Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

    Бил съм за малко ловджия и се отвратих.Пияна сган която аха да се изпотрепе взаимно.Кат няма по кво да стрелят почват да пуцат по всичко що се движи от яд и пиянски делириум.Нагледал съм се на такива отврати че не ми се пишат.
    Комплексарска работа , седи с карабината с оптика и чака прасето от 500м.Ми излезни с един нож срещу него кат си толкоз ербап.
    Прави ми впечатление наглоста на ловджийте , като караме с моторите ни гледат на криво кат че ли гората е тяхна и сме им криви нещо.Даже някой път се опитват и нещо забележки да правят , ма кат им теглиш една по засукана млъкват и почват да гледат в точка.
    Смешници.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #32
      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

      Ае човек не е точно така по всички места!Миналата седмица на пусията докато седяхме минаха 3-4 сърни!Чухме изстрели и едно момче младо(20-30 )каза ,че ъзпуснал едно 150 килограмово прасе,станало на 3 метра пред него и го бе6е подгонил с ножа!

      Коментар


      • #33
        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
        Прави ми впечатление наглоста на ловджийте , като караме с моторите ни гледат на криво кат че ли гората е тяхна и сме им криви нещо.Даже някой път се опитват и нещо забележки да правят , ма кат им теглиш една по засукана млъкват и почват да гледат в точка.
        Смешници.
        Това ни се случи по време на едно от състезанията преди години в Бистрица.Излизаме пет шест мотора и три АТВта от една пътека на по широк черен път.Ония гледат залегнали ококорени и нещо махат. Все едно всеки миг чакаха да изкочи от храстите Кинг Конг. Като наближихме се започна разправия.Взеха да ни заплашват с пушките те едни чички горките на по едно кимане с каската.Мислят ни за некви дечурлига дето ще ни шашнат.Само че не знаеха че и в наща група има три четири цеви и доста по безумни от тях типчета.
        ЗАПОЧНА ДА СТАВА ДОСТА ГРУБО И ЕДИН ОТ НАЩА ГРУПА ИЗВАДИ ПОЛИЦЕИСКА КАРТА И ТО НЕ КВА ДА Е

        Мале миличките да ги видиш къв страх ги обзе ама то паника станаха едни добродушковци.Вежливи възпитани сигурен съм че е имало в ръцете им поне някоя друга бракониерка.После се зададоха и другите мотори а след тях и джиповете. Кинг Конг беше отдавна избягал......
        И после си мисля представям си кво е на комплексар с пушка да му вземат пушката ми то кво ще остане от него.По ще приживее да го коцат на мегдана публично само не и пушката.

        Коментар


        • #34
          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          Това ни се случи по време на едно от състезанията преди години в Бистрица.Излизаме пет шест мотора и три АТВта от една пътека на по широк черен път.Ония гледат залегнали ококорени и нещо махат. Все едно всеки миг чакаха да изкочи от храстите Кинг Конг. Като наближихме се започна разправия.Взеха да ни заплашват с пушките те едни чички горките на по едно кимане с каската.Мислят ни за некви дечурлига дето ще ни шашнат.Само че не знаеха че и в наща група има три четири цеви и доста по безумни от тях типчета.
          ЗАПОЧНА ДА СТАВА ДОСТА ГРУБО И ЕДИН ОТ НАЩА ГРУПА ИЗВАДИ ПОЛИЦЕИСКА КАРТА И ТО НЕ КВА ДА Е

          Мале миличките да ги видиш къв страх ги обзе ама то паника станаха едни добродушковци.Вежливи възпитани сигурен съм че е имало в ръцете им поне някоя друга бракониерка.После се зададоха и другите мотори а след тях и джиповете. Кинг Конг беше отдавна избягал......
          И после си мисля представям си кво е на комплексар с пушка да му вземат пушката ми то кво ще остане от него.По ще приживее да го коцат на мегдана публично само не и пушката.
          Да да , пушката е много важна.Колкото по-дълга , толкова по-добре.Да компенсира липсата на дължина на някой други места
          А за оня дет подгонил 150 кг.диво прасе с нож , добре че е бил прост милия та не е знаел прасето ако се обърне кво го чака.
          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
          Суперскан България www.decbg.com
          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

