Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за беседка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпроси за беседка

    Първоначално публикуван от Mortos Преглед на мнение
    Питах продавача, каза че нова струва 1600 лева без масата - цената включва монтаж на място.
    И ако загубиш и капарото хептен далаверата вътре,така че !

    Коментар


    • #47
      От: Въпроси за беседка

      Аз бих я разглобил...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #48
        От: Въпроси за беседка

        Аз бих я срязал през средата на билото на покрива по дължина, което ще го раздели на две части по-удобни за транспорт и бих разделил долните две страници със същата цел. После трябва евентуално да се покрие само билото и да се купят каквито гредички са срязани ако не може да се разковават. Това ми се струва като най лесния и с възможно най малко приключения вариант, който си има недостатъци но няма да ти се налага да я разглобяваш на 200 парчета, да рискуваш превоз на нещо извънгабаритно, което не се знае дали някой ще иска да направи изобщо без съответното заплащане и подготовка и т.н. Освен това после сглобяването няма да отнеме повече от половин ден с правилната подготовка.Това го казвам без да съм я погледнал отдолу и отблизо как точно е направена и може и да не е толкова лесно в крайна сметка. И със сигурност ще се наложи да купиш още малко дървен материал нужен за възстановяването и за укрепване на частите които ще се получат при разглобяването. Дали си струва хамалогията си прецени сам.

        ПС Забравиха да спомена, че който и вариант да си избереш няма да ти струва това местене под 500 кинта според мен и това оптимистично.
        Последно редактирано от MartiX5; 13-04-16, 20:45. Причина: ПС....
        Subaru Legacy 2.5
        Suzuki GS500 E

        Коментар


        • #49
          От: Въпроси за беседка

          Стига бе човек, да ти докарат кола от Германия на пътна помощ е 1000 лева, тука за 50 км ми викаш 500 тва е смешно. На бас, че повече от 300 няма да ми излезне. Юли месец ще ви ъпдейтна с резултататата...
          Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

          Коментар


          • #50
            От: Въпроси за беседка

            Разглобяването на основни части е пълна глупост. Всеки който е работил с чам знае какво става с чама след няколко години , и на какво ще стане сачака при разковаването му , и повторното му коване. Ако не си много на зор и имаш време , ще мина някой ден да огледам беседката и да ти кажа как точно ще стане разделянето и на три части , така , че да няма проблеми и щети , и да минеш без кран. Ще ти трябва само камион за превоз и бира-скара на масата.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #51
              От: Въпроси за беседка

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              Разглобяването на основни части е пълна глупост. Всеки който е работил с чам знае какво става с чама след няколко години , и на какво ще стане сачака при разковаването му , и повторното му коване. Ако не си много на зор и имаш време , ще мина някой ден да огледам беседката и да ти кажа как точно ще стане разделянето и на три части , така , че да няма проблеми и щети , и да минеш без кран. Ще ти трябва само камион за превоз и бира-скара на масата.
              Ще съм много благодарен, така или иначе продавача не я дава преди юли, така че има много време до тогава. Когато си свободен съм на линия
              Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

              Коментар


              • #52
                От: Въпроси за беседка

                Аз съм имал впредвид ако трябва да наемеш кран и хора да ти свършат работата, че ще ти струва такива пари по мои груби сметки. А ако можеш да минеш без кран и да си свършиш сам работата или да ти я свърши някой като услуга без пари или само за почерпка може и за доста под 300 да стане. Успех ти желая и драсни някой ред да кажеш какво се е получило накрая.
                Subaru Legacy 2.5
                Suzuki GS500 E

                Коментар


                • #53
                  От: Въпроси за беседка

                  Отиваш в първата борса за строителни материали,гаранция имат контакти на хора с превоз с кран на камиона.
                  Пазарите се за цена,и си ти.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Въпроси за беседка

                    Такааа ето го и резултата
                    https://goo.gl/photos/KzDjaVC81FX8YpMXA
                    Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                    Коментар


                    • #55
                      От: Въпроси за беседка

                      Беседката беше превозена чрез камион с кран и всичките ми мъки приключиха. Чакам си бирата, от колегата дето ми беше обещал, че ако я закарам ще ме черпи... Шегата настрана, много благодаря за мненията.
                      Последно редактирано от Mortos; 26-08-16, 10:35.
                      Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                      Коментар


                      • #56
                        От: Въпроси за беседка

                        И колко пари ти излезе ?

                        Коментар


                        • #57
                          От: Въпроси за беседка

                          Цената за транспорта излезна половин беседка 450 лв, но поне спестих от нерви и време Имам въпрос, каква е подходящата настилка, която мога да положа на плочата под беседката ?
                          Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                          Коментар


                          • #58
                            От: Въпроси за беседка

                            Първоначално публикуван от Mortos Преглед на мнение
                            Беседката беше превозена чрез камион с кран и всичките ми мъки приключиха. Чакам си бирата, от колегата дето ми беше обещал, че ако я закарам ще ме черпи... Шегата настрана, много благодаря за мненията.
                            Не беше ли Джак Даниелс?...

                            Великолепно си се справил!
                            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                            Коментар


                            • #59
                              От: Въпроси за беседка

                              Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                              Великолепно си се справил!
                              Определено. Доколкото става въпрос за цена - камион и кран за 450 лв.
                              Това отстрани (отстрани - нали) изглежда като "частно" - в работно време, с чужда техника и консуматив, без документи и знанието на сайбията...
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Въпроси за беседка

                                Честно казано стана с пазарлък, нямам много информация за човека, който я закара - един приятел ми уреди превоза. Надявам се това "великолепно" не го казвате с ирония
                                Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X