Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешно ми трябва за строеж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешно ми трябва за строеж

    Здр.колеги!
    Предстои ми да построя малък склад , бих желал да ми помогнете в търсенето на фирми дето продават най-изгодно ламеринени плоскости , а кои са фирмите дето предлагат металните конструкци необходимите за този тип складове ?
    чух за турските плоскости тип -сандвич- знаете ли колко струва един кв.мет. и от къде да ги търся?
    А има ли други алтернативи ?
    Искрено ви благодаря предварително.

  • #2
    До: Спешно ми трябва за строеж

    Тези плоскости наистина са удобни,доколкото знам доста фирми ги внасят,но има ,или имаше производство на същите и в Бургас.Някой колега от там може да ти каже със сигурност.
    Поздрави.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • #3
      До: Спешно ми трябва за строеж

      http://www.paneli.hit.bg/ Нещо такова ли.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #4
        До: Спешно ми трябва за строеж

        А някой знае ли нещо за металните ламарини къде ги продават най евтино?
        мисля че ще излезне по изгодно от тези панели тип сандвич !

        Коментар


        • #5
          До: Спешно ми трябва за строеж

          Поцинкована ламарина профилирана се продаваше при складовете на Кремиковци. Даже можеше да се прави поръчка за дължината.
          Но това беше преди година сега не знам...
          Ако направиш хале само от ламарина неизбежно ще се сблъскащ с проблема конденз по стени и тавани! Предвиди разход и за някаква вътрешна изолация.
          Спорът ражда истината, а нуждата - изобретението!

          Ако тръгнеш след муха, непременно ще стигнеш до лйно! /партийна поговорка/

          Коментар


          • #6
            До: Спешно ми трябва за строеж

            Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
            Тези плоскости наистина са удобни,доколкото знам доста фирми ги внасят,но има ,или имаше производство на същите и в Бургас.Някой колега от там може да ти каже със сигурност.
            Поздрави.
            Преди няколко седмици ходих до производствения цех, който се оказа празен.От може би година-две са спрели производството.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #7
              До: Спешно ми трябва за строеж

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Преди няколко седмици ходих до производствения цех, който се оказа празен.От може би година-две са спрели производството.
              Точно това имах предвид, толкова места и фирми или са фалирали или ниамат материал, а уж имаме комбинат кримиковци!

              еи хора дайте фирми дето са първа ръка моля .

              Коментар


              • #8
                До: Спешно ми трябва за строеж

                Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                Здр.колеги!
                Предстои ми да построя малък склад , бих желал да ми помогнете в търсенето на фирми дето продават най-изгодно ламеринени плоскости , а кои са фирмите дето предлагат металните конструкци необходимите за този тип складове ?
                чух за турските плоскости тип -сандвич- знаете ли колко струва един кв.мет. и от къде да ги търся?
                А има ли други алтернативи ?
                Искрено ви благодаря предварително.
                ако става въпрос за LT ПОЦИНКОВАНА ЛАМАРИНА - 0888809840, 032/969138 Търси Николай или Милена и си задай питането
                [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B]Викайти линейкътъ дукът е времи[/B][/SIZE][/FONT] :D!!

                Коментар


                • #9
                  До: Спешно ми трябва за строеж

                  Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
                  А някой знае ли нещо за металните ламарини къде ги продават най евтино?
                  мисля че ще излезне по изгодно от тези панели тип сандвич !
                  Ламарини, като тръгнеш след Овча Купел към Люлин, има няколко склада за метални изделия. Ама ако правиш после изолация, ме съмнява да излезе по евтино. Имаме колега който се занимава с метални конструкции. Ако те интересува питай.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Спешно ми трябва за строеж

                    Разгледай тия какво предлагат http://takopanel.com/

                    Коментар


                    • #11
                      До: Спешно ми трябва за строеж

                      Сандвич панели произвеждаше Балканстрой Бургас. Вече не ги произвежда. Почти всички внасят от Турция. Има доставчици във всички по-големи градове. Трябва да направите спецификация по дължини и ги получавате без отпадък. Средна цена 38 лв/кв.м. без ДДС за дебелина 80 мм. За такава покривна панела отворът може да е до 6 м.

                      Във Варна фирма разполага с налични панели по 40 лв/кв.м. на дължина 13,5 м. Трябва да си направите разкрой сами и да поемете отпадъка.

                      За адреси - в Интернет "Сандвич панели" - ще си изберете доставчик по-наблизо. Вижте тук http://www.strimona.net/modules/prod...ex.php?view.21

                      В бургаското пристанище неотдавна имаше доставка по поръчка на панели от Китай. Като ползват горна LT ламарина и долна гладка, запълват не с полиуретанова пяна, а с плоскости от пенополистирол! Това можете да го направите сами!! Само да изпробвате няколко вида лепило. Например това за саниране на жилища...Ще ви иизлезе не повече от 25-30 лв/кв.м.

                      Работи китайската инженерна мисъл

                      Коментар


                      • #12
                        До: Спешно ми трябва за строеж

                        Благодарен съм на всички колеги , наистина имаше полза от всичко казано,
                        за сега излиза най доброто китайското , но Симоне дали би могло да кажеш къде в Бургас или тел?
                        Последно редактирано от 4selenger; 11-03-09, 18:10.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Спешно ми трябва за строеж

                          Срам. Аз съм от Бургас а незнам кой се занимава с това. Тъкмо си мислих да пускам подобна тема а се оказа че има такава. Имам идея да си направя такова хале. Какво трябва да знам. От Симеон разбрах че плоскостите на тавана са до 6м. от стена до стена. Значи предполагаме че ще е 6 метра широко. На височина смятам да е минимум 4 метра, а на дължина не съм решил. Търсих подобно готово да си купя, но няма. Ще трябва да си го правя сам май. Сега някой по вещ ако може да каже какви бетонни стъпки да направя, какъв размер желязо да ползвам и на колко метра да са колоните, че съм малко лаик в това отношение.
                          И ако може някакви координати на човека от форума който се занимава с тази деиност. Може и на ЛС.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Спешно ми трябва за строеж

                            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                            Срам. Аз съм от Бургас а незнам кой се занимава с това. Тъкмо си мислих да пускам подобна тема а се оказа че има такава. Имам идея да си направя такова хале. Какво трябва да знам. От Симеон разбрах че плоскостите на тавана са до 6м. от стена до стена. Значи предполагаме че ще е 6 метра широко. На височина смятам да е минимум 4 метра, а на дължина не съм решил. Търсих подобно готово да си купя, но няма. Ще трябва да си го правя сам май. Сега някой по вещ ако може да каже какви бетонни стъпки да направя, какъв размер желязо да ползвам и на колко метра да са колоните, че съм малко лаик в това отношение.
                            И ако може някакви координати на човека от форума който се занимава с тази деиност. Може и на ЛС.
                            Уточни заданието, колега../ габарити, за какво ще се ползва, вътр. съоръжения... / както и местоположението на цеха
                            Правил съм и по-големи
                            Николай
                            VITARA 1.6, 93 къса кабр
                            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                            Коментар


                            • #15
                              До: Спешно ми трябва за строеж

                              Айде, пък като опрете до изграждането на електроинсталацията се обаждайте!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X