          Коментар


          • #35
            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

            НАЙ-БЕЗУМНАТА тема която съм виждал във форума. Не искам да защитавам ловците, въпреки че аз самият съм ловец, и чесно да ви кажа малко се обидих от думите ви. Върнете се от началото на темата и прочетете всички постове, и се замислете. Слагате под общ знаменател 200 000 човека /както колегата е казал, незнам дали са толкова/, че ставали ловджии за да си мерили п..шките /която буква си искате слагайте/, че се мерили кой бил по-голям мъж и че всички били пияници и бракониери.

            За мен лова е спорт, защото в месноста в която ловуваме с дружинката, найстина се ходи по 15-20 км. на ден /има дружинки на който пусиите са им на пътя само викачите ходят/

            ПП: Замислете се малко и не говорете глупости. Вие сте видяли на едно, две, три места, но има още 3000 който не сте видяли. Не изкарвайте ловджиите най-голямите грешници
            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

            Коментар


            • #36
              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

              За тебе може да е безумна , за мене е умна темата.Кат искаш да спортуваш-ей ти я гората , тичай , скачай , карай байк , туризъм и тн.
              Що требва да трепеш животинките които са една от красотите на гората??Гладен ли остана че с тях да се наядеш?? Ай сиктир.
              И аз обичам спорта , ама в Африка на сафари и покрай разходките да утрепам с пушката някой и друг негър.Кво толкова , ше се размножат пак.
              Имало е съвсем неодавна хора които са разсъждавали по тоя дивашки начин.Като вие в момента с дивите животни.Искаш хем да се разхождаш , хем да си стреляш с пушката?Няма проблем , разходи се па постреляй по мишени и готово.Ма не , кръвчица да се пусне е важното
              0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
              Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
              Суперскан България www.decbg.com
              Машинно почистване на DPF/FAP филтър

              Коментар


              • #37
                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                Аз също съм ловец,но подкрепям Кикит,от 3-4 години ходя с дружинката само да правим хранилки и зимата им пускам кучетата като викач,за спорта.А бая животни съм изтрепал,поне един самосвал,но с времето ми стана съвестно,оправдавам да убиеш животно само за изхранване или за самосъхранение,другото си е унищожаване на красивата природа.А все още си вадя билет,само защото не съм си продал пушката.
                TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                Коментар


                • #38
                  До: АТВ за лов

                  Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                  Колега неразбираш от лов и явно го показваш. Заявявам пред всички че най официално те каня за да видиш и хранилки и крупи каменна сол зимата...поемам и разноските ти !
                  Стига си канилПърво мен ме каниш на лов,сега и Близнака каниш.Много покани раздаваш нещоАй стига с твоите брътвежи че ставаш яко смешен.Каменна сол си носил,раници и незнам кви глупости още-не разбра ли че не ти се хваща вяра на брътвежите.Тия лафове вървят пред журналистите само-хем те имат новина-хем и ловците се възхваляват-(хранилки,носене по 20 км.раници пълни с сол,царевица по 2 тона).

                  Коментар


                  • #39
                    До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                    Отгоре колегите ловци ти казаха и за хранилки и за разстояния в лова и за още други неща...невдяваш ми се чини ? що ли ? Ще ти се да не е така и да е друго яче...да ма си е баш така ! А че има пиянски изцепки е факт неуспорим. Еле па след гътнати глигани...ма то това е най хубавата и блага част кво и се цупите ?

