Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Човешката коса електропроводник ли е?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Човешката косата електропроводник ли е?

    Може. Спомените ми бяха за отпечатъците от старите букви, и съм останал с впечатлението, че са от "Ленин".

    Гагич, май си бил УПК у двора си.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Човешката косата електропроводник ли е?

      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
      Знам, че ще е много смешно, но преди време беше "офазил" бойлер два етажа под мен. Усещах го от дни но не го намирах при мен. Един прекрасен ден, в опит да пусна "една вода", несъзнателно бях пипнал душа...и при достигане на струята до водата в чинията направих най-невероятния арт от струйки араунд ми.
      Еее, стига де, гледал съм епизода от " Разбивачи на митове" !

      ... там даже пикаха в/у ЖеПейски жици.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Човешката косата електропроводник ли е?

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Тя нулата от трафото не изчезва, просто й се вдига потенциала, особено вечер, когато товарът е жесток и част от тока на блока тръгва през тръбите към земя. Могат да се откъснат 200А, но при напрежение 5-6 V, колкото е разликата нула-земя, мощността е малка и трудно усвоима
        Изчезва и още как,имал съм два случая до сега,единия в моето жилище,опукаха се компютри,модем за телефон,и тем подобна електроника със земя
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Човешката косата електропроводник ли е?

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Еее, стига де, гледал съм епизода от " Разбирачи на митове" !
          Вероятно си гледал как пикаят върху релса и не им става нищо, но вярвай ми-няма такъв оргазъм, като описаният. И за протокола не са ми "чужди" токовете.

          Коментар


          • От: Човешката косата електропроводник ли е?

            Първоначално публикуван от Rachido4x4 Преглед на мнение
            "Точно овъгляването е начинът по който най-различни технически изолатори умират."
            ми много не съм навит
            Ми ако щеш.

            Най-ярък пример: сухо дърво. Изолатор. Като го овъглиш има "метална" проводимост, можеш да провериш с омметъра.

            Коментар


            • От: Човешката косата електропроводник ли е?

              Това - ще го снимам и ще го пусна тук .
              И дърва има , и сухи , и мегер имам
              Кога овъглено дърво даде повече проводимост от сухо - ша стана АСАН.

              Коментар


              • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                Показвай тескерето.

                Коментар


                • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Абе кой беше тоя техникум Ленин?
                  Че аз помня Киров, Попов, Ботев, Сталин, Ворошилов
                  По електроника, кв.Изток до автосервиз Изток.
                  В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                  В. Иванов

                  Коментар


                  • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                    На мене тоците са ми много мътна наука ама от опит знам че не се мре лесно от тях! Като дете срязах кабела на помпата за въздух на аквариума с една ножичка, е ножичката се стопи на топче а мене ме хвърли под масата ма на жив съм! Имам в актива пъхнати кръстосани куки за плетене в контакта (тогава капачки нямаше)! Близнах някаква огромна батерия за някакъв стар телефон подобен на тапче, за да проверя дали има ток, та после няколко часа езика ми вися извън устата! А последния ми сблъсък с тоците беше миналото лято като сменях копчето на звънеца, брей яко удри, чак три пъти сядах на земята, ма аз де да знам че са на 220 V наште звънци! Копчето го вързах в крайна сметка де!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      ..... там даже пикаха в/у ЖеПейски жици.
                      Не пробвай, всяка година ровят поне по един такъв пробвал да пикае от моста, за да "целне влака"
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Гагич, май си бил УПК у двора си.
                        За това го избрах. Па то се оказА голем `*й С един луд директор, дето всички (вкл. УПеКейците) ни караше да ходим с бели ризи, сини сака и пламенно червени комсомолски вратовръзки. Който не се яви така, не го пущат у техникума и му пишат неизвинени отсъствия. Разни съученици на наш Бузината изгоре`а - училищните им униформи беха пепитени сака, нооооо нема лаб`у, бидоха задължени да си купят сини! С дядо Владо сме обменяли спомени... Бех се изпедепцал да проЙзвеждам дисторшъни и разни ефекти за китара (с крадени от техникума диоди, резистори и трЪнзистори), таааа навлезнАх у едни (впоследствие оказали се много) музикални среди, ма това е друг историЙ. Та не знам какво ме обвинява онзи специалистор по-горе, че съм бил пишел глупости. По "нулата" си тече ток и затова предпазливите хора едно време са я прекъсвали и нея с разни ключове. "Земята" е друга бира и по масовите жилища в Клета Майка такова животно в действителност нЕма

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        иначе те ви ленина:

                        Току виж младежа на снимката е Готлиб?
                        Тоя как се е промъкнАл в техникума без бела риза и червена вратовръзка?
                        Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 28-12-16, 21:34.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                          Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                          На мене тоците са ми много мътна наука ама от опит знам че не се мре лесно от тях! Като дете срязах кабела на помпата за въздух на аквариума с една ножичка, е ножичката се стопи на топче а мене ме хвърли под масата ма на жив съм! Имам в актива пъхнати кръстосани куки за плетене в контакта (тогава капачки нямаше)! Близнах някаква огромна батерия за някакъв стар телефон подобен на тапче, за да проверя дали има ток, та после няколко часа езика ми вися извън устата! А последния ми сблъсък с тоците беше миналото лято като сменях копчето на звънеца, брей яко удри, чак три пъти сядах на земята, ма аз де да знам че са на 220 V наште звънци! Копчето го вързах в крайна сметка де!
                          Не е случаен израза "мъжете са оцелели по чудо момчета".
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            ...
                            Тоя как се е промъкнАл в техникума без бела риза и червена вратовръзка?
                            Заради значката на ревера ще да е. ЗИТ ?
                            Нима имаме снимка на "dark avenger"
                            Има още трима младежи на заден план, единият даже активно се занася със съученичките

                            Коя година ще да е това? И в каква връзка му бутате на Бузина кокалите И в тая тема?

                            При мене на село в апартамента на 4-тия етаж инсталацията си е нормална (ключовете на ламбите са си на фазата) Обаче в мазето като монтирах хидрофорна помпа - изненада. Ключ на нулата....
                            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                            Коментар


                            • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              Обаче в мазето като монтирах хидрофорна помпа - изненада. Ключ на нулата....
                              Размени кабелите в разклонителната кутия над ключа ако ти се занимава
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: Човешката косата електропроводник ли е?

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                Размени кабелите в разклонителната кутия над ключа ако ти се занимава
                                Т'ва беше проблем преди 5 години, като подготвях апартамента за раждането на дъщерята. Щот' нали, вода, налягане, бебе.... трябват си и трите )))) Взех си и фаза и нула откъде не помня, ама щото за мазето бушоните в таблото на входа (тогава нямах ключ))) ) - все се наложи да ме тресне един два пъти.... Просто си мислех, че е като горе )))
                                - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                                - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X