Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    Най-после с любезното съдействие на наш многоуважаван колега, сдобих се със страхотен комплект и алуминиево куфарче

    Ето и снимки:

    [ATTACH=CONFIG]983429[/ATTACH]



    [ATTACH=CONFIG]983430[/ATTACH]


    [ATTACH=CONFIG]983431[/ATTACH]


    За моите цели, за село и дома, е повече от задоволително като технически параметри
    Честито и с здраве да си го ползваш ! Изглежда внушително ..

    Коментар


    • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

      Уаааа, взел си си мерцедеса на винтовертите. Това струва много десетки левове . Честито , безаварийно и си вземи нещо за почистване след работа да ти е все така лъскав.
      VW Passat - най-вярното магаре

      Коментар


      • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

        Благодаря ви колеги за пожеланията

        Коментар


        • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

          Днес за малко да си купя това.Спря ме надписа Made in China.Иначе ми хареса.Малък, удобен.Не ми трябва,но е хубаво да има акувинтоверт в къщи.Имате ли впечатления от тази марка винтоверти.С отстъпката ми излиза 101.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Flex.jpg
Прегледи:1
Размер:135.7 КБ
ID:5810841
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

            За марката не съм чувал нищо, но принципно точно цитирания надпис от доста време е последното, дето гледам. Има достатъчно читави машини с такъв надпис вече.

            Лично повече бих обърнал внимание на надписа "10.5V" на батериите, или по-точно поне според скромното ми мнение е доста по-добре да пише 18 или 20.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

              Марката Flex е причината в България масово на ъглошлайфа да му се вика Флекс, като Гедоре Xerox и т.н. името говори само за себе си.
              Обаче за 101 пари едва ли има нещо общо с марката освен името.

              Коментар


              • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                Марката е легенда, ама това на снимката изглежда като умерено див китаец. В пликчето резервни четки ли има?

                Коментар


                • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                  За 100 лева половин батерия на Дювал взимаш та за тия пари не очаквам чудеса,но е къде по-добре от отвертка,как и колко ще го ползваш ще определи и колко ще живее.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    За марката не съм чувал нищо, но принципно точно цитирания надпис от доста време е последното, дето гледам. Има достатъчно читави машини с такъв надпис вече.

                    Лично повече бих обърнал внимание на надписа "10.5V" на батериите, или по-точно поне според скромното ми мнение е доста по-добре да пише 18 или 20.
                    https://www.flex-tools.com/en/
                    Всеки, уважаващ себе си домашен майстор,трябва да има акумулаторен винтоверт(бормашина).Та и аз така.По-добре е 18 или 20,прав си,ама те са други пари и ми се струва “изхвърляне“.
                    Последно редактирано от Krelion; 20-03-19, 23:01.
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                      Марката е легенда, ама това на снимката изглежда като умерено див китаец. В пликчето резервни четки ли има?
                      Не,закачалка за колан.
                      Дизелов Jeep, не е Jeep.

                      Коментар


                      • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        За 100 лева половин батерия на Дювал взимаш та за тия пари не очаквам чудеса,но е къде по-добре от отвертка,как и колко ще го ползваш ще определи и колко ще живее.
                        101 Е са,отдавна евро-лев ги смятам едно към едно.
                        Дизелов Jeep, не е Jeep.

                        Коментар


                        • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                          Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                          101 Е са,отдавна евро-лев ги смятам едно към едно.

                          А обмяна на този курс правиш ли? Щото ми тре'ат едни евра...



                          Както и да е - за Германия не знам, ама тук флекс е страшна екзотика.

                          Коментар


                          • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            А обмяна на този курс правиш ли? Щото ми тре'ат едни евра...

                            100 евро в Германия са колкото 100 лева в България.Това имах ИЗнапредвид.
                            Дизелов Jeep, не е Jeep.

                            Коментар


                            • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              Марката Flex е причината в България масово на ъглошлайфа да му се вика Флекс, като Гедоре Xerox и т.н. името говори само за себе си.
                              Обаче за 101 пари едва ли има нещо общо с марката освен името.
                              Толкова си струват.Това е от amazon.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019-03-20 Flex DD 2 G 10 8-ld Black, Red 875 g – Cordless Combi Bohrer (Black, Red, .jpg
Прегледи:1
Размер:108.6 КБ
ID:5810847
                              Последно редактирано от Krelion; 20-03-19, 23:32.
                              Дизелов Jeep, не е Jeep.

                              Коментар


                              • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                                Като гледам активността и в Германия е доста екзотично. За сравнение:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:makita-ama-de.PNG
Прегледи:1
Размер:35.2 КБ
ID:5810848

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X