Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

    Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
    Само аз ли не разбирам какво е документ за собственост на машина.Предполагам колегата иска да каже че изисква фактура.
    Ами някакъв документ , как е станал собственик, всяко материално нещо се придобива по някакъв начин.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #92
      От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Ами някакъв документ , как е станал собственик, всяко материално нещо се придобива по някакъв начин.
      На фона на милиардите дето се въртят дневно от он-лайн търговия без никой да изисква нищо, малко странно звучиш колега, като си купуваш кафе сутрин изискваш ли от бармана документ как е придобил кафето?

      Коментар


      • #93
        От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

        Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
        Ами някакъв документ , как е станал собственик, всяко материално нещо се придобива по някакъв начин.
        По тази логика и като зареждаш гориво трябва всеки път да изискваш документ от съответната бензиностанция от къде е закупила горивото,прав ли съм.
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • #94
          От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

          Ако може някой да сподели специално за dewalt , кои са по добри - made in prc или чешкото производство ?

          Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #95
            От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

            Първоначално публикуван от Bate_Boyko Преглед на мнение
            Ако може някой да сподели специално за dewalt , кои са по добри - made in prc или чешкото производство ?

            Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk
            Чешко не съм пипал скоро ама тия от народната република са абсолютно неубиваеми.

            Коментар


            • #96
              От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

              Една от дейностите ми е работа в китайска фирма.Познавам отблизо производството на нашите си продукти.Все още много хора мислят че китайско е синомим на калпаво.Аз пък ще ви кажа че е от най високо качество! Просто...просто зависи от поръчката.Какво точно изделие искаш колко ще платиш и съответно какви качества се влагат.Това е.Има и калпаво ама има и най високо качество.
              Едно време преди 20 години - да имаше фирми и имаше марки.Марките си ги правеха в собствени заводи. Сега всичко е ... световно или интернационално.Марката сега може (и най често е) една стая от която някой нарежда на китайски завод изпълнител да направи конкретно изделие със съответната марка.
              Най умното е да не се плащат пари за имидж(марка) но потребителя да е сигурен че това изделие е направено качествено.Което не е толкоз трудно.
              П.П
              Най големите издънки обикновенно са маркови

              Коментар


              • #97
                От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                Аз не бих препоръчал деволт ... според мен един винтоверт освен да е здрав трябва да бъде и лек . Първото всеки може да го направи но второто не се получава при всичките производители . Аз ползвам на Макита комплект с две батерии на промоция за 260лв . Тези на които им се вгражда батерията в дръжката са много не удобни и се губи баланса . Не ги препоръчвам

                Коментар


                • #98
                  От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                  Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
                  Аз не бих препоръчал деволт ... според мен един винтоверт освен да е здрав трябва да бъде и лек . Първото всеки може да го направи но второто не се получава при всичките производители . Аз ползвам на Макита комплект с две батерии на промоция за 260лв . Тези на които им се вгражда батерията в дръжката са много не удобни и се губи баланса . Не ги препоръчвам
                  Прав си,девалт не произвеждат детски играчки!

                  Само да отбележа че ,макита под марката макита правят хоби и Профи инструменти,новите им сини машини с белия кант на често с напрежение до 14 волта им спада към клас хоби,под същия бранд макита правят и изцяло хоби с надпис мактек.

                  При девалт няма такъв вариант,всичко е за професионална работа.Макар и винаги да съм се чудил батерия с капацитет 1.3 амперчаса,за какво служи,но тя пък става на всички машини до най високия клас ....Това при макита не става.
                  Последно редактирано от Roninn; 04-03-19, 09:04.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #99
                    От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                    Колеги, спрял съм се на два варианта:

                    Първия вариант ми влиза в бюджета:

                    1.HiKoki-Hitachi DS18DJL-WC - 18V/1.5Ah Li-Ion

                    Много се чудя дали да се понапъна и да си взема с безчетков мотор Макита?

