Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за беседка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за беседка

    Здравейте,
    капарирал съм ето тази дървена беседка:
    https://goo.gl/photos/Y8SnDFhVcp59M87v8
    Въпросът ми е малко със закъснение, но какво точно трябва да гледам на една такава беседка, тъй като утре ще отида да дам останалата сума ? Такъв тип беседки, могат ли да се разглобяват - как стои въпросът с транспорта, тъй като мястото, където ще се ползва е на 50 км ?
    Последен въпрос в какъв диапазон вървят цените на такъв тип беседки с масата ?
    Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

  • #2
    От: Въпроси за беседка

    Ако може я премести,без да я разглобяваш.
    Има начини.
    Не знам за какви пари става дума,но ми харесва.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #3
      От: Въпроси за беседка

      Доколкото съм запознат с тия работи, цените са като на апартамент - на М2. Обикновено са от 250 лева нагоре. Е винаги може да се яви някой, който да иска на всяка цена да спечели "конкурса", но такива юнаци... Транспорта при всички случаи с камион. Разглобяване без съсипване - трудно ако не е предвидено и примерно не са ползвани винтове и болтове с планки вместо пирони. Най-малко "керемидите" ги пиши бегАли. При опит за транспортиране в сглобено състояние си твърдо в графата извънгабаритен товар с всичките последици.

      П.П. Едно време, като транспортираха готови къщички от Станкето, си беше цирк - водач на колоната, платформа със знаменца и лампи, кран, затварящ колоната автомобил и т.н.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: Въпроси за беседка

        Ако размера е 4 на 3м. Според мен от 1000лв. и нагоре.Ако трябва да я разглобяваш и после да я сглобяваш,трябва да ти е подарък.Работата е много.
        Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

        Коментар


        • #5
          От: Въпроси за беседка

          Момчета цената е под 900 лева с все масата. Сега трябва да взема да помисля как да я транспортирам на 50 км от дестинацията. Според вас, колко пари ще излезне ?
          Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

          Коментар


          • #6
            От: Въпроси за беседка

            Според мен си я разглоби и си я прекарай с някой бус.
            Ако си нормално технически грамотен разглабянето и сглабянето ще си направиш сам и ще ти излезе почти безплатно.
            Ще загубиш малко време обаче ще пребуташ всичко и ще корегираш недонаправените работи.
            Почти съм сигурен че тази колиба не е сервирана там с кран.

            Коментар


            • #7
              От: Въпроси за беседка

              Сигурно ще се започне от покрива - разлепяне на воалита за да се разкове ламперията и т.н... ?
              Това нещо е правено като мостра , не е за разглабяне . Ако се повдигне внимателно и постави на скара може през нея да се вдигне с кран и транспортира с ниска платформа.

              Коментар


              • #8
                От: Въпроси за беседка

                Ако е тази на снимките , тя не е нова , та цената от 900лв. не е много ниска. При разглобяването може да възникнат много проблеми , защото според това което се вижда , не е предвидена за разглобяване. Ако се транспортира цяла , ще е нужно да се укрепи с допълнителни дъски , и да се привърже покрива , защото е много възможно да не стигне цяла.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #9
                  От: Въпроси за беседка

                  Най вероятно производителят е помислил за транспорта

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпроси за беседка

                    Ако беседката е мостра-най-вероятно производителят не е помислил за транспорта.

                    Той може да е мислил, но как да се транспотрират материалите, т.е-с каква максимална дължина да са най-едрите части, за да могат да се товарят безгрижно на стандартен камион.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпроси за беседка

                      Аз лично не бих се наел да местя такава беседка, а бих си я направил на място......както и направих де
                      Цената със сигурност беше под 1000 лв. с всичко (лакове, маса и пейки, ветроупорни завеси, покрива и тн)
                      Труда си беше от нас и барбекюто НЕ влиза в тази цена!
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10557439_924307947584972_5761995096494338666_n.jpg
Прегледи:1
Размер:173.3 КБ
ID:5710528
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10356163_937231019625998_1577815629801878695_n.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5710529
                      Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 02
                      BMW Е46 330d 04

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпроси за беседка

                        Първоначално публикуван от Hito Преглед на мнение
                        Аз лично не бих се наел да местя такава беседка, а бих си я направил на място......както и направих де
                        Цената със сигурност беше под 1000 лв. с всичко (лакове, маса и пейки, ветроупорни завеси, покрива и тн)
                        Труда си беше от нас и барбекюто НЕ влиза в тази цена!
                        [ATTACH=CONFIG]861683[/ATTACH]
                        [ATTACH=CONFIG]861684[/ATTACH]
                        Така, както виждам нещата, твоята беседка ще се премести по-лесно от онази!
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпроси за беседка

                          Ами реално погледнато то така и стана. Подготвихме всичко в града и горе я сглобихме като Lego
                          Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 02
                          BMW Е46 330d 04

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпроси за беседка

                            Според вас, какъв е начинът да се пренесе без да се повреди, как трябва да се подхване ?
                            Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпроси за беседка

                              Първоначално публикуван от Mortos Преглед на мнение
                              Според вас, какъв е начинът да се пренесе без да се повреди, как трябва да се подхване ?
                              Колега, лично мое мнение е ,че ще влезеш в някакъв страшен филм и финала няма да ти хареса
                              Преди да се спреш на тази беседка, консултирал ли си се с някоя бригада колко парички ще искат да дойдат и да ти я направят по твой проект?
                              Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 02
                              BMW Е46 330d 04

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X