Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колкофона се разтваря в спирт и така се мажат. Ама си е от ден до пладне.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • Със смола, само трябва да се внимава да не ти повлече пръстите, защото се маже в движение. Пробвал съм го на автомобил. А пък разните фирми за добавки имат спрейове за това, един приятел ползва и казва, че работи.
      "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

      Коментар


      • Да му се намира на някого умряла батерия X20team. Искам да експериментирам...

        Коментар


        • Не мрат лесно. Какво си решил да правиш? Отварял съм ги и знам какво има вътре.

          Коментар


          • Понеже се сдобих с няколко инструмента от X20V серията, включително и безчетков винтоверт ме вълнува въпроса с надежността на батериите. Не ми се ще след няколко месеца/години, когато преминат на следващата серия да се чудя как да намирам батерии. Изчетох разни писания, че реанимирани батерии се прецакват бързо, Искам да заменя елементите на умряла батерия, да видя как се държи - дали мога да разчитам когато ми замине някоя батерия да я възстановя с нови елементи 18650. Разбрах, че при заряд няма баланс, а само излючване по напрежение на отделните елементи, което не е добре. Ще меря от време на време напрежението на заредена батерия и ако е под 21в - отваряне и мерене поотделно, следва закачане за зарядно с баланс за дозареждане на елементите. Понеже в батерята има микроконтролер може да има задание след определено време, брой цикли или друг критерий да скапе батерията - това ме притеснява - евентуално планирано остаряване/бракуване. Имам бошовски батерии на винтоверт на 5г, малко употребявани и се държат като нови.

            Коментар


            • Ясен
              Ясен коментира
              Редактиране на коментар
              Контролерът е стандартен и лесно ще му намериш документацията. Никакви изненади няма там.
              Не помня вече какъв беше ама май и някакъв опит за баланс имаше.

              Реанимираните батерии от всякакъв вид се прецакват бързо защото обикновено ги реанимират с калпави елементи.

          • Някой знае ли къде има сервиз за Парксайд, че съм нервен. Големия гайковерт след година тормоз и 4-5 падания в канала му се сцепи корпуса долу до батерията. Просто съм възмутен от качеството. Още бачка и вече го пазя много, ама ако има къде да му сменя само корпуса ще е добре..
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • Бушона

              Коментар


              • Тази настолна бормашина Scheppenbach някой виждал ли я е на живо и дали е същия ментак като Парксайд-а им?
                42

                Коментар


                • На снимка не изглежда да е нещо различно.

                  Подариха ми един парксайд наскоро - чисто нов.
                  Дори това, че не съм дал и един лев за този боклук не го прави по-малко безполезен.
                  Освен това е обемен и основната му функция е да пречи, заемайки място.
                  Съвсем ясна е причината поради която дойде при мен по този начин.
                  И почти сигурно ще си отиде по същият начин!
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • Комплекта Гедоре 216 части дали е читав долу-горе ?
                    За непрофесионална употреба ми трябва .
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • turtey
                      turtey коментира
                      Редактиране на коментар
                      Да
                      Символисимволидръндрън

                  • Някой колега от Стара Загора дали може да ми вземе комплекта свредла ако ги има все още вашите Лидл-и. При нас в Сливен ги няма от момента на пускането им. За метал и дърво ми трябват. Другата седмица ще идвам до СЗ и ще мога да ги взема ако се намерят.
                    42

                    Коментар


                    • Това от кога ще го пуснат Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл (2).jpg
Прегледи:589
Размер:20.5 КБ
ID:6608440
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        Това от кога ще го пуснат Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл (2).jpg
Прегледи:589
Размер:20.5 КБ
ID:6608440
                        Миналата седмица беше примоцията.

                        Коментар


                        • На някой да му е останал излишен АК ?

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            На някой да му е останал излишен АК ?
                            Спокойно, ще ги пуснат в ОЛХ.
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X