                    Аз в петък заминавам за лов, а ти колега си викай още против лова

                    200 000 заминаваме...и поне 2000 глигана са долу

                    ама така е като не си ловец незнаеш и защо се отстрелват толко нали ? В урока за подборен отстрел е написано...остава да го прочетеш и ти го пожелавам от сърце събота и неделя да го изучиш докато ние ловуваме та белким за понеделник си в час

                    за да няма брътвежи зимата в снега с мен да ковеш хранилки та да понамалиш плямпането че и без тва ти е в повечко...
                    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                    Коментар


                    • #40
                      До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                      Кога стана калайджия , кога ти почерня га*о

                      Коментар


                      • #41
                        До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                        за да няма брътвежи зимата в снега с мен да ковеш хранилки та да понамалиш плямпането че и без тва ти е в повечко...
                        Брътвежите идват от теб,и звучат смехотворноТи ковеш хранилкиЗнаеш ли що е тесла и пиронНали като се опиташ да заковеш пирона ще се праснеш по нежните ръчички и ще изревеш на умрялоТо едно е да гледаш през оптиката-друго е да ковеш хранилки и разни подобни.

                        Коментар


                        • #42
                          До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                          Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                          Бил съм за малко ловджия и се отвратих.Пияна сган която аха да се изпотрепе взаимно.Кат няма по кво да стрелят почват да пуцат по всичко що се движи от яд и пиянски делириум.Нагледал съм се на такива отврати че не ми се пишат.
                          Комплексарска работа , седи с карабината с оптика и чака прасето от 500м.Ми излезни с един нож срещу него кат си толкоз ербап.
                          Прави ми впечатление наглоста на ловджийте , като караме с моторите ни гледат на криво кат че ли гората е тяхна и сме им криви нещо.Даже някой път се опитват и нещо забележки да правят , ма кат им теглиш една по засукана млъкват и почват да гледат в точка.
                          Смешници.
                          Колега не се познаваме, не знам откъде си, но и в моя край ситуацията е същата: Събрала се е ловната дружинка по обяд пие, напалила е голям огън дето всяко диво животно ще го помирише чак през балкана и пее. Като минем с АТВтата викат: ".....по-тихо карайте, че много пукате, плашите ни дивечо! Ако аз ви пукнем една сюрия съчме, ш'ъ ви видем колко бързо ш'ъ бегате!"
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #43
                            До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                            Драгими природо защинико ние ловщите както ти каза колегата през зимата носим храна на животните и се грижим за тях следим пополащията и прочие просто много дълга тема . Затова ние сме положили курс на убочение .ПРИДОБИВАНЕ ПРАВО НА ЛОВ. А НЕ КОМАНДОСИ .Животното в природата има рялния шанс да оцееле. Въпросът ми към теб е.Какъв шанс има прасето когато го искараш от кочината и му забиеш ножа. ДА ОДГОВОРА Е НЯМА ШАНС Ловът е спорт за да земеш първо трябва да дадеш.
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #44
                              До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                              оооо
                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Колега не се познаваме, не знам откъде си, но и в моя край ситуацията е същата: Събрала се е ловната дружинка по обяд пие, напалила е голям огън дето всяко диво животно ще го помирише чак през балкана и пее. Като минем с АТВтата викат: ".....по-тихо карайте, че много пукате, плашите ни дивечо! Ако аз ви пукнем една сюрия съчме, ш'ъ ви видем колко бързо ш'ъ бегате!"
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • #45
                                До: За лова,дивите прасета и големите пушки

                                Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                                Аз също съм ловец,но подкрепям Кикит,от 3-4 години ходя с дружинката само да правим хранилки и зимата им пускам кучетата като викач,за спорта.А бая животни съм изтрепал,поне един самосвал,но с времето ми стана съвестно,оправдавам да убиеш животно само за изхранване или за самосъхранение,другото си е унищожаване на красивата природа.А все още си вадя билет,само защото не съм си продал пушката.
                                БРАВО колега!
                                Няма нищо лошо да притежаваш оръжие, но главното е да се ползва разумно и не срещу беззащитните животни.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X