Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам този филм

    Paul - http://www.imdb.com/title/tt1092026/



    Няма такъв Свеж хумор, Горещо преопръчвам (Англииска комедия, деиствието на която се развива в Щатите и се разказва за Извънземни, Земни и всякакви Сладури и Сладурки)
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Препоръчвам този филм

      Филма е по действителни събития. Не е лек!
      The Reef

      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • От: Препоръчвам този филм

        Илья Муромец и Соловей Разбойник / Иля Муромец и Славеят Разбойник (2007)



        Уникален анимационен филм, по-скоро става за големите!
        Последно редактирано от Sibirski; 21-02-11, 13:28.

        Коментар


        • От: Препоръчвам този филм

          South of the border (Oliver Stone) (2009)



          Много се говори, че американските средства за масова информация (СМИ) безмилостно манипулират огромната маса на янки народът. При това заповедите идват от овалния кабинет. Никой не оспорва това. В този филм Олиър Стоун - един безспорен авторитет - посещава хулените и обезателно представяни, като диктатори латиноамерикански държавници. Сами ще разберете какво е мнението на Стоун. Лично аз не бих препоръчал да гледате филма без да имате някакво изградено вече мнение поне за Уго Чавес, защото нещата съвсем не са еднозначни.

          Коментар


          • От: Препоръчвам този филм

            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
            South of the border (Oliver Stone) (2009)



            Много се говори, че американските средства за масова информация (СМИ) безмилостно манипулират огромната маса на янки народът. При това заповедите идват от овалния кабинет. Никой не оспорва това. В този филм Олиър Стоун - един безспорен авторитет - посещава хулените и обезателно представяни, като диктатори латиноамерикански държавници. Сами ще разберете какво е мнението на Стоун. Лично аз не бих препоръчал да гледате филма без да имате някакво изградено вече мнение поне за Уго Чавес, защото нещата съвсем не са еднозначни.
            Благодаря за предложението, филма наистина ми хареса и го препоръчвам на мислещите хора.

            P.S. Би било добре да се намерят подходящи субтитри, защото поне аз, гледайки го в оригинал пропусках някои детаили, а мисля, че документалния характер ги прави важни.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: Препоръчвам този филм

              TILT !

              Коментар


              • От: Препоръчвам този филм

                Love and Other Drugs (2010)

                http://www.imdb.com/title/tt0758752/

                Филм за Любовта и за това Колко НеРазумна, НО Прекрасна Може да Бъде тя, за това, че със сигурно ще съжаляваш за решенията си - НО ЧЕ СИ Е СТРУВАЛО да ги НАПРАВИШ!!!!!!
                Лично аз се РАЗЧУСТВАХ (а това май ми се е случвало САМО когато гледах Списъка на Шиндлер!)!!!



                П.С.
                Това момче играе добре, също като сестра си Меги Гиленхал (Тя май е по-добрата все пак), Но Ан Хатауей е Страхотна в този филм!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Препоръчвам този филм

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  South of the border (Oliver Stone) (2009)


                  Много се говори, че американските средства за масова информация (СМИ) безмилостно манипулират огромната маса на янки народът. При това заповедите идват от овалния кабинет. Никой не оспорва това. В този филм Олиър Стоун - един безспорен авторитет - посещава хулените и обезателно представяни, като диктатори латиноамерикански държавници. Сами ще разберете какво е мнението на Стоун. Лично аз не бих препоръчал да гледате филма без да имате някакво изградено вече мнение поне за Уго Чавес, защото нещата съвсем не са еднозначни.
                  Наистина хубав филм....
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам този филм

                    Munje


                    Бях я забравил тая комедия
                    http://www.imdb.com/title/tt0279248/


                    п.п. Не намерих трейлър.
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам този филм

                      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                      Love and Other Drugs (2010)

                      Филм за Любовта и за това Колко НеРазумна, НО Прекрасна Може да Бъде тя, за това, че със сигурно ще съжаляваш за решенията си - НО ЧЕ СИ Е СТРУВАЛО да ги НАПРАВИШ!!!!!!
                      Лично аз се РАЗЧУСТВАХ (а това май ми се е случвало САМО когато гледах Списъка на Шиндлер!)!!!
                      В този контекст е и филма Sweet November, ако не сте го гледали, гледайте го, заслужава си!
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SweetNovember.jpg
Прегледи:1
Размер:31.3 КБ
ID:5258531
                      "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам този филм



                        http://www.cinefish.bg/Bez-ime-Unknown-id20091.html

                        Много добър филм на Лиам Нийсън. Напрегнат,не си струва да се резюмира, за да не се издаде сюжета, ако ви се гледа приятен трилър, клонящ към екшън го препоръчвам.
                        Per aspera ad astra.

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам този филм



                          http://zamunda.net/details.php?id=232882&hit=1

                          Непроследим

                          Може и да е пускан тук филмът, но не го видях.
                          Страхотен и смислен филм с много добра актьорска игра. Френско-белгийски.
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам този филм

                            Хубав филм за войната м/у Сърбия и Босна, без екшън, но затова пък с немалко хумор и ирония:
                            Ничия земя

                            Нелош филм, по действителен случай, за волята на един човек в трудна ситуация. Подобно нещо може да се случи на всеки от нас, предвид хобитата ни:
                            127 hours

                            Приятна драма, за една жена на средна възраст, която не се спира пред нищо, за да спаси внука си:
                            Irina Palm

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам този филм

                              Fracture - Пропукване 2007 - http://www.cinefish.bg/Propukvane-Fracture-id3178.html

                              малко старичък, но си заслужава

                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам този филм

                                The Gruffalo
                                http://www.youtube.com/watch?v=Yq1ddK-Rlng
                                http://energy-torrent.com/details.php?id=22992
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X