Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам този филм

    "Lucky number Slevin" - ,, Късметът на Слевин"
    Ето и линк: http://www.zamunda.net/details.php?id=70922&hit=1
    Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

    Коментар


    • От: Препоръчвам този филм

      Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
      "Lucky number Slevin" - ,, Късметът на Слевин"
      Ето и линк: http://www.zamunda.net/details.php?id=70922&hit=1
      Това е добро, да И аз го препоръчвам
      LZ1DWW

      Коментар


      • От: До: Препоръчвам този филм

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Сетих се за един прекрасен филм и го препоръчвам. Казва се "Наистина любов" - "Love actualy". С Кийра Найтли, Колин Фърт , Ема Томпсън , ХюГрант , Лиам Нийсъм , Роуън Аткинсън , Лаура Лини , Клаудия Шифър.

        http://www.loveactually.com/

        Гледайте го ако не сте, заслужава си!

        Всеки Трябва да гледа сега преди Коледа Този Филм!!!
        Един от малкото които колкото и да ги гледаш, все са ПРЕКРАСНИ! И Актьорите и Режисьора - Фантастични - да не говорим за Музиката

        Наистина любов
        Последно редактирано от alex_markov; 20-11-11, 10:02.

        Коментар


        • От: Препоръчвам този филм

          Вчера гледах 'Birdy' / http://www.imdb.com/title/tt0086969/ /. Става дума за двама войници, завърнали се осакатени след Виетнам- единият физически, другия психически. Били са двама най-добри приятели и сега единия помага на другия да излезе от психо болница. Разказва му спомени от живота и разни случки. Филмът не е особено тежък, има и весели моменти /е няма да се кискате, но ще направите заслужена усмивка/. Старичък е, от 1984, но актьорите играят добре и самия филм е заснет подобаващо. Мисля че ще допадне на хората харесващи подобен тип филми. Финалът е много много добър. Не е весел, но няма да ви остави и горчивина. Брилянтно!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:birdy.jpg
Прегледи:1
Размер:42.6 КБ
ID:5320524

          Коментар


          • От: Препоръчвам този филм

            Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
            Вчера гледах 'Birdy' / http://www.imdb.com/title/tt0086969/ /. Става дума за двама войници, завърнали се осакатени след Виетнам- единият физически, другия психически. Били са двама най-добри приятели и сега единия помага на другия да излезе от психо болница. Разказва му спомени от живота и разни случки. Филмът не е особено тежък, има и весели моменти /е няма да се кискате, но ще направите заслужена усмивка/. Старичък е, от 1984, но актьорите играят добре и самия филм е заснет подобаващо. Мисля че ще допадне на хората харесващи подобен тип филми. Финалът е много много добър. Не е весел, но няма да ви остави и горчивина. Брилянтно!
            [ATTACH=CONFIG]385077[/ATTACH]
            Едноименната книга е още по-добра!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • От: Препоръчвам този филм

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Едноименната книга е още по-добра!
              В това ме убеди и сестра ми! Ще я прочета.

              Коментар


              • От: Препоръчвам този филм

                http://www.zamunda.net/details.php?id=224141&hit=1

                Много добре направен филм!

                Коментар


                • От: Препоръчвам този филм

                  http://www.zamunda.net/details.php?id=245502&hit=1
                  Много хубаво сериалче.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам този филм

                    Първоначално публикуван от T-1000 Преглед на мнение
                    В това ме убеди и сестра ми! Ще я прочета.
                    Направи го преди да гледаш филма Определено е книга, която си заслужава. За филма съм със смесени чувства
                    LZ1DWW

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам този филм

                      "Unknown" - "Без име"
                      http://zamunda.net/details.php?id=265755
                      Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам този филм

                        Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
                        "Unknown" - "Без име"
                        http://zamunda.net/details.php?id=265755
                        +1

                        с този актьор също е много добър филма: Taken
                        Biagini Passo Powered By VW Syncro

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам този филм

                          Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                          +1

                          с този актьор също е много добър филма: Taken
                          +1 за Taken..... Филмът мисля, че е от 2008-ма, но определено е много добър.
                          Ето и един линк за тези, които не са го гледали:
                          http://zamunda.net/details.php?id=194148&hit=1
                          Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам този филм

                            Е, вие ако на Лиъм Нийсън викате "този актьор"... Не само да го гледаш, ами даже и като озвучава нещо с гласа си пак се кефя.

                            Гледайте "Роб Рой", щото по-старите му участия са по-качествени, а от по-новите в общи линии сте изчерпали нормалното за гледане (макар да има още проблясъци тук-там). "Бандите на Ню Йорк" беше помиен филм и то не само защото Лео ди Каприо участваше в него, а в "Небесно кралство" така или иначе имаше второстепенна роля, щото Орландо (a.k.a. Леголас) тогава беше модерен. Новите Star Wars не са баш филми и те, а пък за оная боза "Нарния" да не говорим (там поне не се изложи да се показва). "The A Team" пък беше поредната нереалистична военна екшъния, но ролята му пасна донякъде, хем че беше показно за това как добрият актьор може да се впише навсякъде.
                            Таланти има, все още. Холивудски сценаристки изцепки, продуцентски отрепки и Джордж Лукас - също.
                            Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам този филм

                              Първоначално публикуван от Yordan Преглед на мнение
                              "Бандите на Ню Йорк" беше помиен филм и то не само защото Лео ди Каприо участваше в него.....
                              Малко подробности ако може, че не схванах защо филма е помиен, каквото и да означава това.
                              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам този филм

                                [За протокола - не искам да засегна никого по отношение на филмовите му вкусове и предпочитания.]

                                Най-малкото защото нямаше грам оригиналност в него, което така или иначе е валидно за едни 99% от която и да е филмова индустрия, а също и защото липсваше всякакъв смисъл в направата на този филм, сиреч пълна безидейност. Каква беше поуката от тази "творба"? Защо някой, някъде, беше решил да заснеме този филм и какво послание ти донесе той, на теб като зрител?
                                Усещам една особена "празнота" след изглеждането на подобни бози, която ме изнервя и дори алкохолът после не помага. Да гледаш тъпа и евтина екшън чалга е по-безболезнено, защото тя е създадена с идеята да е тъпа. Но да видиш безсмислен, ама натокан "сериозен" проект в стил "тея си повервАха, че правят филм" е направо като удар с мокър парцал. Бетер като тежките начални надписи на помия с Долф Лундгрен / Жан Клод ван Дам / избери-си-кой, само дето там си изначално наясно, че ще е смешка.

                                Такова горчиво усещане за тотално изгубено време изпитах след предпоследния "Планетата на маймуните", когато предпочитах просто да се бях разхождал или направо спял в леглото, вместо да го зяпам. Там пък съвсем нямат оправдание, щото цялата предишна история (която и ме привлече) можеше да им служи за отправна точка и сигурна основа да не се омажат. Ала уви, успяха.

                                Ако настояваш на позитиви за този филм, има един - играта на Даниел Дей Люис. Този скучноват "последен мохикан" яко проблесна не, ами направо изсвети на стари години с въпросната роля - наистина чудесно изпълнение. Уви, една лястовица пролет не прави и спасяването на безнадежден филм само по линия на актьорската игра изисква да имаш един Робърт де Ниро и един Ал Пачино - задължително заедно, щото само единият няма да стигне. Справка - "Righteous Kill", който успя да ми се добута барем до графа "barely watchable" единствено благодарение на тия двамцата. Уви, явно отминаха дните на "Жега"...
                                Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X