течност.
                  Звънни ми на 0878 415 685 да ти обясня къде съм. Иначе в maps.google.com се намирам ето тук 43.217249,27.869702. В работен ден съм там от 9:00 до 12:00 и от 13:00 до 16:45
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    Е много рано почнаха. Имам още малко отрова мога да забъркам около 50 килца, пък ако трябва ще поръам още. Колко ти трябва? Пиши на лични и си дай данните.
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Да кажа само: Това е правилният препарат! Работи! Тук колеги около р.Дунав бяха частично доволни, но там "шъркелите" вдигат одеялото. Иначе е учудващо ефективен. Разнасяме му славата даже и в Кипър.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Е не издържам вече..!! Искам и аз едно кило - парфюмирано! Трябва да се опита това чудо!

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Може ли аз да се наредя на опашката - за килограм. Започва археологическото лято след месец, тази година в много "комареста" местност. На 10 май се прибирам в България.

                          Ако има и за мен - ще пратя данни на лични.

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Първоначално публикуван от mozza Преглед на мнение
                            Може ли аз да се наредя на опашката - за килограм. Започва археологическото лято след месец, тази година в много "комареста" местност. На 10 май се прибирам в България.

                            Ако има и за мен - ще пратя данни на лични.
                            Ще има.
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Аз да попитам за срока на годност.
                              Миналата година си взех за състезанието в Нова Черна, и ползвах малко количество, останалото си стои. Дали ще е годно и това лято? Или пробата ще покаже...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                И на мен ми остана от миналата година 3/4 от взетото количество. Мога да потвърдя, че работи.
                                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                                LZ1YBB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X