Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Репелент!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Репелент!

    Време е и аз да поръчам 1 килце от безценното ароматизирано "млекце". Пак ще ми/ни/ е жизнено необходимо...
    От миналата година ни остана, но не го съхранихме. Не предполагах, че има такава голяма трайност!.
    Предварително благодаря!

    гр. Тетевен
    ул, "Вит" 16
    Офис- Кабелна телевизия
    0889 634 448
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Репелент!

      Бих искал да поръчам 1/2 от репелента Ви.
      Но не мога да пратя данни на лични.
      От Сливен съм.

      Коментар


      • От: Репелент!

        Тази седмица ще изпълнявам заявки. На всичк икоито са си поръчали до момента.

        Колега rosicha - това ми е телефона 087.8415.685 звънни да се разберем.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Репелент!

          Вашият препарат предпазва ли хората от кърлежи? Може ли да се ползва и за кучета?
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • От: Репелент!

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Вашият препарат предпазва ли хората от кърлежи? Може ли да се ползва и за кучета?
            Производителя на съставката казва, че помага срещу хапещи гадинки комари, кърлежи и др. Не познавам човек дето се е мазал с нашия препарат и да е ухапан от кърлеж. Но точната спецификация е срещу комари, макар да иска по-сериозна концентрация край Дунава да кажем. Има една съставка перметрин - слагахме такава в един шампоан за кучета на ишлеме преди време. Но незнайно защо я забраниха и човека спря да прави противопаразитен шампоан. Виж какво предлагат в нета за кърлежи срещу животни, може да си купиш от аптека и да си го забъркаш сам.
            Последно редактирано от Тихомир; 13-06-11, 23:07.
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • От: Репелент!

              Искам и аз.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Репелент!

                Аз вече си поръчах, но искам да попитам как стои въпроса с бременните жени, защото гадинките се навъртат предимно около булката. Главно за нея го взимам, но има ли противопоказания?

                Коментар


                • От: Репелент!

                  Ако пази хора от кърлежи, ще купя и аз. Трябва ми доза за 6 човека до края на активния (за кърлежите) сезон т.г. Ако гарантираш за препарата, пиши как да стане.
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • От: Репелент!

                    От миналогодишния съм доволен, но остана много малко, така че поръчвам 1 л.

                    р. Дунав
                    гр. Козлодуй
                    Офис "Еконт"
                    Николай Дамянов
                    Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
                    “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

                    Коментар


                    • От: Репелент!

                      Първоначално публикуван от rosicha Преглед на мнение
                      Аз вече си поръчах, но искам да попитам как стои въпроса с бременните жени, защото гадинките се навъртат предимно около булката. Главно за нея го взимам, но има ли противопоказания?
                      Ами не би трябвало да има противопоказания. Концентрацията е в допустимите норми и носителя е козметично мляко. Някъде в началото съм дал активните съставки, ако не те мързи порови се в нета. В описанията на препарата не пише да не се мажат бременни - най-много бебето да придобие вродена защита срещу комари това в кръга на шегата разбира се.


                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      Ако пази хора от кърлежи, ще купя и аз. Трябва ми доза за 6 човека до края на активния (за кърлежите) сезон т.г. Ако гарантираш за препарата, пиши как да стане.
                      Не мога да гарантирам за кърлежи 100%. Нека хората от форума, които са го ползвали, да споделят имат ли ухапвания от кърлежи след мазане. Би трябвало да ги гони. Има вариант ако намериш кърлеж да го заградиш с кръг от препарата, като му оставиш малка вратичка, ако мине само през вратичката значи действа. За комарите знам, малко да пропуснеш да намажеш и веднага те хапят там. Уцелват мястото мам.цата им. Но пък като бръкна с ръка в облака с комарите - бягат.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Репелент!

                        Искам и аз да поръчам, но ако може да го слагам в електроизпарителите на Райд.
                        Ако може пратката до Търговище по Еконт, по имената в подписа ми имат тел №.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • От: Репелент!

                          Миналата година на Шкорпиловци попихме заедно! Искам да си поръчам 1кг и за мен Диан Димов Търговище тел.0897898480 или се обади да си го взема от Варна, че утре най-вероятно потеглям с караваната към морето

                          Коментар


                          • От: Репелент!

                            Тая година ще има ли?
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Репелент!

                              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                              Тая година ще има ли?
                              Има още, но не знам докога, че взеха да се зареждат от рано, явно комарите хапят.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Репелент!

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Аз да попитам за срока на годност.
                                Миналата година си взех за състезанието в Нова Черна, и ползвах малко количество, останалото си стои. Дали ще е годно и това лято? Или пробата ще покаже...
                                Да повдигна въпроса си.
                                Миналата година така и не ми се наложи да ползвам препарата, и повечето стои неизползван. Сега се каня пак да ходя край Дунава, и да взема бутилката с мен. Да не би да се омажа(нещо което по принцип мразя), и да се окаже, че вече не действа...
                                Надали, ама аз да питам
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X