Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на хладилник за риболов

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на хладилник за риболов

    Колеги, здравейте! Трябва ми малко помощ и съвети в избора на хладилник за моята Витара. От миналата година искам да се отърва от старата ми хладилна чанта и да си направя подарък с един преносим хладилник... но не мога да избера. Какво точно да гледам? Дайте малко съвети относно харченето на ток, държат ли на слънце (шарена сянка да кажем)? Гледах 1 модел 15 литров хладилник за кола в магазин мобайл1 - https://mobile1.bg/produkt/hladilnik...esor-15-litra/
    - нямам много място в багажника заради газовата бутилка.

  • #2
    15 литра е нищо. Ако имаш възможност виж го на живо преди да го вземеш.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Kalin-Goshev73 Преглед на мнение
      Колеги, здравейте! Трябва ми малко помощ и съвети в избора на хладилник за моята Витара. От миналата година искам да се отърва от старата ми хладилна чанта и да си направя подарък с един преносим хладилник... но не мога да избера. Какво точно да гледам? Дайте малко съвети относно харченето на ток, държат ли на слънце (шарена сянка да кажем)? Гледах 1 модел 15 литров хладилник за кола в магазин мобайл1 - https://mobile1.bg/produkt/hladilnik...esor-15-litra/
      - нямам много място в багажника заради газовата бутилка.
      Тоя става,китайско копие и доста скъп на тоя линк ма за риболов става
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        В багажника имам място около 70 на 50 сантима. Такова нещо трябва да побере няколко стъкла и една вода поне (че всеки път ги топя в гьола да стоят студени). Малко литри ли е този?

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Размерите ги има,15 литра не са малко,те и 12 не са,аз имам подобен в багажника колко да държи водите студени,имам и 85 литра от добрите ма това друга идея,размер и пари

      • #5
        Моя е 36 литра и определено е по-малък от 50х70 см. Та за това ти казах да го видиш,ако не,поне попитай за размерите.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не ти вярвам

          Дай модел

      • #6
        Потърсих някакъв клип и видях че един им казва хладилна чанта... друго момче им казва компресорен хладилник. И тези литражи на повечето се изменят само във височината на хладилника. Ще ме бият ако взема голям хладилник. Жената каза че имам болест вече

        Коментар


        • #7
          От моя опит с "моторни" хладилни кутии в Ленд Ровъри - изгарят им щепселите (които се ръчкат във фабричните контакти на колите). Не студи, ама смърди. Затова предпочитам кутия от стиропор и вътре 2-3 шишета лед. После ги изпиваме.
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • chrichri
            chrichri коментира
            Редактиране на коментар
            Нагарят, когато са включени в предния куплунг за запалка. Той си е проектиран до 40 и кусур вата, като нов. Хладилници, компресори и др. се включват на заден куплунг-с възможност за черпене на по-голям ток.

          • trapper
            trapper коментира
            Редактиране на коментар
            chrichri, виждам, че разбираш от контакти, но не бързай с изказванията. Аз пиша от личен опит, щото от много години карам Ленд Ровъри, май 5 коли. И сега имам два.

        • #8
          Нещата отиват май на купи си по - голяма кола .
          Сори за спама колега, та да бъдя по темата - може би хладилниче (втора ръка) от кемпер на газ? Не им знам какви са им цените към момента.
          п.п. Пак за по - голямата кола - най добре едно генераторче, хонда имат супер добри, и малко хладилниче. Имаш ток и за тв, и за интернет, и за телефони и за каквото се сетиш.

          Коментар


          • #9
            А подобен нищо не му изгаря,включен е у запалка директно към батерията на колата,морски модел

            Мери на педи,знаеш колко са 60 см
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #10
              Първоначално публикуван от MM1980 Преглед на мнение
              Нещата отиват май на купи си по - голяма кола .
              Сори за спама колега, та да бъдя по темата - може би хладилниче (втора ръка) от кемпер на газ? Не им знам какви са им цените към момента.
              п.п. Пак за по - голямата кола - най добре едно генераторче, хонда имат супер добри, и малко хладилниче. Имаш ток и за тв, и за интернет, и за телефони и за каквото се сетиш.
              Нали знаеш приказката за един бъдещ рибар който отишъл в рибарски магазин само за кукичка за въдица...., накрая си тръгна и с яхта от която да си лови рибата

              п.с. Бях писал в една друга тема за хладилните чанти, слагаш гелови охладители и замразени бутилки с минерална вода, която после ще се изпиe, вършат прекрасна работа, изкарват на плажа цял ден в жегата, изпитано и ефективно
              Последно редактирано от Еделвайс; Днес, 20:25.

              Коментар


              • #11
                Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение

                Нали знаеш приказката за един бъдещ рибар който отишъл в рибарски магазин само за кукичка за въдица...., накрая си тръгна и с яхта от която да си лови рибата

                п.с. Бях писал в една друга тема за хладилните чанти, слагаш гелови охладители и замразени бутилки с минерална вода, която после ще се изпиe, вършат прекрасна работа, изкарват на плажа цял ден в жегата, изпитано и ефективно
                Нееее, отишъл е за тампони в мол (образно казано, магазин в който могат да ти предложат от тампони до яхта), и "така и така няма да таковаш, що не идеш за риба"

                Да съм в темата - ако има наблизо до риболовното място магазин с ледарка, или бензиностанция с лед, една обикновенна хладилна чанта ще свърши работа.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                Зареждам...
                X