Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

    Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
    Хаахахах...нееее непозна...пуснах за да видя кой кво ще каже, колега и гледам ти се върза...дребен маркетинг ако си шаран...нали знаеш "с гола кука те ловя"
    Абе ти така ще кажеш сега като се разбра че си ЗАКОНЕН ловец от скороДо оня ден питаше каква пушка да си вземеш сега си мъкнал с години сол и рани други глупости из балкана.Аз за първи път чувам бракониер сол да мъкне и да се грижи за животните.Наричам те бракониер защото в другата тема ти самият казваш че отскоро си станал ловец-значи преди това си ловувал незаконно-БРАКОНИЕР СИСъщо казваш че си ходил много пъти на лов-но си отскоро ловец-как става таз работа
    Пускай лъжи с мярка че много са ти плитки лъжите и се хващат бързо
    Най големият стрелец си ти в форумаСигурно и кошара не можеш уцели освен ако не си вътре в нея и не са затворени вратите и прозорците.Плашиш тука някой от колегите с оръжие,оптики,дрън,дрън-срамота за теб да се наречеш ловец-засрами се малко
    Последно редактирано от TRAPERA; 19-10-07, 18:31.

    Коментар


    • #77
      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

      Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение

      и никога не забравяйте че не ловците са на гости в гората, а вие останалите....
      Две бълхи се карали, чия собственост е кучето...

      /само подсещам, че дивеча се води собственост на ловците, защото плащаме годишни такси за поддържането му/

      Така, че оффроудисти, не ни взимайте глиганите, а ако разбера че сте одрали и изпекли на вашите барбекюта чакал, ще се скараме!
      Последно редактирано от Volk; 19-10-07, 18:37.

      Коментар


      • #78
        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
        ...и никога не забравяйте че не ловците са на гости в гората, а вие останалите....
        В морето и гората се чувствах у дома, ама вече май само морето ми остава...
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #79
          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          В морето и гората се чувствах у дома, ама вече май само морето ми остава...
          То е на концесия бе приятелю!
          А и харпуните хвърчат!

          Имаш право на виртуална свобода и на отделянето на душата от материалния свят на йогите!

          Коментар


          • #80
            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

            Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
            ,оправдавам да убиеш животно само за изхранване или за самосъхранение,другото си е унищожаване на красивата природа.А все още си вадя билет,само защото не съм си продал пушката.
            отдавна в минали ери хората са убивали, за да се изхранват - в днешно време гладния задига кокошка, животно, храна или пари - не ходи в гората организирано в компания добре въоръжен и екипиран - транспорт, кучета .........патрони

            това се води за вид спорт (за постижението или според мен е хайде да си начешим крастата и да видят какво можем) има хора на които им доставя удоволствие така както шаха на шахматистите

            Коментар


            • #81
              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

              Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
              отдавна в минали ери хората са убивали, за да се изхранват - в днешно време гладния задига кокошка, животно, храна или пари - не ходи в гората организирано в компания добре въоръжен и екипиран - транспорт, кучета .........патрони

              това се води за вид спорт (за постижението или според мен е хайде да си начешим крастата и да видят какво можем) има хора на които им доставя удоволствие така както шаха на шахматистите
              И както ти обичаш да си лакираш ноктите с червен лак, без да знаеш, че този навик идва от пещерно време, когато прапрапра баба ти, е впечатлявала пра....дядото ти като си е мазала с кръв ноктите и устните / за да покаже, че е разкъсала мръвка скоро, демек нахранена съм, така че трябва да ме впечатлиш с нещо друго/...

              Коментар


              • #82
                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                Аааа, за устните Вълчо не си прав! Червилото е ползвано за пръв път от финикийките, практикуващи най-древната женска професия... Те с това са останали в историята, със паричните знаци и червилото.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #83
                  До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                  приема се довода - само,че лак за нокти няма как да има толкова смъртонсно поразителен ефект и да води до смърт

                  .................. и много други неща

                  глупости заговорихме в интересната тема - тя пак започна да става за или против лова

                  а аз не прочетох до тук (може и да съм пропуснала все пак) какво кара един ловец да ловува - и без отговора мъжкарско е - не и с дружинка добре подготвени в гората - това е оррганизирано и осигурено донякъде от гледна точка на безопасностза ловеца

                  Коментар


                  • #84
                    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                    Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                    какво кара един ловец да ловува
                    Ако ти ми обясниш какво кара жената да носи прашки, ще ти отговоря!

                    Коментар


                    • #85
                      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                      Ако ти ми обясниш какво кара жената да носи прашки, ще ти отговоря!
                      удобството

                      удобни са за през лятото и са за предпочитане пред другите видове дамско бельо като изключим боксерките - и то с основателни причини

                      а през зимата са вече навик и преобладаващата част от бельото

                      по-добро обяснение в сериозен форум четен от много хора не мога да ти дам

                      хайде да се върнем към лова и пушките
                      Последно редактирано от Софианитка; 19-10-07, 19:44.

                      Коментар


                      • #86
                        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                        Смъртта...

                        Дава усещане за цената на живота...
                        Усеща се след всеки правилен изстрел!

                        Коментар


                        • #87
                          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                          Груба като че ли тема , а ? Само за прашките е весело , а останалото ... нападки и мерене на п.шки ...

                          Коментар


                          • #88
                            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                            Темата тръгна в правилната посока, към лова и прашките...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #89
                              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                              Моята оптика е стояла върху сърцата на доста животни, които са живи вероятно и до днес /ако не са ги смъкнали дружинките с облак от съчми/...

                              Оставял съм ги живи, защото в момента съм имал още месо в хладилника или защото още не са дорасли, за да загинат...
                              Не са го разбрали, а аз съм щастлив, защото само 2 мм дръпване на спусъка са могли да ги направят безформена маса.

                              Виж като видя белезите по ушите на хищника и като го видя как трескаво се оглежда да захапе някое пиле, с удоволствие слагам край на купона му...

                              Коментар


                              • #90
                                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Темата тръгна в правилната посока, към лова и прашките...
                                Към ловенето на прашки , или към лова с прашки ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X