Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    Привет колеги, честит трети март!

    Да не отварям нова тема и реших да пиша тук, имам акумулаторна отвертка Bosch IXO, от която съм много доволен, имам и от няколко години китайски noname по-мощен винтоверт на 18V, със старите тип батерии дето имат памет, вчера ми потрябва да използвам по-мощния винтоверт, но се оказа че батериите му са вече тотално заминали.

    Понеже имам Bosch IXO за по-леки завивания, препоръчайте ми от синята серия на Бош, хубав мощен винтоверт, задължително в комплекта да е с две батерии и цена до 300 лв, не повече, все пак няма да работя с него постоянно?

    p.s. Това добро ли е: АКУМ.ВИНТОВЕРТ СИН BOSCH GSR 12V-15 2x2.0Ah за 339 лева с два броя батерии, или този но леко надвишава бюджета ми: АКУМ.ВИНТОВЕРТ BOSCH GSR 180 LI 2X1.5 Ah 349 лв.?
    Почти същия като последния дето си посочил преди две години ми изпуши в ръцете при завиване на винт 3х50мм при монтаж на предстенна дървена обшивка, купен чисто нов от официалния вносител, след завити около 100 от същите миниатюрни винтове.
    До тоя момент бях работил с почти всички марки винтоверти известни на човечеството и 5 минути стоях в ступор докато гледах димящия син бош. Поне гаранционния сервиз бачка след месец го върнаха отремонтиран. Моя съвет -заеби! Преди месец от ибей юк дойдоха два девалта ДСД 778, с две батерии, 65 нютона, до БГ тотал цена 260 кинта, от тогава ежедневно боркорони 40мм в ламаринени профили, винтове каквито се сетиш никакви драми като изключим факта че 4 колеги за с изкълчени китки че това нема одържане. Аз бих взел Де Валт или Макита, бош съм ги зачертал напълно, имаме и две отверки иксо, виж това вече е чудно инструментче.

    Коментар


    • #77
      От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

      И като оставим настрана че 778 девалта е безчетков.5 амперчаса батерия се взема за 120 лв.Недостатък на 778 е че диода е под патронника и не осветява така,както би било ако диода е долу над батерията както на повечето девалти.От 778 имам поне две бройки.

      Тоя Бош,само като подарък бих го приел,да има резервен в колата


      Ето го,от вчера завчера...
      Последно редактирано от Roninn; 03-03-19, 08:17.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #78
        От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        И като оставим настрана че 778 девалта е безчетков.5 амперчаса батерия се взема за 120 лв.Недостатък на 778 е че диода е под патронника и не осветява така,както би било ако диода е долу над батерията както на повечето девалти.От 778 имам поне две бройки.

        Тоя Бош,само като подарък бих го приел,да има резервен в колата


        Ето го,от вчера завчера...
        Благодаря за съвета





        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
        Почти същия като последния дето си посочил преди две години ми изпуши в ръцете при завиване на винт 3х50мм при монтаж на предстенна дървена обшивка, купен чисто нов от официалния вносител, след завити около 100 от същите миниатюрни винтове.
        До тоя момент бях работил с почти всички марки винтоверти известни на човечеството и 5 минути стоях в ступор докато гледах димящия син бош. Поне гаранционния сервиз бачка след месец го върнаха отремонтиран. Моя съвет -заеби! Преди месец от ибей юк дойдоха два девалта ДСД 778, с две батерии, 65 нютона, до БГ тотал цена 260 кинта, от тогава ежедневно боркорони 40мм в ламаринени профили, винтове каквито се сетиш никакви драми като изключим факта че 4 колеги за с изкълчени китки че това нема одържане. Аз бих взел Де Валт или Макита, бош съм ги зачертал напълно, имаме и две отверки иксо, виж това вече е чудно инструментче.

        Благодаря за препоръката, ще може ли на ЛС да ми пратиш координатите откъде е закупен, видях доста обяви от ОЛ.. но нещо не ми вдъхват доверие от такива сайтове да пазарувам та...

        Коментар


        • #79
          От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

          Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
          ...Преди месец от ибей юк дойдоха два девалта ДСД 778, с две батерии, 65 нютона, до БГ тотал цена 260 кинта, ...
          Това че си уцелил на сделка , не значи че всеки път ще е така.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #80
            От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

            Сега се сетих че мога да попитам колегата dragozov, от който съм купувал храсторез, резачка и т.н., видях че предлага и винтоверти hitachi произведени в Япония, видях че има цени и за 300 лева, да видим какво ще ми препоръча...

