Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е закачил Българското знаме?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Кой е закачил Българското знаме?

    Тези държави които имат проблеми с националната единтичност или други етнически проблеми там националните флагове се слагат навсякъде и това е политика на държавата. Такива са Турция, Израел, Сърбия, САЩ и др. по знамената ще ги познаете.
    Ако всеки ден не им втълпяват че, пренадлежат към една държава ще се избият взаимно.
    Аз имам един малък трикольор на стъклото на колата на който пише "Всите българи заедно" не че съм фен на предаването но ми харесва идеята Мизия Тракия Македония заедно.

    Коментар


    • #47
      До: Кой е закачил Българското знаме?

      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
      Знамето е било винаги на къщата ми. Прабаба ми и баба ми го слагаха в неделя и на празници, но сега е от здрав материал и може да стои постоянно.
      аз пък си нося едно голямо знаме в колата, и винаги, когато съм на място, дето ми е кеф, и знамето се развява..

      за общ кеф!!

      и досега винаги съм се наслаждавал на радостта на околните, когато се развее байрака

      Коментар


      • #48
        До: Кой е закачил Българското знаме?

        Не съм го закачил,но някой пробва ли да го откачи някога-жална му майка!
        Темата,която си публикувал,е доста провокативна...
        Лично мнение...!
        Контра аргументите с какво ще ги подплатиш-етническа неравнопоставеност?!
        Не всичко е сирене и кашкавал...
        Лека вечер!
        Последно редактирано от maxxx; 04-12-09, 22:43.

        Коментар


        • #49
          До: Кой е закачил Българското знаме?

          Бачкам в Атина в един склад за алкохол и от 3.03 .2006г. виси нашето Знаме, закачено от мен. Купих го тогава с един вестник.
          "Ако спечеля, печели цял народ,
          Ако загубя, губя само мене си." Васил Левски

          Коментар


          • #50
            До: Кой е закачил Българското знаме?

            Първоначално публикуван от vladokr1 Преглед на мнение
            не мислиа 4е парламента заслужава знамето в сега6ниат си състав
            Изумен съм.........
            С това в подписа ми стават четири, мисля не е необходимо да изброявам
            Око за око и светът ще ослепее

            Коментар


            • #51
              До: Кой е закачил Българското знаме?

              Първоначално публикуван от vladokr1 Преглед на мнение
              не мислиа 4е парламента заслужава знамето в сега6ниат си състав
              Нека да уважаваме знамето и търпението на четящите Тук!

              Коментар


              • #52
                До: Кой е закачил Българското знаме?

                В нарушение на официалните правила, на официални празници окачвам нашето знаме на балкона.

                Когато бяхме велика спортна нация и българското знаме често се вееше над стълбичката на медалистите, скришом си бършех сълзите от вълнение и гордост. Сега, като пиша - също.

                Коментар


                • #53
                  До: Кой е закачил Българското знаме?

                  Здравейте.
                  На работното си място съм сложил българско знаменце на заседателната маса.Искам да напомня на хората с които се срещаме, че ни свързват и други значими неща , освен паритеЗнамето внушава освен патриотизъм, и достойнство и т.н. понятия малко абстрактни в наши дни.Не съм сигурен в ефекта , но няма да го махна.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Кой е закачил Българското знаме?

                    Закачил съм трикольора и в офиса си и в колата. Нека се развяват гордо въпреки, че не обичам Държавата, обичам страната си.
                    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                    LZ1YBB

                    Коментар


                    • #55
                      До: Кой е закачил Българското знаме?

                      Имаме на барбекюто на вилата, което е на 5 метра от главен път, така че доста хора го виждат. Имам и в момента пред мен, закачено на един рог от елен до камината. Трябва да видя възможност за колата. Работното място май ще е ново в скоро време, но там съм сигурен, че също ще имам българския трибагреник.
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                      http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                      Коментар


                      • #56
                        До: Кой е закачил Българското знаме?

                        Хмм,сложих си знаме(стикер) на колатаи тутакси чух-тоз кво се прави на голям играч.не ми се мисли ако го размахам на терасата как ще ме оплюят БЪЛГАРИТЕ.Кофти звучи-реялност
                        Прикачени файлове
                        Емил-00356 99872043-Малта
                        Defender-90

                        Коментар


                        • #57
                          До: Кой е закачил Българското знаме?

                          Работих в Лондон като шофьор.Бях си сложил Българското знаме в кабината на предното стъкло,ама шефа ми -пакистанец казва: Махай го. Ами сега ??? На другия ден купих едно пакистанско,ама по-малко и го сложих до нашето, та онзи миряса.Тук искам да Ви обясня с няколко думи някои неща за пакистанците ,но няма да го направя,защото ще наруша доста правила в този форум .Ама на някоя разходка или на маса, може и да стане.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Кой е закачил Българското знаме?

                            Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                            Работих в Лондон като шофьор.Бях си сложил Българското знаме в кабината на предното стъкло,ама шефа ми -пакистанец казва: Махай го. Ами сега ??? На другия ден купих едно пакистанско,ама по-малко и го сложих до нашето, та онзи миряса.Тук искам да Ви обясня с няколко думи някои неща за пакистанците ,но няма да го направя,защото ще наруша доста правила в този форум .Ама на някоя разходка или на маса, може и да стане.

                            Е аз работя в Катар, така че те разбирам.

                            Имам къща в Пловдивско така , че дай боже имаме и шанс за среща на маса и не само.

                            А иначе знамето ми е в душата, на комшията на централно място в двора ....та и аз си купих едно двуметрово и сега му търся място.

                            Гледам в Пловдивско по селата ,всяка десета -двайсета къща хората са си сложили бг знаме. Еми топли ми душата.

                            В Катар, арабите си слагат стикери по колите. Катарци се оливат, виждал съм дори И предното стъкло -изцяло облепено с тяхното знаме или снимка на емира им. А ходи го мални де.
                            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                            В. Иванов

                            Коментар


                            • #59
                              До: Кой е закачил Българското знаме?

                              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                              Е аз работя в Катар, така че те разбирам.

                              Имам къща в Пловдивско така , че дай боже имаме и шанс за среща на маса и не само.

                              А иначе знамето ми е в душата, на комшията на централно място в двора ....та и аз си купих едно двуметрово и сега му търся място.

                              Гледам в Пловдивско по селата ,всяка десета -двайсета къща хората са си сложили бг знаме. Еми топли ми душата.

                              В Катар, арабите си слагат стикери по колите. Катарци се оливат, виждал съм дори И предното стъкло -изцяло облепено с тяхното знаме или снимка на емира им. А ходи го мални де.
                              Непременно трябва да пийнем по едно.Аз приключих с пакистанците.Ще те чакам колега.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Кой е закачил Българското знаме?

                                Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
                                Непременно трябва да пийнем по едно.Аз приключих с пакистанците.Ще те чакам колега.

                                С най голямо удовоствие. След няколко дена потеглям на път - отново, но в Пловдивско ми е дома ( винаги се връщам )
                                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                                В. Иванов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X