Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за строителни материали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Питане за строителни материали

    Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
    ... Не се пързаля, освен ако не е съвсем мокро, а кучето се движи по него уверено и без проблем.

    ...
    Това ме изненадва, защото в момента на лакиран (с лак на водна основа) дъбов паркет кучето се пързаля много юнашки, особено ако се позасили.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #47
      От: Питане за строителни материали

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Това ме изненадва, защото в момента на лакиран (с лак на водна основа) дъбов паркет кучето се пързаля много юнашки, особено ако се позасили.
      Досега няма проблеми,толкова време и яхтения лак не се драска от ноктите, иначе мойта глезла, като идва отвън и е валяло, не иска да влиза във входното антре, което е с теракот - само ме гледа недоверчиво на вратата, сякаш пита: "Тука да не взема да се разчекна?!" ...и допреди година, обикновено така и ставаше, защото решаваше, че да го минеш на бегом е правилното решение.
      Сега, чака да и кажа "Полека!" и минава на пръсти в "свински тръс" .
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #48
        От: Питане за строителни материали

        Разбрах, ще разпитам наоколо какви са цените и ще поръчвам готов хоросан, с повечко цимент ще да е.

        Коментар


        • #49
          От: Питане за строителни материали

          Колега, предполагам ти е известно, че цимента се слага в бъркалото преди самото нанасяне на мазилката, но аз все пак да подсетя!
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #50
            От: Питане за строителни материали

            Първоначално публикуван от Lyudmil_Mitkov Преглед на мнение
            Имам едно питана относно направата на хоросан за измазване на стени. Предстои ми измазване на едно помещение около 400кв.м , питането ми е колко ще ми излезе като себестойност на кубик, ако използвам хидратна вар, която да гася при цена от 5.60лв/25кг и пясък около 15лв/тон. имам голяма бетонобъркачка 0.3куб.м, без да смятаме труда.

            А защо не пробваш направо с гипсова мазилка и да не си създаваш главоболия? Хоросани, цименти - само в мокрите помещения. Гипсовата се и работи по-лесно, а е и на чувалчета - можеш да си разбъркаш колкото си искаш, а и може да викнеш някой с турбозол да ти го метне на един път.
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X