Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам този филм

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам този филм

    Kandagar 2010 руски
    zamunda, току що

    Коментар


    • От: Препоръчвам този филм

      London
      с Джейсън Стейтъм !

      Коментар


      • От: Препоръчвам този филм

        Първоначално публикуван от p-pleven
        Може ли да ми препоръчате нещо ново от жанра нео ноар
        Нещо от старите ли търсиш или от 21 век??? Питам за да ме ориентираш, какво да ти препоръчам!?!
        Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

        Коментар


        • От: Препоръчвам този филм

          Първоначално публикуван от Деси Генова Преглед на мнение
          Нещо от старите ли търсиш или от 21 век??? Питам за да ме ориентираш, какво да ти препоръчам!?!
          Филм ноар (на френски: Film noir, „черен филм“) е термин, който се използва за обозначаване на холивудските криминални драми от 40-те и 50-те години на 20 век. Повлияни от Втората световна война и немският експресионизъм ноарите от този период са черно-бели и изпълнени с песимизъм.
          За пръв път терминът филм ноар е използван от френския филмов критик Нино Франк в негова статия от 1946 година. В нея той разглежда няколко класически холивудски филма, сред които са Лаура (1944) и Малтийският сокол (1941) и твърди, че те са творби на нов криминален жанр, в който се набляга повече на характера на героите, отколкото на действието. В ноарите непременно присъства образът на фаталната жена (femme fatale).

          С термина нео-ноар се назовават модерните филми от този жанр. Сред най-известните ноари от новата история на киното са Разяреният бик (1980), Първичен инстинкт (1992), Криминале (1994), Мементо (2000) и Град на греха (2005).
          Източник: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%...BE%D0%B0%D1%80

          Много хубав жанр, но и аз не се сещам за нищо конкретно в момента.

          П.С. Гледа ми се някоя черна комендия, може и с черен английски хумор...

          Нещо като това:
          Keeping Mum
          http://www.imdb.com/title/tt0444653/
          Последно редактирано от darkrose; 02-10-10, 21:11. Причина: допълване
          .

          Коментар


          • От: Препоръчвам този филм

            http://www.imdb.com/genre/film_noir
            Тук има нещо като класацийка, и верно са много стари филми.......
            Долкото знам от по новите Първичен инстинкт, Град на греха и сигурно има и други се водят този жанр...
            Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

            Коментар


            • От: Препоръчвам този филм

              Азще се включа с едно много забавно сериалче "The big bang theory"
              http://www.imdb.com/title/tt0898266/
              Много са ми забавни. Общо взето става на въпрос за едни физици дето ги няма много много в отношенията с нежния пол, а пък имат нова секси съседка и като подхванат с едни научни термини и щуротии, кога на място кога не .

              Първия сезон го има във vbox-а, а в замунда могат да се свалят целите сезони, мисля че са 3.
              Иначе не съм го засичал и незнам по коя телевизия го дават, не че и TV глдама кой знае коко.

              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: Препоръчвам този филм

                Първоначално публикуван от sir Borko Преглед на мнение
                Карлос 2010
                игрален
                за Карлос Чакала
                има го в замунда
                изгледах почти цялата първа част, майсторски е направен, кефи
                Заслужава си определено! Надминали са Холивудските филми. Отделете си 6 часа за гледане
                LZ1DWW

                Коментар


                • От: Препоръчвам този филм

                  Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                  Заслужава си определено! Надминали са Холивудските филми. Отделете си 6 часа за гледане
                  Става за гледане, но действието е ненужно разтеглено и разводнено.
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам този филм

                    Bab.Aziz

                    за който обича пустинята и въздуха на арабските нощи

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам този филм

                      Първоначално публикуван от sir Borko Преглед на мнение
                      Bab.Aziz

                      за който обича пустинята и въздуха на арабските нощи
                      Мудна работа. Не можа да ме грабне.

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам този филм

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Мудна работа. Не можа да ме грабне.
                        Бавничък е, прав си, но пък има настроение и някои мъдри приказки

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам този филм

                          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                          Става за гледане, но действието е ненужно разтеглено и разводнено.
                          Ако си готов да си загубиш 6 часа си е добре
                          Пренася те, по един интересен начин, във време в което сме били в една друга вселена, а мястото е едно и също!
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам този филм

                            [ATTACH=CONFIG]258319[/ATTACH

                            Slave Hunters
                            Много добър корейски исторически филм.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам този филм

                              The A-Team
                              http://www.imdb.com/title/tt0429493/

                              Много свежарски екшън от невъзможния тип, с хумор и всичко останало. Пълен е с идиотски сцени и моменти, които просто не могат да се случат, но показват фантазия у авторите на филма.
                              Нетипична роля на Лиам Нийсън, с която той се справя блестящо, тъй като е гений
                              Volk: Уж мъжки форума, ала-бала, ама до 10 секунди темата ще е изтрита!

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам този филм

                                Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                                Ако си готов да си загубиш 6 часа си е добре
                                Пренася те, по един интересен начин, във време в което сме били в една друга вселена, а мястото е едно и също!
                                Не бих казал, че са загубени - да кажем, че съм отделил това време и съм гледал филма. Имах предвид, че има не малко излишни сцени, които ненужно разтягат действието.

                                Естествено, това е мое виждане, което очевидно не съвпада с това на режисьора.
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X