            Коментар


            • #81
              От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

              Здрасти, не са в Япония, макар и така да пише. Повечето винтоверти вече идват от заводите в Китай, в което няма нищо лошо. Просто там е работилницата на света. Иначе са хубави, имаме доста строители, които пазаруват и са доволни.

              Коментар


              • #82
                От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
                Здрасти, не са в Япония, макар и така да пише. Повечето винтоверти вече идват от заводите в Китай, в което няма нищо лошо. Просто там е работилницата на света. Иначе са хубави, имаме доста строители, които пазаруват и са доволни.
                Имаш ЛС, да видим какво ще си харесам

                Коментар


                • #83
                  От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                  Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                  Това че си уцелил на сделка , не значи че всеки път ще е така.
                  Абсолютен факт, имаше два винтоверта и перфоратор на приятна цена и колегата ги поръча, имаме достатъчно други винтоверти та не ни е спешно, за не профи употреба не виждам какъв е проблема да изчака човек правилната оферта.
                  А и да на машините пише че са произведени в Китай, батериите са с японски елементи.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                    Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                    Абсолютен факт, имаше два винтоверта и перфоратор на приятна цена и колегата ги поръча, имаме достатъчно други винтоверти та не ни е спешно, за не профи употреба не виждам какъв е проблема да изчака човек правилната оферта.
                    А и да на машините пише че са произведени в Китай, батериите са с японски елементи.
                    Няма проблем , човек да си чака сгодната сделка , обаче такава може да няма с години .
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #85
                      От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                      Няма проблем , човек да си чака сгодната сделка , обаче такава може да няма с години .
                      Колега в английския ибей във всеки един момент има акумулаторни машини бол на цени в пъти по ниски от тия в нашите магазини, на около споменатите 300лв.
                      Бърз пример след 2 мин. търсене.

                      https://www.ebay.co.uk/itm/New-DeWal...frcectupt=true
                      https://www.ebay.co.uk/itm/MAKITA-DK...gAAOSwXoJcdszg

                      Комплекта на Макита го намирам тук на 560лв.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                        Колега в английския ибей във всеки един момент има акумулаторни машини бол на цени в пъти по ниски от тия в нашите магазини, на около споменатите 300лв.
                        Бърз пример след 2 мин. търсене.

                        https://www.ebay.co.uk/itm/New-DeWal...frcectupt=true
                        https://www.ebay.co.uk/itm/MAKITA-DK...gAAOSwXoJcdszg

                        Комплекта на Макита го намирам тук на 560лв.
                        Това което си посочил е търг с неизвестна крайна цена
                        А когато искаш и документ за собственост на инструмента , картината става съвсем друга , ама това са си мои принципи
                        Аз лично, ако ми трябва за някаква работа, без изгледи за повторно ползване си наемам профи инатрумент .
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • #87
                          От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                          Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                          Това което си посочил е търг с неизвестна крайна цена
                          А когато искаш и документ за собственост на инструмента , картината става съвсем друга , ама това са си мои принципи
                          Аз лично, ако ми трябва за някаква работа, без изгледи за повторно ползване си наемам профи инатрумент .
                          De Walt-a не е на търг и е без пари от търговец с 100% доверие.
                          А с документа за собственост направо ме уби, купил съм стотици неща от иБей UK плюс доста Макита неща, но никога не ми е идвало на ум да искам такъв документ...
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                            Това което си посочил е търг с неизвестна крайна цена
                            А когато искаш и документ за собственост на инструмента , картината става съвсем друга , ама това са си мои принципи
                            Аз лично, ако ми трябва за някаква работа, без изгледи за повторно ползване си наемам профи инатрумент .
                            Колегата искаше съвет за машина около 300лв. Беше му дадена препоръка за производител, и от къде да си я намери.
                            Твоите принципи и виждания са си твои, защо ги пробутваш на друг?
                            И си абсолютно прав, с тия принципи с години ще чакаш твойта си оферта. Междувременно и най дивите монтажници пазаруват инструменти от чужбина вече, за недоволни не знам.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                              Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                              Колегата искаше съвет за машина около 300лв. Беше му дадена препоръка за производител, и от къде да си я намери.
                              Твоите принципи и виждания са си твои, защо ги пробутваш на друг?
                              И си абсолютно прав, с тия принципи с години ще чакаш твойта си оферта. Междувременно и най дивите монтажници пазаруват инструменти от чужбина вече, за недоволни не знам.
                              Купуването на крадена стока е равносилно на кражбата и !
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар


                              • #90
                                От: Избор на качествен винтоверт – моля за помощ!

                                Само аз ли не разбирам какво е документ за собственост на машина.Предполагам колегата иска да каже че изисква фактура.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X