Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

    Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
    С какво разполага едно животно, срешу оптичните мерници, автоматичното дългоцевно оръжие, организираните ХАЙКИ - дружинки, кучета, гончии, че и ATV та, Джипове, фарове - с нищо. Как да защити живота си, продължението на рода си.
    200 000 ловци. Вандалска работа.
    +10......
    С нищо,с какво може да разполага едно животно когато почнат да го преследват цяла хайка пияни муцуни които са отишли да си избиват комплексите върху животните
    200 000 ловци от които я има я няма 10-20 хиляди които полагат макар и малко някакви грижи за животнитеДругите с кеф бих ги обесил
    Вандалска работа е меко казано.

    Коментар


    • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

      Бях решил повече да не пиша по темата , само ще допълня.Според мен който убива за кеф не е нормален.Трябва му лечение на човека.И не съм единствения който мисли така.
      0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
      Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
      Суперскан България www.decbg.com
      Машинно почистване на DPF/FAP филтър

      Коментар


      • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
        Бях решил повече да не пиша по темата , само ще допълня.Според мен който убива за кеф не е нормален.Трябва му лечение на човека.И не съм единствения който мисли така.
        Сега и на теб ще ти праснат червени точки както и на менАма виртуалнта репутация-нали знаеш че е като виртуалният секс(малко нереална)-та не е толкова много интересно

        Коментар


        • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
          Сега и на теб ще ти праснат червени точки както и на менАма виртуалнта репутация-нали знаеш че е като виртуалният секс(малко нереална)-та не е толкова много интересно
          Ако знаеш колко ме интересуваАко така ще си избият комплексите някои-моля
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

            Момци, след едно денонощие луната си идва на мястото, аз си слагам патроните в магазина, монтирам си оптиката, дръпвам с познатото движение затвора и за щастие не се съобразявам с вашето или друго мнение...
            След това има изстрел, смърт, хищник, удоволствие /от моя страна/...

            Бъдете живи и здрави, ако има ловци на хищници, да отворим темата...

            Комплексите за това са комплекси, защото са комплексни...

            Трябва да избиваш твърде много докато станеш примерно бял човек, а след това ще разбереш, че всъщностт си блъскал залудо, и еднаквите цифри в номера/да не говорим за последната огъната ламарина на някоя тарикатска марка, не те правят повече мъж, от каналджията, дето влиза смело в шахтата, или овчара дето ти се смее че не можеш да заколиш агне.../

            Комплексите са комплексна тема, има какво да кажете по нея/ вместо цици, натискате клавиши/...

            Виртуален секс....
            Последно редактирано от Volk; 22-10-07, 21:54.

            Коментар


            • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

              Даже сего се сещам за някаква група дето пееше :
              "А ето ги и другите, отиват на работа, не се става така лесно човек...!

              Какво да кажа повече, комплексите трябва да са някъде там,
              с една дума :вземете всичко необходимо, а за нас оставете лукса...

              Все ще се оправим...

              Лова е откачена работа, но не толкова откачена, колкото да работиш за някой друг...
              Така, че ще се радвам темата да продължат умни хора, т.е такива които работят за себе си!

              И ще стане ясна ситуацията...
              Последно редактирано от Volk; 22-10-07, 22:32.

              Коментар


              • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                Убиването, на лов, не е "за кеф" и "просто така"
                и това, че не го разбирате, не ви прави автоматично "по-прави"!!!
                А, ако от това "убиване" зависи оцеляването ви,
                вашето, на жените и децата ви, а вие не го можете,
                тогава....???!!!
                Кой тук се прави на мъж,
                а не може да пръсне мозъка дори на един глиган,
                без да се "разплачка", хеле да го изкорми...???
                Или, ако почнат да ни колят, за "правата вяра",
                като агнета на Рамаз(д)ан, ония от Алкайда,
                само ще блееме, предсмъртно, като преди 500г. ли...???!!!
                Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 25-10-07, 22:04.

                Коментар


                • До: За лова,дивите прасета и големите п..шки

                  Темата отново е отворена, за всякакви мнения.
                  Дерзайте!!!!???

                  Коментар


                  • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                    Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                    Убиването, на лов, не е "за кеф" и "просто така"
                    и това, че не го разбирате, не ви прави автоматично "по-прави"!!!
                    А би ли обяснил за какво е щом не е за кеф и просто така?
                    Прощавай ако те засягам нещо,нищо лично нямам-просто имам определено мнение по въпроса за лова.

                    Коментар


                    • До: За лова,дивите прасета и големите п..шки

                      Кво Ви стана отново бе хора?

                      Уж тук са умни и интелигентни хора събрани... сипете квалификации и отричате чуждото право на избор....

                      Колкото на Вас Ви се вижда нелепо, някой да ходи с пушка и да "трепе" горките хайванчета в гората, толкова на друг мое да му е глупаво, и да не разбира желанието на трети да вдига врява и да оре с грайферите някоя ливада в планината...

                      Мен последното не ме кефи, но не бих си позволил да кажа на някой който го прави, че не е у ред... просто от уважение към личния му избор!

                      Според мен трябва, да има повече толерантност! Другото е избиване на комплекси, както бе интелигентно загатнато по-горе!

                      Що се касае, за връзката на пушките с големите п_шки... същото важи и за големите джипове...

                      Така, че симптоматиката е еднаква и в двете увлечения...

                      Поздрави!
                      MMC Pajero, 2.5, 4D56

                      Коментар


                      • До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                        Първоначално публикуван от hunter
                        И всеки си носи кръста
                        Всеки си носи кръста,прав си,но не Кики заплашва хората с оръжие а 4х4.
                        А за подобни заплахи все ще се намери някой да му надуе камбата ми се струва на Г-н..........(4х4 или Жорко)
                        Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 29-10-07, 18:25.

                        Коментар


                        • До: За лова,дивите прасета и големите п..шки

                          Темата затварям и повече няма да бъде отваряна.

                          Първо такава тема има отдавна и който желае да напише нещо за или против лова може да го направи там. Тази тема е трябвало да бъде затворена много отдавна Модераторите са проявили прекалена толерантност която както и може да се очаква е довела до съответния резултат.

                          Обръщам се към всички. НЕ ДОПУСКАЙТЕ НИКАКВИ АВАНСИ И НЕ ПРОЯВЯВАЙТЕ НИКАКВА МИЛОСТ КЪМ ИЗЯВИ ПОДОБНИ НА ГОРНИТЕ. ЕДИН ПРОПУСК И ЛАВИНАТА ТРЪГВА... А КАКТО Е ИЗВЕСТНО ПРОСТОТИЯТА Е ТВЪРДЕ МНОГО А РАЗУМНИТЕ ХОРА МАЛКО...

                          По темата:

                          Истинските Ловци са нещо рядко срещано... както и много други истински неща в нашия живот. На тях шапка им свалям, уважавам и подкрепям във всяко отношение. Огромната маса от комплексари-бракониери... не заслужава дори и обсъждане да не говорим за дискусия тук...


                          VPetrov.photography

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X