                    2. Makita DDF485Z - 18V Li-Ion, макар че се предлага без батерия и зарядно и май ще ми стъпи двойно като цена, за 495 лева с 11% включена остъпка, има:

                    2 броя батерии BL1815N
                    Зарядно DC18SD

                    Бит държач

                    Куфар

                    Добре ли е като цена за комплекчето?
                    Последно редактирано от Еделвайс; 04-03-19, 09:13. Причина: Допълване инфо

                    Коментар


                    • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                      Преди няколко години противно на праволинейната линия макита.Реших да купя 7-8 винтоверта Хитачи вече не помня модела.Много удобни и малки ,бяха с 1.3 амперчаса батерии ...На мен много ми допадаха обаче като работа ги нямаше никакви.

                      Зарядните им си заминаха като първи дефект.За месец почти всички освен мен се върнаха на старите си макити ,а новите Хитачита стояха в склада обратно.Имаше оплаквания че батериите умират от леко намокряне....

                      Безчетковите са ясни.Снощи с Traveling си играхме с няколко макити.

                      Останах изненадан от възможностите на четков импакт макита 152.Машината за размера си,дава изключително много.

                      Сравнявахме с лидълския импакт ,който е почти два пъти по голям и малко по мощен,нито един от двата не се предаде.

                      Та ти си решаваш,ако можеш, естествено BL

                      Ако ще даваш пари за макита,ги забрави тези 1.3 амперчаса батерия.18 волта само от 3 ah нагоре.


                      Ако ще е просто да имаш нещо у вас,всички стават.

                      Като става дума за лидълския импакт.Забелязвам че почнаха да ми умират лидълските батерии от xteam серията 20 волта ,горе долу за една година съм им взел здравето,да но макита и девалт батериите не са мръднали! И не са от една година.И са работили много повече от лидълските
                      Последно редактирано от Roninn; 04-03-19, 09:30.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Колеги, спрял съм се на два варианта:

                        Първия вариант ми влиза в бюджета:

                        1.HiKoki-Hitachi DS18DJL-WC - 18V/1.5Ah Li-Ion

                        Много се чудя дали да се понапъна и да си взема с безчетков мотор Макита?

                        2. Makita DDF485Z - 18V Li-Ion, макар че се предлага без батерия и зарядно и май ще ми стъпи двойно като цена, за 495 лева с 11% включена остъпка, има:

                        2 броя батерии BL1815N
                        Зарядно DC18SD

                        Бит държач

                        Куфар

                        Добре ли е като цена за комплекчето?
                        Ти по цена ли избираш инструментите.

                        Хитачито е с 1250 оборота
                        Макитата с 1900 оборота

                        Според мен гледай нещо над 2000 оборота и 70 нютона.
                        За какво ще ползваш машината
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Ти по цена ли избираш инструментите.

                          Хитачито е с 1250 оборота
                          Макитата с 1900 оборота

                          Според мен гледай нещо над 2000 оборота и 70 нютона.
                          За какво ще ползваш машината
                          За къщата на селото ни и за домашно ползване също.

                          Коментар


                          • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                            70 Nm ?
                            Аз ползвам този комплект ...гледам и цената му е паднала . Ако ти трябва и гайковерт си търсиш такъв комплект . Но да съчетаваш и двете в една машина няма логика ...

                            Коментар


                            • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                              Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
                              70 Nm ?
                              Аз ползвам този комплект ...гледам и цената му е паднала . Ако ти трябва и гайковерт си търсиш такъв комплект . Но да съчетаваш и двете в една машина няма логика ...
                              10.8 волта освен да върти видии,за друго не се сещам .
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                                Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                                За къщата на селото ни и за домашно ползване също.
                                Според мен,ако не си вадиш хляба с това,виж ейнхел,Райдер и подобни.

                                Но 18-20 волтовите....

                                Тоест имам предвид Райдер 18 волта пред макита 10 волта.

                                10 волта батерия,1.3 капацитет са пари на вятъра.

                                Това трябва да ги зареждаш преди да го ползваш предвид че в къщи се ползва рядко.

                                Точно затова препоръчвам 18 волта и поне 3 амперчаса батерия.Половин година да стои,ще загуби много малко от капацитета си и като я извадиш,работиш веднага.

                                10 волта и 1.3 амперчаса ,прясно заредена няма душа.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X